Мегамаг інструкція по застосуванню

Мегамаг фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Мегамаг капсули по 45 мг №40 (20х2)
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/11294/01/01 від 06.01.2011. Наказ № 03 від 06.01.2011
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: магнію аспартат;1 капсула містить 45 мг магнію у вигляді магнію аспартату дигідрату;допоміжні речовини: крохмаль пшеничний, магнію стеарат, желатин, індиготин (Е132), титану діоксид (Е171). Лікарська форма. Капсули.Капсули з непрозорою кришечкою світло-синього кольору і непрозорим тілом білого кольору, які містять порошковий гранулят майже білого кольору.

Виробник:

Лаб. Майолі Спіндлер, Франція

Фармакотерапевтична група:

Мінеральні речовини. Препарати магнію

Показання до застосування:

Лікування дефіциту магнію, що супроводжується розвитком наступних станів:знервованість, роздратованість, стан неспокою, відчуття втоми, незначні розлади сну;тривожні стани, що виражаються у шлункових спазмах та прискореному серцебитті при відсутності серцевих патологій;м’язові спазми, парестезія.

Протипоказання:

Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якого з компонентів препарату, особливо у пацієнтів з відомою алергією до пшениці (за винятком целіакії);тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну менше 30 мл/хв.).Особливі застереження. Препарат можна призначати хворим на целіакію, оскільки пшеничний крохмаль містить лише незначні кількості глютену.Якщо після 1 місяця лікування не спостерігається поліпшення, слід звернутись до лікаря.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

ВагітністьХоча спеціальних досліджень застосування препарату у цієї групи пацієнток не проводилось, загалом у клінічних умовах не було встановлено шкідливого токсичного впливу магнію на плід, а також розвитку вроджених вад. Проте, виходячи з міркувань безпеки у період вагітності препарати магнію слід призначати лише за умови доведеної необхідності лікування відповідно до рекомендацій лікаря.Годування груддюОскільки магній потрапляє в материнське молоко, слід уникати застосування препарату у період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Виходячи із загальних міркувань та механізму дії, препарат не впливає на здатність керувати автомобілем та працювати зі складними механізмами.

Діти:

Препарат не слід застосовувати у дітей віком до 6 років.Спосіб застосування та дози. ДоросліПризначають по 4-6 капсул на добу; цю кількість капсул розподіляють на декілька прийомів та приймають разом з їжею, запиваючи склянкою води.ДітиДітям віком від 6 років (маса тіла більше 20 кг) призначають по 2-4 капсули на добу; цю кількість капсул розподіляють на декілька прийомів та приймають разом з їжею, запиваючи склянкою води.Рекомендована мінімальна тривалість лікування становить 1-2 місяці. При лікуванні певних станів (наприклад, первинний дефіцит магнію або синдром недостатнього всмоктування) тривалість лікування може бути збільшена відповідно до вказівки лікаря.Передозування. При передозуванні може розвинутись анурія.Лікування: регідратація, форсований діурез. У випадку ниркової недостатності необхідно провести гемодіаліз або перитонеальний діаліз.Побічні ефекти. Повідомлялось про такі побічні реакції, як діарея та біль у черевній порожнині. Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Не рекомендується одночасне застосування з препаратами хінідину, оскільки це призводить до підвищення токсичності останнього за рахунок зменшення його виведення із сечею.Дія сполук магнію антагоністична по відношенню до сполук кальцію.При одночасному застосуванні препарати магнію зменшують абсорбцію препаратів заліза, тетрацикліну, натрію фториду та посилюють дію антиаритмічних та антигіпертензивних препаратів, а також препаратів, що пригнічують центральну нервову систему.

Термін придатності:

3 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 оС у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 20 капсул у блістерах з ПВХ/алюмінію; по 2 блістери у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ A12CC05:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Мегамаг
Виробник:Лаб. Майолі Спіндлер, Франція
Форма випуску: По 20 капсул у блістерах з ПВХ/алюмінію; по 2 блістери у картонній коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/11294/01/01 від 06.01.2011. Наказ № 03 від 06.01.2011
Міжнародне непатентоване найменування:Magnesium aspartate
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: магнію аспартат;1 капсула містить 45 мг магнію у вигляді магнію аспартату дигідрату;допоміжні речовини: крохмаль пшеничний, магнію стеарат, желатин, індиготин (Е132), титану діоксид (Е171). Лікарська форма. Капсули.Капсули з непрозорою кришечкою світло-синього кольору і непрозорим тілом білого кольору, які містять порошковий гранулят майже білого кольору.

Фармакотерапевтична група:Мінеральні речовини. Препарати магнію
Код АТС:A12CC05 - Магнію аспарагінат
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Вчені ідентифікували білок, який допомагає зберегти ясність розуму навіть у похилому віці
З віком відбувається зниження когнітивних функцій,...
Зайва вага викликає у чоловіків занижену самооцінку та депресію: дослідження
За даними Всесвітньої організації здоров’я (ВООЗ),...
Реклама