Лазолван Со Вкусом Лесных Ягод инструкция по применению

Лазолван Со Вкусом Лесных Ягод фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Лазолван Со Вкусом Лесных Ягод сироп, 15 мг/5 мл по 100 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/9887/01/01 от 21.10.2013. Приказ № 899 от 21.10.2013
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: ambroxol hydrochloride;5 мл сиропу містять амброксолу гідрохлориду 15 мг;допоміжні речовини: кислота бензойна (E 210), гідроксіетилцелюлоза, калію ацесульфам (Е 950), сорбіту розчин, що не кристалізується (E 420), гліцерин 85 % (E 422), аромат лісові ягоди (містить пропіленгліколь (Е 1520)), ванільний аромат (містить пропіленгліколь (Е 1520), спирт бензиловий, етанол), вода очищена.

Производитель:

Берингер Ингельхайм/Дельфарм Реймс для "Санофи Авентис Украина, ООО", Испания/Франция/Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях. Муколитические средства.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Усього кілька повідомлень надійшло про тяжкі ураження шкіри: синдром Стівенса-Джонсона та синдром Лайєлла, що збігалися у часі із застосуванням амброксолу. Здебільшого їх можна пояснити тяжкістю перебігу основного захворювання та/або одночасним застосуванням іншого препарату. Також на початковій стадії синдрому Стівенса-Джонсона або синдрому Лайєлла у пацієнтів можуть бути неспецифічні, подібні до ознак початку грипу симптоми, такі як пропасниця, ломота, риніт, кашель і біль у горлі. Помилково при таких неспецифічних, подібних до ознак початку грипу симптомах можна застосувати симптоматичне лікування препаратами проти кашлю і застуди. Тому при появі нових уражень шкіри або слизових оболонок слід негайно звернутися за медичною допомогою та припинити лікування амброксолу гідрохлоридом.При порушенні бронхіальної моторики та посиленій секреції слизу (наприклад при такому рідкісному захворюванні, як первинна циліарна дискінезія) препарат ЛАЗОЛВАН зі смаком лісових ягід, сироп 15 мг/5 мл, слід застосовувати з обережністю, оскільки амброксол може посилювати секрецію слизу.Пацієнтам із порушеною функцією нирок або тяжким ступенем печінкової недостатності слід приймати ЛАЗОЛВАН зі смаком лісових ягід, сироп 15 мг/5 мл, тільки після консультації з лікарем. При застосуванні амброксолу, як і будь-якої діючої речовини, яка метаболізується в печінці, а потім виводиться нирками, відбувається накопичення метаболітів, які утворюються в печінці у пацієнтів з тяжкою нирковою недостатністю.ЛАЗОЛВАН зі смаком лісових ягід, сироп 15 мг/5 мл, містить 1,2 г сорбіту в 5 мл (еквівалентно 9,8 г при застосуванні максимальної рекомендованої добової дози). Пацієнтам із рідкісною спадковою непереносимістю фруктози не слід приймати цей препарат. Особливі застереження.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Вагітність. Даних щодо застосування амброксолу вагітним жінкам дотепер недостатньо, особливо для періоду до 28 тижня вагітності. Амброксол не продемонстрував ніяких тератогенних ефектів у ході досліджень на тваринах.Однак слід дотримуватися звичних застережних заходів прийому ліків в період вагітності. Особливо в I-триместрі вагітності не рекомендується застосовувати ЛАЗОЛВАН зі смаком лісових ягід.Годування груддю. Амброксолу гідрохлорид проникає у грудне молоко. ЛАЗОЛВАН зі смаком лісових ягід, сироп 15 мг/5 мл, не рекомендується застосовувати у період годування груддю.Фертильність. Доклінічні дослідження не вказують на прямий або непрямий шкідливий вплив на фертильність.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Немає даних щодо впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Дослідження впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами не проводилися.Діти. Препарат можна застосовувати в педіатричній практиці. Дітям віком до 2-х років застосовувати за призначенням лікаря.діти віком до 2 років: 2,5 мл (1/2 чайної ложки) 2 рази на добу (еквівалентно 15 мг амброксолу гідрохлориду на добу);діти віком 2-5 років: 2,5 мл (1/2 чайної ложки) 3 рази на добу (еквівалентно 22,5 мг амброксолу гідрохлориду на добу);діти віком 6-12 років: 5 мл (1 чайна ложка) 2-3 рази на добу (еквівалентно 30-45 мг амброксолу гідрохлориду на добу);дорослі та діти віком від 12 років: доза становить 10 мл (2 чайні ложки) 3 рази на добу (еквівалентно 90 мг амброксолу гідрохлориду на добу) протягом перших 2-3 днів і потім 10 мл (2 чайні ложки) 2 рази на добу (еквівалентно 60 мг амброксолу гідрохлориду на добу).За необхідності терапевтичний ефект для дорослих та дітей віком від 12 років може бути підсилений збільшенням дози до 20 мл 2 рази на добу (еквівалентно 120 мг амброксолу гідрохлориду/добу).Для дорослих та дітей віком від 12 років рекомендовано застосування сиропу з вищою концентрацією (ЛАЗОЛВАН, сироп 30 мг/5 мл).ЛАЗОЛВАН зі смаком лісових ягід, сироп 15 мг/5 мл, можна застосовувати незалежно від вживання їжі. Дозу ЛАЗОЛВАНу зі смаком лісових ягід, сиропу 15 мг/5 мл, можна відміряти за допомогою мірного ковпачка, що додається. Загалом немає обмежень щодо тривалості застосування, але тривалу терапію слід проводити під медичним наглядом.ЛАЗОЛВАН зі смаком лісових ягід, сироп 15 мг/5 мл, не слід застосовувати довше 4-5 днів без консультації з лікарем.ЛАЗОЛВАН зі смаком лісових ягід, сироп 15 мг/5 мл, підходить для застосування пацієнтам, хворим на цукровий діабет; 5 мл містить 1,2 г вуглеводів.ЛАЗОЛВАН зі смаком лісових ягід, сироп 15 мг/5 мл, не містить алкоголю.

Передозировка:

Досі немає повідомлень щодо специфічних симптомів передозування. Симптоми, відомі з поодиноких повідомлень про передозування і/або випадки помилкового застосування ліків, відповідають відомим побічним діям препарату ЛАЗОЛВАН зі смаком лісових ягід, сиропу 15 мг/5 мл, в рекомендованих дозах і потребують симптоматичного лікування.

Побочные действия:

Для оцінки частоти побічних явищ було використано таку класифікацію:дуже часто ≥1/10;часто ≥1/100 - <1/10;нечасто ≥1/1000 - <1/100;рідко ≥1/10000 - <1/1000;дуже рідко <1/10000;невідомо неможливо оцінити на основі наявних даних.З боку імунної системи та шкіри і підшкірної клітковини:рідко – шкірний висип, кропив’янка;невідомо – ангіоневротичний набряк, свербіж, анафілактичні реакції (включаючи анафілактичний шок), інші реакції гіперчутливості; тяжкі ураження шкіри: синдром Стівенса-Джонсона та токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла), еритема.З боку нервової системи:часто – дисгевзія (розлад смаку).З боку шлунково-кишкового тракту:часто – нудота, зниження чутливості у ротовій порожнині;нечасто – блювання, діарея, диспепсія, біль у животі, сухість у роті;рідко – сухість у горлі;дуже рідко – слинотеча.З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння:часто – зниження чутливості у глотці;невідомо – диспное (як симптом реакції гіперчутливості).Загальні розлади:нечасто – гарячка, реакції з боку слизових оболонок.

Лекарственное взаимодействие:

Одночасне застосування препарату ЛАЗОЛВАН зі смаком лісових ягід, сиропу, 15 мг/5 мл, та засобів, що пригнічують кашель, може призвести до надмірного накопичення слизу внаслідок пригнічення кашльового рефлексу. Тому така комбінація можлива тільки після ретельної оцінки лікарем співвідношення очікуваної користі та можливого ризику від застосування.

Срок годности:

3 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Після відкриття флакона препарат придатний до застосування 6 місяців.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 30 °С у місці, недоступному для дітей.

Форма выпуска / упаковка:

По 100 або 200 мл у скляному флаконі з пластиковою гвинтовою кришкою; по 1 флакону в комплекті з пластиковим мірним ковпачком у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ R05CB06:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Лазолван Со Вкусом Лесных Ягод
Производитель:Берингер Ингельхайм/Дельфарм Реймс для "Санофи Авентис Украина, ООО", Испания/Франция/Германия
Форма выпуска:По 100 або 200 мл у скляному флаконі з пластиковою гвинтовою кришкою; по 1 флакону в комплекті з пластиковим мірним ковпачком у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/9887/01/01 от 21.10.2013. Приказ № 899 от 21.10.2013
МНН:Ambroxol
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: ambroxol hydrochloride;5 мл сиропу містять амброксолу гідрохлориду 15 мг;допоміжні речовини: кислота бензойна (E 210), гідроксіетилцелюлоза, калію ацесульфам (Е 950), сорбіту розчин, що не кристалізується (E 420), гліцерин 85 % (E 422), аромат лісові ягоди (містить пропіленгліколь (Е 1520)), ванільний аромат (містить пропіленгліколь (Е 1520), спирт бензиловий, етанол), вода очищена.

Фармакологическая группа:Средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях. Муколитические средства.
Код АТХ:R05CB06 - Амброксол
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как заранее диагностировать инфаркт миокарда
Инфаркт миокарда (ИМ) происходит, когда кровоток к...
Как бессонница отражается на темпе ходьбы: исследование
Шаркающая походка характерна для пожилых людей с н...
Реклама