Офтанал инструкция по применению

Офтанал фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Офтанал капли глаз. 0,5 % по 5 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/4436/01/01 от 19.04.2006. Приказ № 166 от 17.03.2009
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 23.03.2022
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 мл містить кеторолаку (у формі трометаміну) 5 мг;допоміжні речовини: метилпарагідроксибензоат (ніпагін), пропілпарагідроксибензоат (ніпазол), макрогол 400 (поліетиленоксид 400), динатрію едетат (трилон Б), вода очищена.

Основные физико-химические свойства:

прозора безбарвна або зі злегка жовтуватим відтінком рідина;

Производитель:

Опытный завод ГНЦЛС

Фармакотерапевтическая группа:

Сератиопептидаза.

Фармакологические свойства:

Фармакодінаміка. Нестероїдний протизапальний засіб. При місцевому застосуванні в око проявляє виражену аналгезуючу і помірну протизапальну дію, що обумовлено пригніченням активності циклооксигенази – основного ферменту метаболізму арахідонової кислоти. Це приводить до зниження рівня простагландинів у волозі передньої камери ока, що відіграють головну роль у патогенезі запалення і болю. Препарат не впливає на внутрішньоочний тиск. Фармакокінетика. При інстиляції в око системна абсорбція препарату дуже низька. При закапуванні 2 крапель 0,5% розчину кеторолаку його концентрація у волозі передньої камери досягає 95 нг/мл; при закапуванні 1 краплі у сироватці крові визначається 10,7 - 22,5 нг/мл.

Показания к применению:

Зменшення болю і запобігання запаленню у післяопераційному періоді після видалення катаракти та інших хірургічних втручань на передньому сегменті ока. Запально-больовий синдром при захворюваннях переднього відділу ока неінфекційної природи (у тому числі хронічний неінфекційний кон’юнктивіт). Пригнічення міозу під час операції екстракції катаракти.Спосіб застосування і дози. Препарат призначають дорослим та дітям старше 12 років інстиляційно у кон’юнктивальний мішок. Перед операцією: по 1 краплі 5 разів протягом 3 годин до операції. У післяопераційному періоді: по 1 краплі 3 рази на день відразу після операції; потім по 1 краплі 4 рази на день протягом необхідного для лікування часу (7 - 10 днів). При лікуванні запально-больового синдрому: по 1 краплі 4 рази на день до клінічного одужання, але не більше 10 днів.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до кеторолаку та інших нестероїдних протизапальних препаратів. Крововиливи у мозок. Вагітність і лактація. Дитячий вік до 12 років.

Особенности применения:

З обережністю застосовують у пацієнтів зі зниженням згортання крові в анамнезі. Дані про безпечність застосування очних крапель кеторолаку у дітей до 12 років відсутні.

Передозировка:

Не описано.

Побочные действия:

Минуще печіння і поколювання після інстиляції; рідко – алергічні реакції, набряк рогівки. При застосуванні більше 14 днів можливе ушкодження цілісності рогівки, синдром сухого ока, приєднання очної інфекції. При тривалому безконтрольному застосуванні в окремих пацієнтів можуть спостерігатися системні побічні ефекти – головний біль, запаморочення, сонливість, підвищення артеріального тиску.

Лекарственное взаимодействие:

У разі необхідності препарат можна поєднувати із очними краплями, які містять стероїди; перерва між закапуванням повинна бути не менше 5 хв. При одночасному застосуванні з іншими нестероїдними протизапальними засобами, пентоксифіліном, антикоагулянтами можливе збільшення ризику післяопераційної кровотечі.

Срок годности:

Зберігати в недоступному для дітей, захищеному від світла місці при температурі від 15 до 25ºСТермін придатності – 2 роки. Термін зберігання після відкриття флакона – 28 діб.

Форма выпуска / упаковка:

По 5 мл у скляних флаконах з поліетиленовою кришкою-крапельницею, що додається.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаміжнародна та хімічна назви: ketorolac; (±)-5-бензоїл-2,3-дигідро-1Н-піролізин-1-карбонова кислота (у вигляді сполучення з 2-аміно-2-гідроксиметил-1,3-пропандіолом) (1:1);Форма випускуКраплі очні.АдресаУкраїна, 61057, м. Харків, вул. Воробйова, 8.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ S01BC:

Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама
Диагностика зрения: почему необходимо регулярно проходить обследование
Диагностика зрения – это комплексное исследование,...
Люксоптика
«Люксоптика» оказывает благотворительную помощь ле...
Реклама
Польза и вред глютена
Если вы долго искали научно обоснованную информаци...
Сухость при менопаузе
Женский организм сложен и непредсказуем. Казалось,...
Реклама