Неовир инструкция по применению

Неовир фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Неовир раствор д/ин., 250 мг/2 мл по 2 мл в амп. №5
Производитель:
Регистрация:
№ UA/1227/01/01 от 19.12.2014. Приказ № 978 от 19.12.2014
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 06.11.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: натрію оксодигідроакридинілацетат;1 мл розчину містить натрію оксодигідроакридинілацетату 125 мг;допоміжні речовини: натрію цитрат; кислота лимонна, моногідрат; вода для ін’єкцій.

Производитель:

Частное акционерное общество «Лекхим-Харьков»

Местонахождение производителя:

Украина, 61115, Харьковская обл., город Харьков, улица Северина Потоцкого, дом 36

Фармакотерапевтическая группа:

Антинеопластические и иммуномодулирующие средства. Другие иммуностимуляторы.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Препарат має противірусну дію щодо ДНК і РНК-геномних вірусів і застосовується для лікування та профілактики вірусних інфекцій. Має також виражену антихламідійну дію. Активність препарату пов’язана з його здатністю спричиняти підвищення концентрації ендогенних інтерферонів, особливо інтерферону альфа. Ін’єкція 250 мг препарату Неовір® за сироватковими титрами інтерферону еквівалентна введенню 6-9 мільйонів МО рекомбінантного інтерферону альфа. Неовір® активізує стовбурові клітини кісткового мозку, Т-лімфоцити та макрофаги. Неовір® проявляє імуномодулюючу активність, нормалізує баланс між субпопуляціями Т-хелперних і Т-супресорних клітин. При низці захворювань Неовір® здатен знизити продукування в організмі фактора некрозу пухлин (ВІЛ-інфекція, сепсис) і активізувати природні кілерні клітини (при пухлинних захворюваннях). Має виражений стимулюючий ефект на активність системи поліморфноядерних лейкоцитів.Пік активності інтерферонів у крові та тканинах спостерігається за кілька годин після внутрішньом’язового введення препарату Неовір® та підтримується протягом 16-20 годин після введення. Неовір® виділяється з організму в незміненому вигляді з сечею.Фармакокінетика. При введенні внутрішньом’язово біодоступність препарату Неовір® становить понад 90 %. Після введення 100-500 мг препарату Неовір® максимальна концентрація у плазмі крові досягається через 15-30 хв і становить 8,3 мкг/мл. Через 5 годин визначається тільки незначна кількість препарату Неовір®, а через 6 годин Неовір® у плазмі крові не виявляється.Препарат виділяється із організму в незміненому вигляді нирками, не піддаючись метаболізму, з періодом напіввиведення 1 година.Через 15-30 хв після введення препарату Неовір® у плазмі крові починають збільшуватися титри сироваткового інтерферону. Виявлено 2 піки вмісту інтерферонів у плазмі крові: 70 МО/мл через 1,5-2 години та 110 МО/мл через 8-10 годин, після чого вміст починає зменшуватися. Через 24 години концентрація сироваткових інтерферонів залишається досить високою і до початкових значень повертається через 46-48 годин після введення.

Показания к применению:

Лікування (у складі комбінованої терапії):грипу та інших гострих респіраторних вірусних захворювань, у тому числі на тлі імунодефіцитних станів;інфекцій, спричинених вірусом Неrреs simplex, Vаrісеllа zostеr, Неrреs simplex genitalis, у тому числі в осіб із порушеннями імунної системи;цитомегаловірусної інфекції в осіб із імунодефіцитом;радіаційного імунодефіциту;ВІЛ-інфекції;енцефалітів та енцефаломієлітів вірусної етіології;гострих та хронічних гепатитів В і С;уретритів, епідидимітів, простатитів, цервіцитів та сальпінгітів хламідійної етіології;венеричної лімфогранульоми;онкологічних захворювань;розсіяного склерозу;кандидозних уражень шкіри та слизових оболонок;папіломавірусної інфекції.Профілактика грипу та інших гострих респіраторних вірусних захворювань.

Противопоказания:

Препарат протипоказаний при тяжкій нирковій недостатності (кліренс креатиніну <30 мл/хв.). Підвищена чутливість до препарату. Аутоімунні захворювання. Вагітність і період годування груддю, дитячий вік.

Особенности применения:

Тривале застосування препарату Неовір® виявило відсутність негативного впливу на функції серцево-судинної, нервової, дихальної, кровотворної систем, кишково-шлункового тракту, системи виділення та інших систем організму людини. У проведених дослідженнях на тваринах і культурах тканин людини не одержано даних про наявність тератогенних, мутагенних і канцерогенних властивостей препарату.З обережністю слід застосовувати препарат для лікування хворих літнього віку, а також осіб, яким проводять імуносупресивну терапію.У разі поганої переносимості або тривалого локального болю рекомендується вводити Неовір® разом із розчином місцевого анестетика. Попередньо необхідно провести нашкірну пробу на чутливість до застосовуваного анестетика. При застосуванні місцевого анестетика необхідно враховувати інформацію з безпеки місцевого анестетика.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Препарат не можна застосовувати в період вагітності та годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Відсутня інформація щодо впливу препарату на швидкість реакції при керуванні автотранспортом і занятті іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що потребують підвищеної концентрації уваги і швидкості психомоторних реакцій.

Дети:

Препарат не призначати дітям.

Способ применения и дозы:

Неовір® слід вводити внутрішньом’язово дорослим по 250 мг (1 ампула) або 4-6 мг/кг маси тіла. У разі необхідності разова доза препарату Неовір® може бути збільшена до 500 мг. Курс лікування складається з 5-7 ін’єкцій препарату Неовір® у дозі 250 мг з інтервалом 48 годин, курсова доза залежить від клінічної ситуації і перебігу захворювання. Тривалість курсу лікування – 8-12 днів. Профілактична доза складає 250 мг (1 ампула). При тривалому застосуванні (від 3 до  12 місяців) рекомендований інтервал між введеннями препарату Неовір® 3-7 діб. При ВІЛ-інфекції розчин препарату Неовір® слід застосовувати в комбінації зі специфічними противірусними препаратами. Курс лікування складається з 10 ін’єкцій по 250 мг із інтервалом між ін’єкціями 48 годин. Після курсу лікування слід зробити перерву 2 місяці. Можливе застосування повторних курсів за призначеннями.

Передозировка:

Відомостей стосовно передозування препарату немає.

Побочные действия:

З боку шкіри і підшкірних тканин: висипання; можлива реакція у місці введення, включаючи біль у місці ін’єкції.З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, включаючи анафілактичні реакції, підвищення температури тіла.

Лекарственное взаимодействие:

Під час клінічних досліджень і застосування у клінічній практиці не було зареєстровано випадків несумісності або потенціювання дії препарату при взаємодії з іншими лікарськими препаратами.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Помутніння розчину препарату Неовір® до молочно-білого кольору свідчить про порушення умов зберігання та непридатності до використання.Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Форма выпуска / упаковка:

По 2 мл розчину (250 мг/2 мл) в ампулах зі світлозахисного скла по 2 мл, по 5 ампул у контурній чарунковій упаковці з плівки полівінілхлоридної. По 1 контурній чарунковій упаковці в пачці з картону.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Несумісність

Введення препарату Неовір® разом з іншими лікарськими препаратами з одного шприця неприпустимо.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ :

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Неовир
Производитель:Частное акционерное общество «Лекхим-Харьков»
Форма выпуска:

По 2 мл розчину (250 мг/2 мл) в ампулах зі світлозахисного скла по 2 мл, по 5 ампул у контурній чарунковій упаковці з плівки полівінілхлоридної. По 1 контурній чарунковій упаковці в пачці з картону.

Регистрационное удостоверение:№ UA/1227/01/01 от 19.12.2014. Приказ № 978 от 19.12.2014
МНН:Cridanimod
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: натрію оксодигідроакридинілацетат;1 мл розчину містить натрію оксодигідроакридинілацетату 125 мг;допоміжні речовини: натрію цитрат; кислота лимонна, моногідрат; вода для ін’єкцій.

Фармакологическая группа:Антинеопластические и иммуномодулирующие средства. Другие иммуностимуляторы.
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
На капустной диете можно за неделю похудеть на 6 кг
На капустной диете можно за неделю похудеть на 6 к...
Витамин D укрепляет иммунитет, но не защищает от COVID-19: врачи
Витамин D играет важную роль в поддержании иммунит...
Реклама