Мометокс инструкция по применению

Мометокс фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Мометокс крем, 1 мг/г по 15 г в тубах
Производитель:
Регистрация:
№ UA/10538/01/01 от 17.03.2010. Приказ № 234 от 17.03.2010
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: mometasone;1 г крему містить мометазону фуроату 1 мг;допоміжні речовини: парафін м’який білий, парафін рідкий світлий, пропіленгліколь, віск емульгований, натрію цитрат, хлорокрезол, цетомакрогол, вода очищена.

Основные физико-химические свойства:

м’який крем білого кольору.

Производитель:

Оксфорд Лабораториз Пвт. Лтд., Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Дерматологические средства. Кортикостероиды для применения в дерматологии. Бетаметазон.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Мометазону фуроат – синтетичний кортикостероїд, який має протизапальну, протисвербіжну та судинозвужувальну дії. Місцеві кортикостероїди у вигляді крему на відміну від мазей мають підсушуючий ефект, тому більше підходять для лікування гострих і підгострих мокнучих шкірних уражень. Ця лікарська форма також рекомендується для застосування на природно вологих ділянках шкіри (губи, пахви), великих шкірних складках (складки під молочними залозами, збільшеним животом), а також навколо суглобових згинів (ліктьовий згин, підколінна ямка).Фармакокінетика. Ступінь проникнення кортикостероїдів місцевого застосування через шкіру залежить від багатьох факторів, включаючи склад препарату та цілісність епідермального бар’єра. Запалення та інші процеси, які відбуваються у шкірі, можуть призвести до посилення проникнення препарату через шкіру. Приблизно 0,4% нанесеної дози піддається системній абсорбції.

Показания к применению:

Послаблення і ліквідація симптомів запалення та свербежу при захворюваннях шкіри, що піддаються терапії кортикостероїдами, у тому числі псоріазу та атопічного дерматиту, у дорослих та дітей.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до мометазону фуроату або до будь-яких інших компонентів препарату.Період вагітності і годування груддю.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Мометокс крем показаний тільки для дерматологічного застосування і не призначений для застосування в офтальмології.Не допускати потрапляння препарату в очі, не наносити на слизові оболонки. При випадковому потраплянні мазі в очі їх слід ретельно промити проточною водою.Не слід наносити препарат на великі ділянки шкіри.

Особенности применения:

Якщо під час застосування препарату мають місце подразнення або підвищена чутливість, лікування слід припинити й призначити відповідну терапію.При розвитку інфекції слід застосувати відповідний протигрибковий або антибактеріальний засіб. Якщо протягом короткого часу не вдається досягти позитивного ефекту, слід припинити застосування препарату до ліквідації ознак інфекції.Будь-які побічні ефекти, що зустрічаються при застосуванні системних кортикостероїдів, включаючи пригнічення функції кори надниркових залоз, можуть відзначатися і при місцевому застосуванні глюкокортикостероїдів, особливо у дітей молодшого віку. Системна абсорбція глюкокортикостероїдів при місцевому застосуванні буде вищою, якщо лікування буде проводитися на великих поверхнях тіла або при застосуванні оклюзійних пов’язок. У таких випадках, а також при довготривалому застосуванні препарату, мають бути вжиті застережні заходи, особливо у дітей.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Не застосовують.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

У дітей можливе частіше виникнення ознак пригнічення гіпоталамо-гіпофізарно-адреналової системи і синдром Кушинга під впливом місцевих кортикостероїдів, ніж у дорослих, що пов’язано з більшою абсорбцією препарату через більше співвідношення площі поверхні шкіри до маси тіла. У зв’язку з цим застосування місцевих кортикостероїдів у дітей повинно бути обмежено мінімально ефективною кількістю препарату. Хронічна кортикостероїдна терапія може спричинити порушення росту та розвитку дітей.Мометокс не слід наносити на ділянки шкіри, що знаходяться під підгузниками або трусиками, що не мокнуть, оскільки в такому разі препарат потрапляє під оклюзійну пов’язку.

Способ применения и дозы:

Мометокс наносять тонким шаром на ураженні ділянки шкіри 1 раз на день. Тривалість лікування визначається тяжкістю, перебігом захворювання та визначається індивідуально.

Передозировка:

Симптоми: надмірне або довготривале застосування місцевих кортикостероїдів може призвести до пригнічення функції гіпофізарно-наднирковозалозної системи, що може стати причиною розвитку вторинної недостатності кори надниркових залоз.Лікування. Показане відповідне симптоматичне лікування. Гострі симптоми гіперкортицизму зазвичай оборотні. За необхідності показана корекція електролітного дисбалансу. У випадку довготривалого застосування рекомендована поступова відміна кортикостероїдів.

Побочные действия:

Локальні побічні ефекти, що асоціюються з мометазоном, можуть включати подразнення шкіри, свербіж, відчуття печіння, поколювання, парестезії, вугровий висип, фолікуліт та ознаки атрофії шкіри. Дуже рідко, як і при застосуванні інших топічних кортикостероїдних препаратів, може виникати гіпертрихоз, гіпопігментація, періоральний дерматит, алергічний контактний дерматит, еритема, мацерація шкіри, вторинна грибкова та бактеріальна інфекція, стрії, пітниця.У поодиноких випадках при тривалому безконтрольному застосуванні місцевих глюкокортикоїдів можливе виникнення набряків, артеріальної гіпертензії, гіперглікемії, симптомів гіперкортицизму, катаракти, глаукоми.

Лекарственное взаимодействие:

Не відома.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати в захищеному від світла місці при температурі не вище 25 ºС. Не заморожувати.Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 5 г або 15 г мазі у тубі, кожна туба в картонній упаковці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

МісцезнаходженняGet No 123, Pirangut, Ta luka-Mulshi Dist. Pune 411004, India.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ D07XC02:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Мометокс
Производитель:Оксфорд Лабораториз Пвт. Лтд., Индия
Форма выпуска:По 5 г або 15 г мазі у тубі, кожна туба в картонній упаковці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/10538/01/01 от 17.03.2010. Приказ № 234 от 17.03.2010
МНН:Mometasone
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: mometasone;1 г крему містить мометазону фуроату 1 мг;допоміжні речовини: парафін м’який білий, парафін рідкий світлий, пропіленгліколь, віск емульгований, натрію цитрат, хлорокрезол, цетомакрогол, вода очищена.

Фармакологическая группа:Дерматологические средства. Кортикостероиды для применения в дерматологии. Бетаметазон.
Код АТХ:D07XC02 - Дезоксиметазон в комбинации с другими препаратами
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама