Інформація про використання рецептурних препаратів

Наклоф інструкція по застосуванню

Наклоф фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Наклоф краплі оч. 0,1 % по 5 мл у флак.-крап.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/3524/01/01 від 01.08.2005. Наказ № 384 від 01.08.2005
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Юлія Жарікова Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 12.11.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1 мл препарату містить 1 мг диклофенаку натрію;допоміжні речовиниполіоксил 35 рицинова олія, трометамол, кислота борна, тіомерсал, вода для ін’єкцій.Форма выпуску. Краплі очні.

Основні фізико-хімічні властивості:

трохи опалесцюючий розчин, злегка жовтуватого кольору з характерним запахом;

Виробник:

Ексельвіжн АГ для "Новартіс Фарма АГ", Франція/Швейцарія.

Фармакотерапевтична група:

Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Препарат містить диклофенак натрію, нестероїдний протизапальний засіб з аналгезуючими властивостями. Механізм дії диклофенаку натрію пов'язаний з вираженим інгібуванням синтезу простагландинів. У клінічних дослідженнях було продемонстровано, що диклофенак інгібує міоз під час операції з приводу катаракти і зменшує запальний процес і біль в оці, спричинений ушкодженням епітелію рогівки після деяких видів хірургічного втручання. Дані щодо впливу диклофенаку на загоєння рани відсутні. Фармакокінетика. У кроликів пікові концентрації 14С-міченого диклофенаку були виявлені в рогівці і кон¢юнктиві через 30 хв після закапування очей. Виведення препарату відбувалося швидко і майже повною мірою через 6 год.Проникнення диклофенаку в передню камеру ока було підтверджено в людей. Рівні диклофенаку в плазмі, які б піддавалися вимірюванню, неможливо було виявити після закапування очей препаратом.

Показання до застосування:

Запалення в післяопераційному періоді з приводу катаракти та інших хірургічних втручань. Послаблення очного болю та фотофобії.Посттравматичний запальний процес при непроникаючих пораненнях очного яблука.Інгібування міозу під час операції з приводу катаракти. Профілактика цистоїдного макулярного набряку після операцій по вилученню катаракти з імплантацією кришталика.

Протипоказання:

Гіперчутливість до діючої речовини або будь-якої з допоміжних речовин.Як і інші нестероїдні протизапальні засоби (НПЗЗ), Наклоф протипоказаний пацієнтам з нападами астми, кропив¢янкою, гострими ринітами, пов'язаними із застосуванням ацетилсаліцилової кислоти або інших препаратів, які інгібують синтез простагландинів. Існує можливість перехресної гіперчутливості до ацетилсаліцилової кислоти, похідних фенілоцтової кислоти та інших нестероїдних протизапальних засобів. Тому, слід дотримуватися обережності при лікуванні пацієнтів з відомою гіперчутливістю до цих препаратів.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Протизапальна дія офтальмологічних нестероїдних протизапальних засобів може маскувати початок та/або прогресування очних інфекцій. При наявності інфекції або якщо існує ризик розвитку інфекції, одночасно з препаратом повинна бути призначена відповідна терапія. Хоча повідомлення про побічні ефекти відсутні, існує теоретична можливість, що у пацієнтів, які отримують інші лікарські препарати, що пролонговують час кровотечі, або пацієнтів з відомими порушеннями згортання крові при застосуванні Наклофу може спостерігатися загострення захворювання.Очні краплі не призначені для ін'єкцій. Їх не можна вводити субкон¢юнктивально. Вони повинні вводитися безпосередньо в передню камеру ока.Препарат не слід застосовувати під час носіння м'яких контактних лінз. Перед застосуванням крапель лінзи мати бути зняті і вставлені знову не раніше, як через 15 хв після закапування. Вагітність і лактація. 1-й і 2-й триместри: категорія В.У дослідженнях на тваринах не було відзначено впливу препарату на плід, але контрольовані дослідження у вагітних жінок не проводилися. 3-й триместр: Категорія D.Препарат не слід застосовувати через можливий ризик передчасного закриття артеріальної протоки і можливого інгібування звуження.Вплив на здатність керувати автомобілем та працювати з механізмами. Пацієнтам, які відчувають нечіткість зору, слід утримуватися від керування транспортними засобами і роботи з механізмами.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Доросліа) Операції на очах та їх ускладненняПеред операцією призначають по 1 краплі 5 разів протягом 3 год. Після операції призначають по 1 краплі 3 рази в день операції, потім по 1 краплі 3-5 разів на добу в міру необхідності. б) Полегшення болю і фотофобія; посттравматичний запальний процесПо 1 краплі кожні 4 - 6 год. Якщо біль спричинений хірургічною процедурою (наприклад, операція з приводу корекції зору) – по 1 - 2 краплі протягом години до операції, по 1 - 2 краплі протягом перших 15 хв після хірургічного втручання і по 1 краплі кожні 4 - 6 год протягом наступних 3 днів. Пацієнти літнього віку. Немає показань, які вимагають корекції дози у пацієнтів літнього віку. Застосування у дітей. Дослідження у дітей не проводилися.Дозатор залишається стерильним до розкриття первинної упаковки. Пацієнт повинен бути поінформований про те, що слід уникати контакту верхівки дозатора з оком або прилеглими тканинами, оскільки це може забруднити розчин. Якщо необхідно закапувати в око й інші препарати, інтервал між закапуванням різних лікарських засобів повинен становити мінімум 5 хв.

Передозування:

Про випадки передозування препаратом не повідомлялося. Однак випадковий прийом препарату внутрішньо практично не становить ризику виникнення побічних ефектів, оскільки разова доза містить тільки 0,3 мг диклофенаку натрію та в 5-мл флаконі міститься всього лише 5 мг диклофенаку натрію, що становить десь 0,2% та 3% від рекомендованої максимальної пероральної добової дози для дорослих.

Побічні дії:

Побічним ефектом, який спостерігався найчастіше, було минуще, від слабкого до помірного ступеня тяжкості, відчуття печіння в очах.Іншими побічними реакціями, які зустрічалися рідше, були свербіж, почервоніння очей і нечіткість зору одразу після закапування очних крапель.Після частого закапування очей звичайно спостерігалися крапчастий кератит і ушкодження епітелію рогівки.У пацієнтів з факторами ризику появи виразки рогівки і її потоншання, як наприклад, під час застосування кортикостероїдів або при супутніх захворюваннях, таких як інфекційні хвороби або ревматоїдні артрити, застосування диклофенаку в окремих випадках пов'язували з появою виразки рогівки або її потоншанням. Більшість пацієнтів лікувалися тривалий час. У поодиноких випадках повідомлялося про випадки диспное і загострення астми.

Лікарська взаємодія:

Препарат безпечно застосовувався для лікування очей у комбінації зі стероїдами, антибіотиками і бета-блокаторами.

Термін придатності:

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі від 2°C до 8°C. Термін придатності – 2 роки.Температурні умови після першого застосування - при температурі не вище 25°C; використати препарат протягом 15 днів після розкриття флакону.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

По 5 мл у флаконі-крапельниці в упаковці.

Категорія відпуску:

За рецептом.

Додатково:

Загальна характеристикаміжнародна назва: diclofenac;АдресаФ-07100 Анноней, Франція.92506 Рюель-Мальмезон, Франція.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ M01AB05:

Реклама
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Фарширований перець при панкреатиті
Роль фаршированого перцю в збалансованому харчуван...
Реклама
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІЛікарські препарати при тяжких...
ГРВІ у дітей
Поширеність респіраторних вірусівПричини частих ГР...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама