Мегамаг (Magnesium aspartate) инструкция по применению

Мегамаг фото, инструкция
Нет Регистрации
Дозировка:
Мегамаг капсулы по 45 мг №40 (20х2)

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

капсулы

Производитель:

Непосредственное производство: Лаб. Майоли Спиндлер, Франция

Фармакотерапевтическая группа:

Минеральные вещества. Препараты магния

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: магнію аспартат;1 капсула містить 45 мг магнію у вигляді магнію аспартату дигідрату;допоміжні речовини: крохмаль пшеничний, магнію стеарат, желатин, індиготин (Е132), титану діоксид (Е171). Лікарська форма. Капсули.Капсули з непрозорою кришечкою світло-синього кольору і непрозорим тілом білого кольору, які містять порошковий гранулят майже білого кольору.

Лекарственная форма:

капсулы

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

Лаб. Майоли Спиндлер, Франция

Фармакотерапевтическая группа:

Минеральные вещества. Препараты магния

Фармакологические свойства:

Показания к применению:

Лікування дефіциту магнію, що супроводжується розвитком наступних станів:знервованість, роздратованість, стан неспокою, відчуття втоми, незначні розлади сну;тривожні стани, що виражаються у шлункових спазмах та прискореному серцебитті при відсутності серцевих патологій;м’язові спазми, парестезія.

Противопоказания:

Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якого з компонентів препарату, особливо у пацієнтів з відомою алергією до пшениці (за винятком целіакії);тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну менше 30 мл/хв.).Особливі застереження. Препарат можна призначати хворим на целіакію, оскільки пшеничний крохмаль містить лише незначні кількості глютену.Якщо після 1 місяця лікування не спостерігається поліпшення, слід звернутись до лікаря.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

ВагітністьХоча спеціальних досліджень застосування препарату у цієї групи пацієнток не проводилось, загалом у клінічних умовах не було встановлено шкідливого токсичного впливу магнію на плід, а також розвитку вроджених вад. Проте, виходячи з міркувань безпеки у період вагітності препарати магнію слід призначати лише за умови доведеної необхідності лікування відповідно до рекомендацій лікаря.Годування груддюОскільки магній потрапляє в материнське молоко, слід уникати застосування препарату у період годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Виходячи із загальних міркувань та механізму дії, препарат не впливає на здатність керувати автомобілем та працювати зі складними механізмами.

Дети:

Препарат не слід застосовувати у дітей віком до 6 років.Спосіб застосування та дози. ДоросліПризначають по 4-6 капсул на добу; цю кількість капсул розподіляють на декілька прийомів та приймають разом з їжею, запиваючи склянкою води.ДітиДітям віком від 6 років (маса тіла більше 20 кг) призначають по 2-4 капсули на добу; цю кількість капсул розподіляють на декілька прийомів та приймають разом з їжею, запиваючи склянкою води.Рекомендована мінімальна тривалість лікування становить 1-2 місяці. При лікуванні певних станів (наприклад, первинний дефіцит магнію або синдром недостатнього всмоктування) тривалість лікування може бути збільшена відповідно до вказівки лікаря.Передозування. При передозуванні може розвинутись анурія.Лікування: регідратація, форсований діурез. У випадку ниркової недостатності необхідно провести гемодіаліз або перитонеальний діаліз.Побічні ефекти. Повідомлялось про такі побічні реакції, як діарея та біль у черевній порожнині. Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Не рекомендується одночасне застосування з препаратами хінідину, оскільки це призводить до підвищення токсичності останнього за рахунок зменшення його виведення із сечею.Дія сполук магнію антагоністична по відношенню до сполук кальцію.При одночасному застосуванні препарати магнію зменшують абсорбцію препаратів заліза, тетрацикліну, натрію фториду та посилюють дію антиаритмічних та антигіпертензивних препаратів, а також препаратів, що пригнічують центральну нервову систему.

Способ применения и дозы:

Передозировка:

Побочные действия:

Лекарственное взаимодействие:

Срок годности:

3 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 оС у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 20 капсул у блістерах з ПВХ/алюмінію; по 2 блістери у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Дополнительные данные

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медицинских наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.