Ньютрозол инструкция по применению

Ньютрозол фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Ньютрозол таблетки, п/о, по 1 мг №28 (7х4)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/11218/01/01 от 11.11.2008. Приказ № 1016 от 22.11.2010
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

Діюча речовина: 1 таблетка містить анастрозолу 1 мг; допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, лактоза безводна, повідон, натрію крохмальгліколят, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, етилцелюлоза, гідроксипропілметилцелюлоза, гліцерин, титану діоксид (Е 171), тальк.

Основные физико-химические свойства:

білі, круглі, двоопуклі таблетки, вкриті оболонкою.

Производитель:

НВ Ремедиз Пвт. Лтд. для "ОллМед Интернешнл Инк.", Индия/США

Фармакотерапевтическая группа:

Антинеопластические средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Анастрозол є селективним нестероїдним інгібітором ароматази. В постменопаузі естрадіол утворюється, в основному, з естрону, який продукується в периферичних тканинах шляхом перетворення з андростендіолу за участі ферменту ароматази. Зниження рівня циркулюючого естрадіолу створює терапевтичний ефект у жінок, хворих на рак молочної залози. У постменопаузі анастрозол у дозі 1 мг на добу спричиняє зниження рівня естрадіолу на 80 %. Препарат не має прогестагенної, андрогенної й естрогенної активності; в терапевтичних дозах не впливає на секрецію кортизолу й альдостерону.Фармакокінетика. Після прийому внутрішньо швидко всмоктується з травного тракту. Максимальна концентрація в плазмі досягається протягом 2 годин (натщесерце). Їжа дещо зменшує швидкість, але не ступінь всмоктування. Зв’язування з білками плазми становить 40 %. Даних про кумуляцію немає. Метаболізм препарату здійснюється N-деалкінуванням, гідроксилюванням і глюкозуринізацією. Основний метаболіт – триазол – не спричиняє інгібіцію ароматази. Анастрозол і його метаболіти виводяться, в основному, з сечею (менше 10 % – у незміненому вигляді) протягом 72 годин після прийому одноразової дози. Період напіввиведення з плазми становить 40–50 годин. Кліренс після прийому анастрозолу внутрішньо у добровольців, хворих на стабілізований цироз печінки або з порушенням функції нирок, не відрізнявся від кліренсу здорових добровольців.Фармакокінетика анастрозолу у жінок у постменопаузі не залежить від віку. Фармакокінетика препарату у дітей не вивчена.Фармацевтичні характеристики.

Показания к применению:

Поширений рак молочної залози у постменопаузі, за винятком пацієнток з естрогеннегативним раком, якщо тільки раніше у них не було позитивної клінічної відповіді на тамоксифен.

Противопоказания:

Період до менопаузи, тяжкий ступінь ниркової недостатності (кліренс креатиніну менше 20 мл/хв), вагітність, період годування груддю, підвищена чутливість до анастрозолу, печінкова недостатність.

Особенности применения:

У випадку невизначеності гормонального статусу пацієнтки стан менопаузи необхідно підтвердити додатковими біохімічними дослідженнями. Безпека застосування Тексолу пацієнтами з легкими та тяжкими порушеннями функції печінки не вивчалась. Не слід застосовувати Тексол одночасно з естрогенами. У жінок, хворих на остеопороз чи з ризиком остеопорозу, слід оцінити мінеральну щільність кісток, яку визначають шляхом кісткової денситометрії, наприклад, за допомогою сканування, на початку лікування та регулярно протягом лікування. За необхідності слід призначати лікування або профілактику остеопорозу та спостерігати за станом пацієнтки. Оскільки Тексол знижує рівні циркулюючого естрогену, це може призвести до зниження мінеральної щільності кісток. 

Применение в период беременности или кормления грудью:

Протипоказано.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Під час лікування слід уникати роботи, яка потребує швидкості реакції і концентрації уваги.

Дети:

Тексол у дітей не застосовують.

Способ применения и дозы:

Застосовують дорослим жінкам внутрішньо по 1 мг 1 раз на добу.

Передозировка:

Відомостей про передозування немає. Не відомі також специфічні методи лікування. Терапія симптоматична. Можливе застосування діалізу.

Побочные действия:

Частота: дуже часті (понад 10 %); часті (1 – 10 %); нечасті (0,1 – 1 %); поодинокі (0,01 – 0,1 %), рідкісні (менше 0,01 %).Дуже часті:Судинна система: раптові гарячі припливи крові до обличчя, переважно незначного або помірного характеру.Часті:Загальні: астенія, втомлюваність.Опорно-рухова система: біль у м’язах, ригідність м’язів, загроза переломів кісток.Репродуктивна система та молочні залози: сухість піхви, переважно помірного характеру.Шкіра та її придатки: помірне облисіння.Шлунково-кишковий тракт:  нудота, діарея.Нервова система: головний біль, тривожність, збудженість, карпальний тунельний синдром (синдром зап’ясткового каналу).Органи зору: катаракта.Серцево-судинна система: ішемічна хвороба серця, стенокардія, інфаркт міокарда.Гепатобіліарні порушення: підвищення рівня печінкових ферментів – лужної фосфатази, аланін-амінотрансферази, аспартатамінотрансферази.Нечасті:Репродуктивна система та молочні залози: вагінальні кровотечі (переважно у хворих на прогресуючий рак молочної залози протягом перших декількох тижнів після заміни гормонотерапії на анастрозол).Обмін речовин та метаболізм: анорексія, переважно помірна; можливе незначне підвищення рівня загального холестерину.Шлунково-кишковий тракт:  блювання.Нервова система: сонливість.Гепатобіліарні порушення:  підвищення рівня білірубіну, гама-глютамілтрасферази;гепатити.Серцево-судинна система: будь-які венозні тромбоемболічні ускладнення, ішемія судин головного мозку.Поодинокі:Серцево-судинна система: ішемія коронарних артерій, ішемія міокарду.Рідкісні:Шкіра та її придатки: мультиформна еритема, синдром Стівенса-Джонсона.Інші: алергічні реакції, включаючи ангіоневротичний набряк (хвороба Квінке), кропив’янку, анафілаксію.Репродуктивна система та молочні залози: рак ендометрію.

Лекарственное взаимодействие:

Знижує ефективність естрогенів при одночасному застосуванні. За даними клінічних досліджень, при одночасному застосуванні Тексолу з антипірином і циметидином лікарська взаємодія, зумовлена індукцією мікросомальних ферментів печінки, малоймовірна.

Срок годности:

2 роки.Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати у недоступному для дітей, сухому місці, при температурі не вище 25 °С.

Форма выпуска / упаковка:

По 7 таблеток у блістері; по 4 блістери у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Власник реєстраційного посвідченняОллМед Інтернешнл, Інк., США.МісцезнаходженняА/с 10356, Сан Хосе, р/р 95157, США.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Ньютрозол
Производитель:НВ Ремедиз Пвт. Лтд. для "ОллМед Интернешнл Инк.", Индия/США
Форма выпуска:По 7 таблеток у блістері; по 4 блістери у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/11218/01/01 от 11.11.2008. Приказ № 1016 от 22.11.2010
МНН:Anastrozole
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

Діюча речовина: 1 таблетка містить анастрозолу 1 мг; допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, лактоза безводна, повідон, натрію крохмальгліколят, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, етилцелюлоза, гідроксипропілметилцелюлоза, гліцерин, титану діоксид (Е 171), тальк.

Фармакологическая группа:Антинеопластические средства.
Код АТХ:L02BG03 - Анастрозол
Реклама
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Более 1 миллиарда человек в мире страдают ожирением
В настоящее время более 1 млрд человек во всем мир...
Реклама
Как прокалывают нос при гайморите?
Пункция при гайморите — показания и противопоказан...
Одонтогенный гайморит
Причины развития зубного гайморита и виды заболева...
Реклама
Борщ поможет снизить кровяное давление и улучшит здоровье сердца
Борщ — это популярное украинское блюдо. Обычно оно...
Низкое артериальное давление после 50 лет повышает риск развития болезни Альцгеймера: ученые
После 50 лет многие люди могут страдать от низкого...
Реклама