Популярные препараты Лоратадин Омез Нимесил

Неосмектин - Адаптированная инструкция.

Состав

Состав

діюча речовина: diosmectite;1 пакетик містить смектиту діоктаедричного 3 г;допоміжні речовини: глюкози моногідрат, сахарин натрію, ванілін.
Лекарственная форма

Лекарственная форма

Порошок для оральної суспензії.Порошок від жовтувато- або сірувато-білого кольору до сірувато- або коричневато-жовтого кольору із запахом ванілі.
Основные физико-химические свойства

Основные физико-химические свойства

Категория отпуска

Производитель

ВАТ „Фармстандарт-Лексредства”.Російська Федерація, 305022, м. Курськ, вул. 2-а Агрегатна, 1а/18.
Местонахождение производителя

Местонахождение производителя

Фармакотерапевтическая группа

Фармакотерапевтическая группа

Протидіарейні препарати, що застосовуються при інфекційно-запальних захворюваннях кишечнику. Ентеросорбенти. Код АТС А07B С05.Неосмектин® - лікарський засіб природного походження, що чинить адсорбуючу дію. Стабілізує слизовий бар’єр, утворюючи полівалентні зв’язки з глікопротеїнами слизу, збільшуючи кількість слизу, покращуючи її гастропротекторні властивості у відношенні негативної дії соляної кислоти, жовчних солей, мікроорганізмів та їх токсинів. Володіє селективними адсорбційними властивостями, які пояснюються його дискоїдно-кристалічною структурою. Є радіопрозорою, не забарвлює кал та у терапевтичних дозах не чинить прямої дії на моторику кишечнику. Препарат не всмоктується в шлунково-кишковому тракті, виводиться з організму в незміненому вигляді.
Фармакологические свойства

Фармакологические свойства

Показания к применению

Показания к применению

Симптоматичне лікування гострої діареї у дітей та немовлят віком від 1 місяця та у дорослих у комплексній терапії з розчином для пероральної регідратації.Симптоматичне лікування хронічної діареї.Симптоматичне лікування болю в животі, який пов’язаний з езофагогастродуоденальними та кишковими захворюваннями.
Противопоказания

Противопоказания

Підвищена чутливість до компонентів препарату; кишкова непрохідність.Враховуючи наявність глюкози, прийом препарату протипоказаний пацієнтам, у яких існує непереносимість фруктози (фруктоземія).
Надлежащие меры безопасности при применении

Надлежащие меры безопасности при применении

Діосмектит слід приймати з обережністю пацієнтам з тяжким хронічним запором в анамнезі.У хворих з діареєю, особливо у дітей, може виникнути дегідратація та дисбаланс електролітів. У таких випадках найважливішим заходом є застосування замісної терапії для поповнення рідини та електролітів. У дорослих регідратацію застосовують при необхідності. Об'єм регідратації за допомогою регідратаційного розчину залежить від інтенсивності діареї, віку пацієнта та особливостей перебігу захворювання.Слід з обережністю застосовувати препарат пацієнтам з мальабсорбцією глюкози-галактози та сахаразо-ізомальтазною недостатністю.
Особенности применения

Особенности применения

Применение в период беременности или кормления грудью

Применение в период беременности или кормления грудью

Досвід застосування обмежений.
Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом

Не впливає.
Дети

Дети

Препарат застосовують для лікування дітей віком від 1 місяця.
Способ применения и дозы

Способ применения и дозы

Застосовують дітям і дорослим внутрішньо.Рекомендований курс лікування – 3 - 7 днів.Лікування гострої діареїДіти віком від 1 місяця до 1 року: 2 пакетики на день протягом 3 днів, потім 1 пакетик на день.Діти віком від 1 року: 4 пакетики на день протягом 3 днів, потім 2 пакетики на день.Дорослі: в середньому 3 пакетики на день. Доза препарату може бути подвоєна на початку лікування.Інші показанняДіти віком від 1 місяця до 1 року: 1 пакетик на день.Діти віком від 1 до 2 років: від 1 до 2 пакетиків на день.Діти віком від 2 років: 2-3 пакетики на день.Дорослі: у середньому 3 пакетики на день.Спосіб застосування:вміст пакетика розчиняють у половині склянки води, поступово всипаючи порошок і рівномірно розмішуючи, безпосередньо перед використанням. Рекомендується приймати:після їди при езофагітах;між прийомами їжі при інших показаннях. Для дітей віком до 1 року вміст пакетика розчиняють у дитячій пляшечці з водою (50 мл) та розподіляють на декілька прийомів протягом дня або перемішують з яким-небудь напіврідким продуктом (каша, пюре, дитяче харчування).
Передозировка

Передозировка

Передозування може призвести до посилення побічних ефектів, запору.
Побочные действия

Побочные действия

Повідомлялося про побічні ефекти, що були здебільшого незначними та тимчасовими і в основному були пов'язані з травною системою.Частота побічних ефектів була класифікована наступним чином: часто (> 1/100, < 1/10), нечасто (> 1/100, < 1/1000).З боку травної системи:Часто: запор, що зазвичай минає після зниження дози, але в деяких випадках може вимагати припинення лікування.Нечасто: метеоризм, блювання.Є дані про випадки виникнення реакцій підвищеної чутливості (частота невідома), що включали кропив’янку, висип, свербіж та ангіоневротичний набряк.
Лекарственное взаимодействие

Лекарственное взаимодействие

Зменшує швидкість та ступінь всмоктування одночасно прийнятих лікарських засобів.Інтервал між прийомами препарату та інших лікарських засобів повинен становити 1-1,5 години.
Срок годности

Срок годности

4 роки.Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.
Условия хранения

Условия хранения

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.
Упаковка

Форма выпуска / упаковка

Порошок для оральної суспензії по 3 г у пакетику. По 3, 10 або 30 пакетиків у пачці з картону.
Категория отпуска

Категория отпуска

Без рецепта.
Дополнительно

Дополнительно

Особливі застереження

Якщо разова доза становить менше 1 пакетика, приготовану не використану суспензію необхідно зберігати в закритій ємкості в холодильнику при температурі 2-8 °С не більше 16 годин. Перед кожним прийомом суспензію необхідно ретельно збовтати.1 пакетик препарату (3,76 г) містить 0,06 хлібних одиниць, добова доза препарату для дорослих (3 пакетики) – 0,19 хлібних одиниць.