Кидди Фарматон (Combined drugs) инструкция по применению

Кидди Фарматон фото, инструкция
Дозировка:
Кидди Фарматон сироп по 100 мл во флак.

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

сироп

Производитель:

Непосредственное производство: Берингер Ингельхайм Интернешнл ГмбХ, Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Поливитамины с минералами.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: L-лізину гідрохлорид; кальцію гліцерофосфату розчин 50 %, що відповідає: кальцію, фосфору; тіаміну гідрохлорид (вітамін В1); рибофлавіну натрію фосфат (вітамін В2); піридоксину гідрохлорид (вітамін В6); холекальциферол (вітамін D3); all-rac-альфа-токоферолу ацетат (вітамін Е); нікотинамід (вітамін РР); D-пантенол;1 мл сиропу містить: L-лізину гідрохлориду 20,0 мг; кальцію гліцерофосфату розчин 50% 204 мг, що відповідає: кальцію 8,67 мг, фосфору 13,33 мг; тіаміну гідрохлориду (вітамін B1) 0,2 мг; рибофлавіну натрію фосфату (вітамін B2) 0,23 мг; піридоксину гідрохлориду (вітамін B6) 0,4 мг; холекальциферолу (вітамін D3) 40 МО; all-rac-альфа-токоферолу ацетату (вітамін E) 1 мг; нікотинаміду (вітамін PP) 1,33 мг; D-пантенолу 0,67 мг;допоміжні речовини: апельсиновий аромат; сорбіту розчин, що не кристалізується (Е 420); натрію кармелоза; полісорбати; сахарин натрію; калію сорбат (Е 202); натрію бензоат (Е 211); кислота лимонна, моногідрат (Е 330); динатрію едетат; кислота аскорбінова (Е 300); етанол 96 % (Е 1510); вода очищена.

Лекарственная форма:

сироп

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

Берингер Ингельхайм Интернешнл ГмбХ, Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Поливитамины с минералами.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. КІДДІ ФАРМАТОН, сироп, що містить лізин, головним чином є зміцнюючим засобом для дітей та підлітків у період росту. Також показаний як тонізуючий засіб під час одужання та застосування особливих дієт.Різноманітне збалансоване харчування, як правило, забезпечує належне постачання вітамінів і мінералів. КІДДІ ФАРМАТОН, сироп, містить вітаміни, мінерали, а також лізин. Лізин є однією з незамінних амінокислот і, окрім іншого, необхідний для формування кісток.Самостійно організм не здатний продукувати необхідні амінокислоти, потрібно забезпечити їх надходження в достатній кількості.Вітаміни групи В необхідні для нормалізації метаболічних процесів.Мінерали кальцію та фосфору необхідні для утворення кісткової маси. Головним чином, вони надходять в організм із молоком і молочними продуктами.Фармакокінетика. На сьогодні немає даних щодо фармакокінетичних показників.

Показания к применению:

Підвищена потреба у вітамінах, мінералах та лізині у період росту, при втраті апетиту, а також під час одужання (після хвороби, інфекції або хірургічного втручання).

Противопоказания:

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату;підвищена чутливість до сої або арахісу;порушення метаболізму кальцію (гіперкальціємія та гіперкальціурія);гіпервітаміноз D, Е;ниркова недостатність;нефролітіаз (кальцієвого походження);одночасне лікування іншими препаратами, що містять вітамін D;активна форма туберкульозу легенів;тиреотоксикоз;саркоїдоз в анамнезі;виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у стадії загострення;гіперурикемія.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

КІДДІ ФАРМАТОН, сироп, не слід застосовувати впродовж тривалого часу у дозах, що перевищують рекомендовані.КІДДІ ФАРМАТОН, сироп, містить сорбіт і сахарин.15 мл препарату містить 2,5 г сорбіту. Препарат не слід приймати хворим із рідкісною спадковою непереносимістю фруктози.Можливе природне помутніння сиропу за рахунок наявності у ньому фруктового екстракту, що не зменшує його ефективності. Перед вживанням сироп слід добре збовтати.Не рекомендується застосовувати з іншими препаратами, що містять вітаміни та мінерали, з метою запобігання передозування.З обережністю призначають пацієнтам із захворюваннями печінки, жовчнокам’яною хворобою, хронічним панкреатитом та гострим нефритом.При застосуванні препарату можливе забарвлення сечі у жовтий колір, що пояснюється наявністю рибофлавіну у складі препарату.

Применение в период беременности или кормления грудью:

КІДДІ ФАРМАТОН, сироп, призначений для застосування дітям.Дослідження щодо застосування препарату у період вагітності або годування груддю не проводилися, тому не рекомендовано застосовувати препарат у цей період.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Препарат призначений для застосування в педіатрії. Досліджень щодо здатності впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом та роботі з іншими механізмами не проводилося.

Дети:

Препарат застосовують дітям віком від 1 року.

Способ применения и дозы:

Дітям віком від 1 до 5 років – 7,5 мл на добу.Дітям віком від 6 років до 18 років – 15 мл на добу.КІДДІ ФАРМАТОН, сироп, можна розбавляти водою або змішувати з їжею. Препарат слід приймати за сніданком або обідом.Курс лікування визначає лікар індивідуально.

Передозировка:

Можливе посилення побічних реакцій.При значному передозуванні токсичність препарату може обумовлюватись наявністю жиророзчинних вітамінів. Тривалий щоденний прийом великої кількості препарату може спричинити такі симптоми хронічної токсичності, як диспептичні розлади (блювання, діарея), порушення з боку центральної нервової системи (включаючи головний біль, сонливість) та інші порушення, зокрема порушення обміну кальцію, сечової кислоти, а також порушення серцевого ритму, що може потребувати лікування. Гострі симптоми з’являються тільки при прийомі занадто перевищених доз.При виникненні гіперкальціємії необхідно звернутися до лікаря.

Побочные действия:

Порушення з боку імунної системи, з боку шкіри та підшкірної клітковини: реакції гіперчутливості.Порушення з боку шлунково-кишкового тракту: диспептичні розлади.

Лекарственное взаимодействие:

На зниження реабсорбції вітаміну D можуть впливати протиепілептичні засоби та рифампіцин. Порушення всмоктування вітаміну D з препарату можливе при прийомі проносних засобів мінерального походження.Вітамін В6  може послаблювати дію леводопи.

Срок годности:

2 роки. Використати протягом 30 діб після першого відкриття флакону.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 °C у місці, недоступному для дітей.

Форма выпуска / упаковка:

По 100 мл у флаконі; по 1 флакону в комплекті з пластиковим мірним ковпачком у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Дополнительные данные

Дозировка:
Кидди Фарматон сироп по 100 мл во флак.
Регистрация:
№ UA/0582/01/01 от 18.03.2014. Приказ № 895 от 26.08.2016
МНН:

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.