Пепзим инструкция по применению

Пепзим фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Пепзим сироп по 100 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/7350/01/01 от 23.11.2007. Приказ № 750 от 23.11.2007
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

5 мл сиропу містятьфунгальної діастази (1:800) 50 мг;папаїну 50 мг;ефірної олії кориці 0,2 мг;ефірної олії кардамону 0,4 мг;ефірної олії кмину 0,4 мг;допоміжні речовини: сорбітолу розчин 70 %, натрію бензоат, цукроза, пропіленгліколь, динатрію едетат, лимонної кислоти моногідрат, вода очищена.

Основные физико-химические свойства:

сиропоподібна рідина жовтого кольору, яка має приємний запах і смак. Допускається утворення осаду;

Производитель:

Дженом Биотек Пвт. Лтд., Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Ферментные препараты, для улучшения пищеварения.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Пепзим® усуває симптоми диспепсії, метеоризму та абдомінального дискомфорту. Основними складовими препарату є фунгальна діастаза (амілаза) та папаїн, котрі діють як ферменти. Фунгальна діастаза є засобом, який стимулює травлення. Вуглеводи, білки, жири - важливі поживні речовини, які не засвоюються організмом без попереднього розщеплення: цей процес забезпечується завдяки роботі ферментів. Фунгальна діастаза сприяє засвоєнню їжі, багатої на вуглеводи. Діастаза бере участь у перетворенні вуглеводів (крохмалю) на прості цукри, які всмоктуються в кров і є джерелом енергії для людини. Папаїн, компонент Пепзиму®, - протеолітичний фермент рослинного походження. Він є сумішшю ферментів, одержаних із соку нестиглих плодів папаї (Сагіса Рарауа). Максимальну активність фермент має при значеннях рН від 5 до 8.Папаїн перетворює білки до амінокислот, які є джерелом синтезу м'язової тканини людини. Ефірна олія кориці містить в собі альдегід коричної кислоти (65 – 75 %), феландрен і евгенол (близько 10 %). Ефірна олія стимулює діяльність травної системи. Ефірна олія кориці має протипроносні властивості, чинить антимікробну, антисептичну, спазмолітичну дію.Ефірна олія кардамону містить лімонен, терпінеол, борнеол, їхні складні ефіри і цинеол. Ефірна олія кардамону збуджує апетит, стимулює травлення, пригнічує процеси гниття в кишечнику, явища печії, диспепсії, метеоризму, чинить спазмолітичну дію.До складу ефірної олії кмину входять карвон, лимонен, карвакрол, дигідрокарвон, дигідрокарвеол та інші терпеноїди. Ефірна олія кмину поліпшує травлення. Застосовують при атонічних запорах, метеоризмі, хронічних холециститах. Ефірна олія кмину чинить спазмолітичну, жовчогінну дію, підвищує апетит, зменшує явища диспепсії.Фармакокінетика. Дія препарату є сукупною дією його компонентів, тому проведення кінетичних досліджень не можливе, всі разом компоненти не можуть бути простежені за допомогою маркерів або біодосліджень. З цієї ж причини не можна визначити й метаболіти препарату.

Показания к применению:

Гастрити, панкреатити, ентерити, ентероколіти. Порушення перетравлення білків, вуглеводів та жирів; під час одужання, при вагітності та у випадках диспепсії:здуття живота після прийому їжі;відчуття дискомфорту в животі;відрижка.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, діти віком до 2 років.

Особенности применения:

Дозу препарату слід призначати індивідуально, залежно від ступеня тяжкості перебігу захворювання.Вплив на здатність керувати автомобілем або працювати зі складними механізмами.Пепзим® не впливає на здатність керувати автотранспортом і виконувати роботи, що потребують високої швидкості реакції. Вагітність і годування груддю.Препарат можна застосовувати в період вагітності і годування груддю у випадках, коли користь від застосування переважає потенційний ризик для плода/дитини.

Способ применения и дозы:

Застосовують внутрішньо під час прийому їжі. Перед прийманням збовтувати.Дорослим і дітям віком старше 14 років - 1 чайна ложка (5 мл) під час кожного прийому їжі; дітям віком з 2 до 4 років 0,25 чайної ложки (1,25 мл) 2 рази на день; дітям віком від 4 до 8 років – 0,5 чайної ложки (2,5 мл) 3 рази на день; дітям віком від 8 до 14 років – 1 чайна ложка 2 рази на день. Тривалість лікування визначається індивідуально та зазвичай становить - 1 – 3 місяці.

Передозировка:

Випадки передозування не описані.

Побочные действия:

Алергічні реакції. Можливі нудота, діарея.

Лекарственное взаимодействие:

Не описана.

Срок годности:

При температурі не вище 25 °С, в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.Термін придатності – 1,5 року.

Форма выпуска / упаковка:

Скляний флакон по 100 мл або 200 мл. 1 флакон з алюмінієвою кришечкою, що загвинчується, і мірним ковпачком, в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика Форма випуску

Сироп.

Адреса

504 Делфі, Хіранандані Гарденс,Повай, Мумбаї, 400 076, Індія.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ :

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Пепзим
Производитель:Дженом Биотек Пвт. Лтд., Индия
Форма выпуска:

Скляний флакон по 100 мл або 200 мл. 1 флакон з алюмінієвою кришечкою, що загвинчується, і мірним ковпачком, в картонній коробці.

Регистрационное удостоверение:№ UA/7350/01/01 от 23.11.2007. Приказ № 750 от 23.11.2007
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

5 мл сиропу містятьфунгальної діастази (1:800) 50 мг;папаїну 50 мг;ефірної олії кориці 0,2 мг;ефірної олії кардамону 0,4 мг;ефірної олії кмину 0,4 мг;допоміжні речовини: сорбітолу розчин 70 %, натрію бензоат, цукроза, пропіленгліколь, динатрію едетат, лимонної кислоти моногідрат, вода очищена.

Фармакологическая группа:Ферментные препараты, для улучшения пищеварения.
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Это природное средство может снизить уровень артериального давления до 12 мм рт. ст.
Согласно исследованию, которое было опубликовано в...
Ежедневный прием душа вреден для здоровья: врач
Эксперт по гигиене в Лондонской школе гигиены и тр...
Реклама