Мовагаин инструкция по применению

Мовагаин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Мовагаин капсулы тв. по 50 мг №10 в стрип.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/13570/01/01 от 16.04.2014. Приказ № 271 от 16.04.2014
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 23.03.2022
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: діацереїн; 1 капсула містить діацереїну 50 мг;допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; натрію кроскармелоза; гіпромелоза; кремнію діоксид колоїдний безводний; магнію стеарат.Желатинова капсула: желатин, натрію лаурилсульфат, метилпарагідроксибензоат (Е 218), пропілпарагідроксибензоат (Е 216), патентований синій V (Е 131), кармоїзин (Е 122), титану діоксид (Е 171).

Основные физико-химические свойства:

тверді желатинові капсули №1 синьо-блакитного кольору, з надрукованим на кришечці чорним кольором логотипом (логотип Dr. Reddy’s) та написом білого кольору “Movagain” на корпусі капсули, які містять жовтого кольору гранули і порошок.

Производитель:

Др. Редди'с Лабораторис Лтд, Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Пока не определена.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Діацереїн – це лікарський засіб який має хондропротекторні, аналгетичні, антипіретичні і протизапальні властивості. Діацереїн – це повільно діючий засіб, ефект якого з’являється протягом 2-4 тижнів лікування і досягає клінічної значущості після 4-6 тижнів. Діацереїн, як і його активний метаболіт реїн, інгібує синтез і активність інтерлейкіну-1 (IL-1) макрофагами та синовіоцитами, пригнічує продукцію мієлопероксидази, β-глюкоронідази та еластази, зменшує вміст металопротеїназ у хрящі. Діацереїн підвищує продукцію трансформуючих факторів TGF-â та TGF-β, які викликають проліферацію хондроцитів і стимулюють продукцію колагену II, протеогліканів і гіалурону. Як результат збільшується синтез матричного компонента і відновлюються властивості синовіальної рідини.На відміну від НПЗП діацереїн не інгібує синтез простагландинів, отже, не має гастродуоденальних побічних ефектів.Фармакокінетика. При внутрішньому прийомі діацереїн метаболізується до активного метаболіту реїну. У сечі виявлено 35 % реїну. Максимальна концентрація у сироватці крові (Сmax) реїну становить 3,2 мм/л через 2,2 години після прийому 50 мг діацереїну. Площа під кривою концентрація-час реїну у плазмі (AUC0→∞) становить 21,3 мг/л/год, очевидний об’єм розподілу – 13,2 л, кінцевий елімінаційний період напіввиведення (t1/2) – 4,3 години, виражений загальний кліренс у плазмі – 1,6 л/год, нирковий кліренс (CLr) – 0,13 л/год. Час Сmax та AUC0→∞ збільшуються при прийомі разом з їжею, яка сприяє сповільненню абсорбції і збільшенню біодоступності.Реїн на 99 % зв’язується з плазменним протеїном і меншою мірою – з ліпопротеїнами та γ-імуноглобулінами. Реїн досягає синовіальної рідини при концентраціях від 1 до 10 мкмоль/л (0,3-3 мг/л) у діапазонах дуже близьких до тих, які спостерігаються у плазмі. Реїн у незміненому вигляді і два його метаболіти виводяться в основному нирками. Концентрація метаболітів діацереїну у сечі в середньому становить 20 % реїну у незміненому вигляді та 80 % кон’югантів реїну.

Показания к применению:

Симптоматичне лікування остеоартриту, остеоартрозу.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до препарату або до похідних антрахінону; виразковий коліт, хвороба Крона; повна або часткова непрохідність кишечнику; біль у животі невизначеного походження; тяжкі порушення функцій печінки. Одночасне застосування з антибіотиками.

Особенности применения:

Як і в разі тривалого лікування будь-якими іншими лікарськими засобами, під час терапії Мовагаіном слід періодично (1 раз на 2-3 місяці) проводити розгорнутий аналіз крові, визначення ферментів печінки і аналіз сечі.У окремих пацієнтів можливі випадки рідких випорожнень, тому не рекомендовано одночасне застосування послаблюючих препаратів. Унаслідок пізнього початку дії (через 2-4 тижні) протягом першого місяця лікування Мовагаін можна поєднувати із застосуванням нестероїдних протизапальних препаратів (НПЗП) та аналгетиків. Лікування діацереїном може посилити симптоми ентероколіту у хворих, які приймають антибіотики та хіміотерапію, що впливають на кишкову флору. Слід тимчасово припинити лікування у випадку терапії антибіотиками, оскільки останні можуть вплинути на кишкову флору та кінетику препарату. Слід зважити співвідношення користь/ризик при призначенні Мовагаіну хворим з випадками ентероколіту в анамнезі, особливо з подразненням товстого кишечнику.При застосуванні діацереїну з їжею зростає всмоктування препарату (на 24 %); з іншого боку, тривалий дефіцит їжі зменшує біодоступність діацереїну. Як частота виникнення побічних ефектів, так і прискорений транзит по кишечнику прямо пропорційно залежать від кількості діацереїну, що всмоктався. Прийом препарату натще або після вживання невеликої кількості їжі може призвести до розвитку побічної дії.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Протипоказано.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Діацереїн не впливає на здатність керувати автотранспортом або працювати зі складними механізмами.

Дети:

Протипоказано.

Способ применения и дозы:

Рекомендовано починати курс лікування Мовагаіном з 1 капсули на добу протягом 2-4 тижнів, потім дозу слід підвищити до 2 капсул на добу – по 1 капсулі вранці і ввечері. При кліренсі креатиніну < 30 мг/мл – 1 капсула на добу. Мінімальний курс лікування – 6 місяців. Капсули необхідно ковтати, не розжовуючи, після вживання їжі, запиваючи достатньою кількістю води.

Передозировка:

При передозуванні може виникнути профузна діарея. Специфічний антидот невідомий, рекомендована симптоматична терапія, відновлення водно-електролітного балансу.

Побочные действия:

З боку травної системи. Часто – діарея та біль у епігастрії. Рідко – випадки пігментації колоректальної слизової оболонки (меланоз товстої кишки).З боку нирок та сечовивідних шляхів. Рідко – забарвлення сечі від оранжево-жовтого до червоного або коричневого кольору, спричинене присутністю антрахінонових дериватів у сечі. З боку шкіри. Рідко – свербіж, висипання, екзема.

Лекарственное взаимодействие:

Одночасний прийом діацереїну з антацидами (алюмінію, кальцію або магнію сульфатами, окисами або гідроксидами) призводить до зменшення всмоктування діацереїну зі шлунково-кишкового тракту. Антациди необхідно приймати окремо від діацереїну, краще з проміжком у 2 години, для кращої біодоступності діацереїну. Діацереїн не слід приймати одночасно з препаратами, які змінюють проходження вмісту кишечнику (наприклад волокна або продукти рослинного походження).Одночасне застосування діацереїну з антибіотиками і/або з хіміотерапією збільшує можливість виникнення ентероколіту через вплив на кишкову флору останніх.Синергічна дія з НПЗП та ненаркотичними аналгетиками.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати у недоступному для дітей, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 ºС.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 капсул у стрипі, по 1 стрипу в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Місцезнаходження

Дільниця № 42, 45, 46, с. Бачупалі, Кутбулапур Мандал, округ Ранга Редді, Андра Прадеш, Індія.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Мовагаин
Производитель:Др. Редди'с Лабораторис Лтд, Индия
Форма выпуска:

По 10 капсул у стрипі, по 1 стрипу в картонній коробці.

Регистрационное удостоверение:№ UA/13570/01/01 от 16.04.2014. Приказ № 271 от 16.04.2014
МНН:Diacerein
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: діацереїн; 1 капсула містить діацереїну 50 мг;допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; натрію кроскармелоза; гіпромелоза; кремнію діоксид колоїдний безводний; магнію стеарат.Желатинова капсула: желатин, натрію лаурилсульфат, метилпарагідроксибензоат (Е 218), пропілпарагідроксибензоат (Е 216), патентований синій V (Е 131), кармоїзин (Е 122), титану діоксид (Е 171).

Фармакологическая группа:Пока не определена.
Код АТХ:M01AX21 - Диацереин
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Атрофический гастрит
Причины развития атрофического гастритаСтадии разв...
Бактериальный синусит
Бактериальный синусит — симптомы, причины и фактор...
Реклама
FDA: диклофенак вызывает нарушения сердца
Диклофенак — это препарат из группы НПВС (нестерои...
Хозяйственное мыло поможет устранить запах пота и защитит от инфицирования
Хозяйственное мыло содержит моющие вещества, котор...
Реклама