Климадинон (Cimicifugae rhizoma) инструкция по применению

Климадинон фото, инструкция
Дозировка:
Климадинон капли ор. по 50 мл во флак.
Производитель:

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

капли

Производитель:

Непосредственное производство: Бионорика СЕ, Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Засоби, які застосовуються у гінекології. Циміцифуги кореневища.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 100 г крапель містить 12 г рідкого екстракту кореневища циміцифуги (1:5) (Cimicifuga rhizome); (екстрагент етанол 50 % (об/об)); допоміжні речовини: сахарин натрію дигідрат, олія м'яти перцевої, етанол 38 %, вода очищена.

Лекарственная форма:

капли

Производитель:

Бионорика СЕ, Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Засоби, які застосовуються у гінекології. Циміцифуги кореневища.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Рослинний лікарський засіб для лікування преклімактеричних та клімактеричних розладів. Екстракт циміцифуги позитивно впливає на нейровегетативну систему та знижує рівень психоемоційних розладів у клімактеричний період. Застосування препарату сприяє послабленню або повному зникненню симптомів недуги у преклімактеричний та клімактеричний періоди, у тому числі таких як припливи та рясне потовиділення.Фармакокінетика. Дані відсутні.

Показания к применению:

Нейровегетативні розлади у період менопаузи (припливи, підвищена пітливість, порушення сну, підвищена дратівливість, перепади настрою, апатія).

Противопоказания:

Гіперчутливість до діючої речовини або до інших інгредієнтів препарату.Естрогензалежні пухлини.

Особенности применения:

Хворим із порушеннями функцій печінки в анамнезі слід приймати препарат з обережністю. При появі ознак ураження печінки (підвищена втомлюваність, втрата апетиту, пожовтіння шкіри та очей або сильний біль у верхній частині живота з нудотою та блюванням або темна сеча) слід припинити застосування препарату Клімадинон® та терміново звернутися до лікаря.При порушенні або поновленні менструацій, а також у випадку тривалих менструацій або інших скарг, що виникають під час лікування, необхідно звернутися до лікаря для перегляду схеми лікування.Жінкам репродуктивного віку необхідно застосовувати ефективні протизаплідні засоби.Не слід застосовувати Клімадинон® без консультації лікаря, якщо пацієнтка вже приймає жіночі статеві гормони (естрогени).Якщо під час прийому Клімадинону симптоми погіршуються, необхідно звернутися до лікаря.Цей лікарський засіб містить 38 % (об/об) етанолу. Препарат не слід приймати пацієнтам, які страждають на алкоголізм, а також пацієнтам, які завершили лікування від алкоголізму. Вміст алкоголю у препараті необхідно враховувати при застосуванні пацієнткам з високим ризиком, таких як пацієнтки з захворюванням печінки, епілепсією, захворюванням мозку.Примітка для хворих на цукровий діабет. Разова доза препарату не містить будь-якої кількості хлібних одиниць (ХО).

Применение в период беременности или кормления грудью:

Безпека циміцифуги у період вагітності або годування груддю не установлена, тому не слід застосовувати Клімадинон® у цей період.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

У рекомендованих дозах препарат не впливає на здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами, але слід мати на увазі, що препарат містить етанол.

Дети:

Для лікування дітей препарат не застосовувати.

Способ применения и дозы:

Якщо лікар не призначив інакше, жінкам у період менопаузи приймати по 30 крапель 2 рази на добу (зранку та ввечері). Краплі приймати, як правило, у нерозведеному вигляді або з цукром. Перед застосуванням збовтати. У процесі зберігання можливе помутніння або випадання осаду, яке не впливає на ефективність препарату.Тривалість лікування визначає лікар індивідуально. Якщо симптоми не зникають під час лікування, слід звернутися до лікаря. Не слід застосовувати препарат понад 6 місяців без консультації лікаря.

Передозировка:

Випадки передозування препарату невідомі. При прийомі доз, що перевищують рекомендовані, слід повідомити про це лікаря для прийняття необхідних заходів. У випадку передозування необхідно проводити симптоматичну терапію.

Побочные действия:

При застосуванні препаратів, які містять циміцифугу, спостерігалися випадки шлунково-кишкових розладів (у тому числі диспепсичні розлади, діарея, нудота, блювання), алергічні реакції (включаючи шкірні висипи, свербіж, кропив’янку), набряк обличчя та периферичні набряки. Із застосуванням препаратів, що містять циміцифугу пов’язують гепатотоксичні реакції (включаючи гепатит, жовтяницю, порушення лабораторних показників функції печінки). Були повідомлення про відчуття напруження у грудних залозах і менструальноподібні кровотечі.У разі виникнення будь-яких побічних реакцій слід припинити застосування препарату і звернутися до лікаря.

Лекарственное взаимодействие:

При одночасному прийомі естрогенів Клімадинон® може посилити їхню дію (див. розділ інструкції Особливості застосування).

Срок годности:

3 роки. Після першого відкриття флакона препарат придатний для застосування протягом 6 місяців.Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Термін придатності визначає застосування препарату до останнього дня місяця.

Условия хранения:

Зберігати для захисту від світла в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 oС у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 50 мл у флаконі з дозуючим крапельним пристроєм, вміщеним у картонну коробку.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Виробник/Заявник

Біонорика СЕ/Bionorica SE. Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності/ місцезнаходження заявника та/або представника заявника.Керхенштейнерштрассе, 11-15, 92318, м. Ноймаркт, Німеччина/ Kerschenstеіnerstrasse, 11-15, 92318 Neumarkt, Germany.Контактні дані представника виробника в Україні ТОВ Біонорика:телефон: 044 521 86 00; факс: 044 521 86 01, info@bionorica.ua

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.