Нефродол (Combined drugs) инструкция по применению

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

таблетки

Производитель:

Непосредственное производство: Технолог ЧАО для "Салютарис ФК, ООО", Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Засоби, що застосовуються в урології. Альфа- адреноблокатори.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: трава золототисячника, корінь любистку, листя розмарину;1 таблетка містить висушені лікарські рослини у вигляді порошку:трави золототисячника (Herba Centaurii) 18 мг,кореня любистку (Radix Levistici) 18 мг,листя розмарину (Folia Rosmarini)  18 мг;допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний; кремнію діоксид колоїдний безводний; лактоза, моногідрат; повідон; магнію стеарат; цукор білий; гіпромелоза; титану діоксид (Е 171); тальк; поліетиленгліколь; заліза оксид червоний (E 172); рибофлавін (Е 101).

Лекарственная форма:

таблетки

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

Технолог ЧАО для "Салютарис ФК, ООО", Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Засоби, що застосовуються в урології. Альфа- адреноблокатори.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Компоненти, що входять до складу рослинного лікарського засобу, проявляють комплексну активність, що проявляється у протизапальній, антиоксидантній, спазмолітичній та знеболювальній дії. Також Нефродол має антибактеріальний і діуретичний ефекти, які зумовлені речовинами, що містяться у рослинних компонентах препарату.

Показания к применению:

Для комплексного лікування запальних захворювань сечовивідних шляхів. Профілактика утворення сечових каменів, у тому числі і після їх видалення.

Противопоказания:

Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого компонента препарату, або до інших рослин сімейства Зонтичні (Apiaceae), наприклад аніс, фенхель, та до анетолу (тобто компонента ефірних масел, що містять, наприклад, аніс і фенхель).Пептична виразка у стадії загострення.Набряки внаслідок серцевої недостатності або порушення функції нирок та/або рекомендація лікаря щодо обмеження споживання рідини.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

У випадку подовження гарячки, спазмів, появі крові у сечі, розладів сечовипускання та гострої затримки сечі необхідно негайно звернутися до лікаря. Пацієнтам з непереносимістю деяких цукрів перед початком прийому таблеток Нефродол слід проконсультуватися з лікарем.Препарат не слід застосовувати пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості фруктози, галактози, недостатністю лактази, синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції або сахаразо-ізомальтазною недостатністю. Примітка для хворих на цукровий діабет. 1 таблетка містить у середньому 0,02 хлібної одиниці (ХО).Застосування у період вагітності або годування груддю.Вагітність.Експериментальних негативних результатів безпосередньої або непрямої дії препарату не виявлено. На даний час існує обмежений досвід використання таблеток Нефродол у вагітних жінок. Тому з міркувань безпеки слід уникати застосування препарату впродовж вагітності. Годування груддю. У зв’язку з відсутністю даних стосовно потрапляння препарату Нефродол або його метаболітів у молоко матері, ризик для немовлят не може бути виключений. Тому препарат не слід застосовувати під час годування груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Препарат не впливає на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

Якщо лікар не призначив інакше, препарат слід приймати дорослим та дітям від 12 років по 2 таблетки 3 рази на добу (загальна добова доза: 6 таблеток).Таблетки слід ковтати, не розжовуючи, з достатньою кількістю рідини (наприклад склянка води).Одночасно з прийомом препарату необхідно забезпечити вживання достатньої кількості рідини.Тривалість лікування визначає лікар індивідуально. Якщо препарат переноситься добре, його можна призначати на тривалий термін.Діти.Препарат не рекомендується застосовувати дітям віком до 12 років.

Передозировка:

Випадки отруєння препаратом внаслідок його передозування невідомі. Терапія симптоматична.

Побочные действия:

Часто трапляються порушення з боку травного тракту (нудота, блювання, діарея). Можуть виникати алергічні реакції у разі підвищеної чутливості до складових компонентів препарату, включаючи кропив’янку, свербіж, гіперемію шкіри. У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій слід припинити застосування препарату і звернутися до лікаря.

Лекарственное взаимодействие:

Невідома.У разі необхідності одночасного застосування будь-яких інших лікарських засобів слід проконсультуватися з лікарем.

Срок годности:

4 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ˚С.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 таблеток у блістері; по 6 блістерів у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Заявник

ТОВ Фармацевтична компанія Салютаріс.

Місцезнаходження заявника

м. Київ, бульвар Дружби народів, 9.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.