Информация об использовании рецептурных препаратов

Наклоф инструкция по применению

Наклоф фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Наклоф капли глаз. 0,1 % по 5 мл во флак.-кап.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3524/01/01 от 01.08.2005. Приказ № 384 от 01.08.2005
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 12.11.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 мл препарату містить 1 мг диклофенаку натрію;допоміжні речовиниполіоксил 35 рицинова олія, трометамол, кислота борна, тіомерсал, вода для ін’єкцій.Форма выпуску. Краплі очні.

Основные физико-химические свойства:

трохи опалесцюючий розчин, злегка жовтуватого кольору з характерним запахом;

Производитель:

Эксельвижн АГ для "Новартис Фарма АГ", Франция/Швейцария.

Фармакотерапевтическая группа:

Нестероидные противовоспалительные и противоревматические средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Препарат містить диклофенак натрію, нестероїдний протизапальний засіб з аналгезуючими властивостями. Механізм дії диклофенаку натрію пов'язаний з вираженим інгібуванням синтезу простагландинів. У клінічних дослідженнях було продемонстровано, що диклофенак інгібує міоз під час операції з приводу катаракти і зменшує запальний процес і біль в оці, спричинений ушкодженням епітелію рогівки після деяких видів хірургічного втручання. Дані щодо впливу диклофенаку на загоєння рани відсутні. Фармакокінетика. У кроликів пікові концентрації 14С-міченого диклофенаку були виявлені в рогівці і кон¢юнктиві через 30 хв після закапування очей. Виведення препарату відбувалося швидко і майже повною мірою через 6 год.Проникнення диклофенаку в передню камеру ока було підтверджено в людей. Рівні диклофенаку в плазмі, які б піддавалися вимірюванню, неможливо було виявити після закапування очей препаратом.

Показания к применению:

Запалення в післяопераційному періоді з приводу катаракти та інших хірургічних втручань. Послаблення очного болю та фотофобії.Посттравматичний запальний процес при непроникаючих пораненнях очного яблука.Інгібування міозу під час операції з приводу катаракти. Профілактика цистоїдного макулярного набряку після операцій по вилученню катаракти з імплантацією кришталика.

Противопоказания:

Гіперчутливість до діючої речовини або будь-якої з допоміжних речовин.Як і інші нестероїдні протизапальні засоби (НПЗЗ), Наклоф протипоказаний пацієнтам з нападами астми, кропив¢янкою, гострими ринітами, пов'язаними із застосуванням ацетилсаліцилової кислоти або інших препаратів, які інгібують синтез простагландинів. Існує можливість перехресної гіперчутливості до ацетилсаліцилової кислоти, похідних фенілоцтової кислоти та інших нестероїдних протизапальних засобів. Тому, слід дотримуватися обережності при лікуванні пацієнтів з відомою гіперчутливістю до цих препаратів.

Особенности применения:

Протизапальна дія офтальмологічних нестероїдних протизапальних засобів може маскувати початок та/або прогресування очних інфекцій. При наявності інфекції або якщо існує ризик розвитку інфекції, одночасно з препаратом повинна бути призначена відповідна терапія. Хоча повідомлення про побічні ефекти відсутні, існує теоретична можливість, що у пацієнтів, які отримують інші лікарські препарати, що пролонговують час кровотечі, або пацієнтів з відомими порушеннями згортання крові при застосуванні Наклофу може спостерігатися загострення захворювання.Очні краплі не призначені для ін'єкцій. Їх не можна вводити субкон¢юнктивально. Вони повинні вводитися безпосередньо в передню камеру ока.Препарат не слід застосовувати під час носіння м'яких контактних лінз. Перед застосуванням крапель лінзи мати бути зняті і вставлені знову не раніше, як через 15 хв після закапування. Вагітність і лактація. 1-й і 2-й триместри: категорія В.У дослідженнях на тваринах не було відзначено впливу препарату на плід, але контрольовані дослідження у вагітних жінок не проводилися. 3-й триместр: Категорія D.Препарат не слід застосовувати через можливий ризик передчасного закриття артеріальної протоки і можливого інгібування звуження.Вплив на здатність керувати автомобілем та працювати з механізмами. Пацієнтам, які відчувають нечіткість зору, слід утримуватися від керування транспортними засобами і роботи з механізмами.

Способ применения и дозы:

Доросліа) Операції на очах та їх ускладненняПеред операцією призначають по 1 краплі 5 разів протягом 3 год. Після операції призначають по 1 краплі 3 рази в день операції, потім по 1 краплі 3-5 разів на добу в міру необхідності. б) Полегшення болю і фотофобія; посттравматичний запальний процесПо 1 краплі кожні 4 - 6 год. Якщо біль спричинений хірургічною процедурою (наприклад, операція з приводу корекції зору) – по 1 - 2 краплі протягом години до операції, по 1 - 2 краплі протягом перших 15 хв після хірургічного втручання і по 1 краплі кожні 4 - 6 год протягом наступних 3 днів. Пацієнти літнього віку. Немає показань, які вимагають корекції дози у пацієнтів літнього віку. Застосування у дітей. Дослідження у дітей не проводилися.Дозатор залишається стерильним до розкриття первинної упаковки. Пацієнт повинен бути поінформований про те, що слід уникати контакту верхівки дозатора з оком або прилеглими тканинами, оскільки це може забруднити розчин. Якщо необхідно закапувати в око й інші препарати, інтервал між закапуванням різних лікарських засобів повинен становити мінімум 5 хв.

Передозировка:

Про випадки передозування препаратом не повідомлялося. Однак випадковий прийом препарату внутрішньо практично не становить ризику виникнення побічних ефектів, оскільки разова доза містить тільки 0,3 мг диклофенаку натрію та в 5-мл флаконі міститься всього лише 5 мг диклофенаку натрію, що становить десь 0,2% та 3% від рекомендованої максимальної пероральної добової дози для дорослих.

Побочные действия:

Побічним ефектом, який спостерігався найчастіше, було минуще, від слабкого до помірного ступеня тяжкості, відчуття печіння в очах.Іншими побічними реакціями, які зустрічалися рідше, були свербіж, почервоніння очей і нечіткість зору одразу після закапування очних крапель.Після частого закапування очей звичайно спостерігалися крапчастий кератит і ушкодження епітелію рогівки.У пацієнтів з факторами ризику появи виразки рогівки і її потоншання, як наприклад, під час застосування кортикостероїдів або при супутніх захворюваннях, таких як інфекційні хвороби або ревматоїдні артрити, застосування диклофенаку в окремих випадках пов'язували з появою виразки рогівки або її потоншанням. Більшість пацієнтів лікувалися тривалий час. У поодиноких випадках повідомлялося про випадки диспное і загострення астми.

Лекарственное взаимодействие:

Препарат безпечно застосовувався для лікування очей у комбінації зі стероїдами, антибіотиками і бета-блокаторами.

Срок годности:

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі від 2°C до 8°C. Термін придатності – 2 роки.Температурні умови після першого застосування - при температурі не вище 25°C; використати препарат протягом 15 днів після розкриття флакону.

Форма выпуска / упаковка:

По 5 мл у флаконі-крапельниці в упаковці.

Категория отпуска:

По рецепту.

Дополнительно:

Загальна характеристикаміжнародна назва: diclofenac;АдресаФ-07100 Анноней, Франція.92506 Рюель-Мальмезон, Франція.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Наклоф
Производитель:Эксельвижн АГ для "Новартис Фарма АГ", Франция/Швейцария.
Форма выпуска: По 5 мл у флаконі-крапельниці в упаковці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/3524/01/01 от 01.08.2005. Приказ № 384 от 01.08.2005
МНН:Diclofenac
Условия отпуска:По рецепту.
Состав:

1 мл препарату містить 1 мг диклофенаку натрію;допоміжні речовиниполіоксил 35 рицинова олія, трометамол, кислота борна, тіомерсал, вода для ін’єкцій.Форма выпуску. Краплі очні.

Фармакологическая группа:Нестероидные противовоспалительные и противоревматические средства.
Код АТХ:M01AB05 - Диклофенак
Реклама
К 2040 году больных раком простаты вдвое увеличится
По прогнозам, к 2040 году число мужчин с диагнозом...
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
Реклама
Неатрофический гастрит
Причины развития неатрофического гастритаХроническ...
Атрофический гастрит
Причины развития атрофического гастритаСтадии разв...
Реклама
Эксперты рассказали, чем опасен послеобеденный сон
Послеобеденный сон может продлиться от нескольких ...
Ученые назвали специи, которые помогут облегчить хроническую боль
Специи, такие как черный перец, гвоздика, корица и...
Реклама