Ликопид инструкция по применению

Ликопид фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Ликопид таблетки по 1 мг №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/10036/01/01 от 01.10.2009. Приказ № 702 от 01.10.2009
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

Діюча речовина: 1 таблетка містить ГМДП (глюкозамінілмурамілдіпептид) 1 мг або 10 мг; допоміжні речовини: лактоза водна, сахароза, крохмаль картопляний, метилцелюлоза, кальцію стеарат.

Основные физико-химические свойства:

Круглі плоскоциліндричні таблетки білого кольору з фаскою. Таблетки з дозуванням 10 мг мають риску.

Производитель:

Пептек, ЗАО, Российская Федерация

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, стимулирующие процессы иммунитета.

Показания к применению:

Комплексна терапія станів, що супроводжуються вторинними імунодефіцитами: при гострих та хронічних гнійно-запальних захворюваннях шкіри та м’яких тканин, включаючи гнійно-септичні післяопераційні ускладнення;при герпетичній інфекції будь-якої локалізації (у т. при офтальмогерпесі);при хронічних вірусних гепатитах В і С.У дорослих також:при хронічних інфекціях легень; при папиломовірусній інфекції;при псоріазі (включаючи артропатичну форму);при туберкульозі легень.У дітей також:при хронічній інфекції верхніх та нижніх дихальних шляхів як у стадії загострення, так і в стадії ремісії.Протипоказання.Індивідуальна підвищена чутливість до препарату, вагітність та період годування груддю, аутоімунний тиреоїдит у фазі загострення, станах при захворюваннях, що супроводжуються тяжкою гарячкою або гіпертермією (>38°С).

Особенности применения:

Лікопід застосовується сублінгвально або внутрішньо натщесерце за 30 хв. до їди.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Протипоказане.

Дети:

Для дітей віком 3-16 років Лікопід застосовується лише у вигляді таблеток по 1 мг.

Способ применения и дозы:

Лікопід застосовується у дорослих сублінгвально або внутрішньо натщесерце за 30 хв. до їди.Для профілактики післяопераційних ускладнень Лікопід призначають по 1 мг під язик один раз на добу протягом 10 днів. Для лікування гнійно-септичних процесів шкіри та м’яких тканин середньої тяжкості, в тому числі післяопераційних, Лікопід призначають у дозах по 2 мг під язик 2-3 рази на добу протягом 10 днів. При лікуванні тяжких гнійно-септичних процесів Лікопід призначають внутрішньо по 10 мг 1 раз на добу протягом 10 днів.При хронічних інфекціях легенів Лікопід призначають по 1-2 мг під язик 1 раз на добу протягом 10 днів.При туберкульозі легенів Лікопід призначают по 10 мг 1 раз на добу під язик протягом 10 днів.При герпетичній інфекції у легкій формі Лікопід призначають по 2 мг 1-2 рази на добу під язик протягом 6 днів; при тяжких формах - по 10 мг 1-2 рази на добу під язик протягом 6 днів. При офтальмогерпесі Лікопід призначають внутрішньо у дозі по 10 мг 2 рази на добу протягом 3-х днів. Після триденної перерви курс лікування півторюють.При ураженнях шийки матки вірусом папіломи людини Лікопід призначають у дозі по 10 мг внутрішньо 1 раз на добу протягом 10 днів.При псоріазі Лікопід призначають у дозі по 10-20 мг внутрішньо 1-2 рази на добу протягом 10 днів, потім через добу по 10-20 мг протягом наступних 10 днів. При тяжких формах та широкому ураженні (включаючи артропатичну форму) по 10 мг 2 рази на добу протягом 20 днів.У дітей віком 3-16 років Лікопід застосовується лише у вигляді таблеток по 1 мг внутрішньо. Для дітей при хронічній інфекції верхніх та нижніх дихальних шляхів як в стадії загострення, так і в стадії ремісії та гнійних інфекціях шкіри Лікопід застосовується у дозі по 1 мг внутрішньо 1 раз на добу протягом 10 днів.Дітям при лікуванні герпетичної інфекції, незалежно від локалізації, Лікопід призначають у дозі 1 мг внутрішньо 3 рази на добу протягом 10 днів.Дітям при лікуванні хронічних вірусних гепатитів В і С Лікопід призначають у дозі по 1 мг внутрішньо 3 рази на добу протягом 20 днів.Побічні реакції.На початку лікування може відмічатися короткочасне підвищення температури тіла (не вище 37,9°С), що не є приводом для відміни препарату.

Передозировка:

Випадків передозування препарату не виявлено.

Лекарственное взаимодействие:

Препарат підсилює дію антибіотиків з групи напівсинтетичних пеніцилінів, фторхінолонів, цефалоспоринів, полієнових похідних, відмічається синергізм щодо противірусних та антигрибкових препаратів. Антациди та сорбенти значно знижують біодоступність препарату. Глюкокортикостероїди знижують біологічний ефект Лікопіду.Лікопід не застосовують з сульфаніламідними препаратами, тетрациклінами. Фармакодинаміка.Біологічна активність препарату зумовлена наявністю специфічних центрів зв’язування (рецепторів) до ГМДП, локалізованих в ендоплазмі фагоцитів та Т-лімфоцитів. Препарат стимулює функціональну (бактерицидну, цитотоксичну) активність фагоцитів (нейтрофілів, макрофагів), посилює проліферацію Т- і В-лімфоцитів, підвищує синтез специфічних антитіл. Фармакологічна дія забеспечується шляхом посилення вироблення інтерлейкінів (інтерлейкіну-1, інтерлейкіну-6, інтерлейкіну-12), фактора некрозу пухлин-альфа, гамма-інтерферону, колонієстимулюючих факторів. Препарат підвищує активність природних клітин- кілерів. Фармакокінетика.Біодоступність препарату при пероральному застосуванні складає 7-13 %. Ступінь зв’язування з альбумінами крові незначний. Активних метаболітів не утворює. Час досягнення максимальної концентрації – півтори години після прийому. Період напіввиведення – 4,29 год. Виводиться з організму у незміненому вигляді, переважно нирками.

Срок годности:

5 років.

Условия хранения:

Зберігати у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С.

Форма выпуска / упаковка:

Таблетки по 1 мг та 10 мг. По 10 таблеток у блістері.По 1 блістеру у пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботу з іншими механізмамиНе впливає на здатність керувати транспортними засобами та працювати з складними механізмами.МісцезнаходженняРосія, 117997, Москва, вул. Миклухо-Маклая, 16/10.Тел.: (495) 330-74-56
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ :

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Ликопид
Производитель:Пептек, ЗАО, Российская Федерация
Форма выпуска:Таблетки по 1 мг та 10 мг. По 10 таблеток у блістері.По 1 блістеру у пачці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/10036/01/01 от 01.10.2009. Приказ № 702 от 01.10.2009
МНН:Mono
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

Діюча речовина: 1 таблетка містить ГМДП (глюкозамінілмурамілдіпептид) 1 мг або 10 мг; допоміжні речовини: лактоза водна, сахароза, крохмаль картопляний, метилцелюлоза, кальцію стеарат.

Фармакологическая группа:Средства, стимулирующие процессы иммунитета.
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Ученым удалось выявить механизм развития сахарного диабета ІІ типа: открытие
Согласно данным Всемирной организации здравоохране...
Диетолог перечислил 4 ошибки, которые не дают похудеть 
Считается, что неправильное питание и недостаточна...
Реклама