Мифолиан инструкция по применению

Мифолиан фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Мифолиан таблетки по 0,2 г №3
Производитель:
Регистрация:
№ UA/6830/01/01 от 06.08.2007. Приказ № 454 от 06.08.2007
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: міфепристон;1 таблетка містить міфепристону 0,2 г;допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний, крохмаль, повідон, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат.

Основные физико-химические свойства:

таблетки блідо-жовтого кольору.

Производитель:

Шанхай Хулиан Фарма, Китай

Фармакотерапевтическая группа:

Гормоны половые и средства, влияющие на половую сферу. Антигестагенные средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Міфоліан (міфепристон) є антагоністом прогестерону на рецепторному рівні. Заміщуючи прогестерон у зв’язках з рецепторами, препарат запобігає підтримці прогестероном децидуальної оболонки матки. Це призводить до дегенерації та некрозу слизової оболонки матки, ушкодження ворсинчастих тканин, зниження рівня хоріонічного гонадотропіну людини, атрофії жовтого тіла, що спричиняє відторгнення ендометрія. В ранні терміни вагітності підвищує чутливість міометрія до дії простагландинів. При застосуванні разом із простагландинами стимулює скорочення міометрія, сприяє розширенню і відкриттю шийки матки, внаслідок чого відторгнутий ендометрій та плідне яйце легко виводяться з порожнини матки.Пригнічує постачання прогестерону до м’язового шару матки та ендометрія.Фармакокінетика. Після прийому внутрішньо препарат швидко всмоктується. У разі перорального застосування одноразової дози 200 мг препарат швидко всмоктується із травного тракту. Максимальна концентрація речовини в плазмі становить 1,98 мг/л і спостерігається приблизно через 90 хв. Абсолютна біоакумуляція пероральної дози у 20 мг становить 68%. Період напіввиведення – приблизно 34,3 ± 10,6 год за умови, що через 3 дні після внутрішнього застосування 200 мг міфепристону антипрогестеронна активність все ще існує. Період напіввсмоктування становить 0,31 ± 0,12 год. Метаболітом міфепристону є N-моно-диметилова сполука. Його концентрація й швидкість метаболізації залежить від кожного індивідуального випадку. Міфепристон і його метаболіт мають різний ступінь подібності до рецепторів прогестерону та різну абортивну активність. Різниця в процесі метаболізації може впливати на клінічну ефективність міфепристону при перериванні вагітності у ранньому періоді.

Показания к применению:

Переривання вагітності у ранньому періоді (до 49 днів) у комбінації з простагландином Е1 (мізопростолом).

Противопоказания:

Захворювання кори надниркових залоз, цукровий діабет, ендокринопатія, дисфункція печінки та нирок, захворювання крові, пов’язані з порушенням її згортання, епілепсія, глаукома, артеріальна гіпертензія, починаючи з ІІБ ступеня, бронхіальна астма, виражена гіпотензія (артеріальний тиск нижче 80/50 мм рт. ст.), відома алергія до міфепристону, випадки вагітності у разі наявності внутрішньоматкового протизаплідного засобу, ектопічна вагітність або підозра на ектопічну вагітність, анемія (рівень гемоглобіну нижче 95 г/л).

Особенности применения:

Після прийому препарату майже завжди починається вагінальна кровотеча. Через 14 днів після прийому препарату пацієнтці необхідно пройти ультразвукове обстеження. При відсутності ефекту на 14 день (неповний аборт або збережена вагітність) необхідно провести вакуум-аспірацію з наступним гістологічним контролем аспірату. З особливою обережністю слід застосовувати Міфоліан у разі:тяжкої нудоти та блювання у період попередньої вагітності;прийому протягом тривалого часу рифампіцину, ізоніазиду, протисудомних препаратів, антидепресантів, циметидину, ацетилсаліцилової кислоти, індометацину та барбітуратів;випалювання більше 10 сигарет на день та зловживання алкоголем.

Применение в период беременности или кормления грудью:

У разі необхідності застосування Міфоліану в період лактації слід припинити годування груддю на 1 тиждень.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Відомостей щодо впливу препарату на здатність керувати автотранспортом або працювати зі складними механізмами немає.

Способ применения и дозы:

Міфоліан слід застосовувати, якщо після ультразвукового обстеження була підтверджена наявність плідного яйця в порожнині матки.Жінкам з терміном вагітності до 49 днів включно призначають 3 таблетки (600 мг) Міфоліану. Препарат приймають натщесерце або через 2 год після їди. Через 36 - 48 год після застосування трьох таблеток (600 мг) Міфоліану приймають 2 таблетки (400 мкг) мізопростолу натщесерце.

Передозировка:

У разі застосування внутрішньо дози лікарського засобу, яка значно перевищує рекомендовану, слід ретельно обстежити пацієнтку з метою запобігання розвитку у неї ниркової недостатності.

Побочные действия:

Після застосування таблеток Міфоліану у деяких жінок з раннім терміном вагітності можливі нудота, блювання, запаморочення, втомленість, гастралгія, кровотеча. В 4,5% випадків можливий розвиток вираженої маточної кровотечі, яка в 2,5% випадків потребує гемостатичного кюретажу.У деяких жінок можлива поява шкірного висипу. Після лікування простагландинами може виникнути біль у животі. У деяких жінок можливі блювання та пронос. Рідко – припливи, заціпеніння.

Лекарственное взаимодействие:

Не вивчались.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати в темному, сухому та недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 ºС.

Форма выпуска / упаковка:

По 3 таблетки у блістері, у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Місцезнаходження№ 370 Ксіджиангван, м. Шанхай. Китай.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ G03XB01:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Мифолиан
Производитель:Шанхай Хулиан Фарма, Китай
Форма выпуска: По 3 таблетки у блістері, у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/6830/01/01 от 06.08.2007. Приказ № 454 от 06.08.2007
МНН:Mifepristone
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: міфепристон;1 таблетка містить міфепристону 0,2 г;допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний, крохмаль, повідон, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат.

Фармакологическая группа:Гормоны половые и средства, влияющие на половую сферу. Антигестагенные средства.
Код АТХ:G03XB01 - Мифепристон
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама