Плюща Сироп инструкция по применению

Плюща Сироп фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Плюща Сироп сироп по 100 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/16241/01/01 от 16.08.2017. Приказ № 944 от 16.08.2017
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: сухий екстракт листя плюща;1 мл сиропу містить 7 мг сухого екстракту листя плюща (Hedera helix L.)(5–7,5 : 1) (екстрагент – етанол 30 %);допоміжні речовини: сорбітол, калію сорбат, пектин яблучний, ароматизатор Вишня, вода очищена.

Производитель:

Виола, ФФ, ЧАО

Фармакотерапевтическая группа:

Засоби, що застосовуються при кашлі і застудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби. Корені алтеї.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Препарат рослинного походження. До його складу входить сухий екстракт листя плюща, який чинить відхаркувальну, спазмолітичну, протизапальну, антимікробну дії, зумовлені присутніми у ньому глікозидами (сапонінами). Зменшує в’язкість мокротиння, полегшує його відходження.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показания к применению:

Гострі запальні захворювання дихальних шляхів, що супроводжуються кашлем; симптоматичне лікування хронічних запальних захворювань бронхів.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату або інших рослин родини аралієвих. Дитячий вік до 2 років – через ризик погіршення дихальних симптомів.

Особенности применения:

Якщо турбує задишка, підвищення температури тіла, гнійне мокротиння, необхідно проконсультуватися з лікарем.З обережністю застосовувати пацієнтам з гастритом або виразкою шлунка.Застосування у період вагітності або годування груддю. Не рекомендується застосовувати у період вагітності або годування груддю через відсутність достатніх даних.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не було жодних повідомлень щодо впливу сиропу плюща на здатність керувати автомобілем та іншими механічними засобами.

Способ применения и дозы:

Дітям віком від 2 до 6 років – по 2,5 мл сиропу* (½ чайної ложки) 3 рази на добу.Дітям віком від 6 до 10 років – по 5 мл сиропу* (1 чайна ложка) 3 рази на добу.Дорослим та дітям віком від 10 років – по 5–7,5 мл сиропу* (1–1½ чайної ложки) 3 рази на добу. Сироп слід застосовувати вранці, вдень і ввечері. Перед кожним застосуванням необхідно ретельно збовтувати сироп!Тривалість лікування визначається лікарем індивідуально. У легких випадках тривалість лікування становить 7 днів. Для досягнення стійкого терапевтичного ефекту рекомендується продовжувати терапію ще 2–3 доби після поліпшення стану пацієнта.Якщо покращання стану пацієнта не настає, слід звернутися до лікаря щодо подальшого лікування.* Застосовувати мірний стаканчик у разі його наявності в упаковці. Діти. Препарат протипоказаний дітям до 2 років через ризик погіршення дихальних симптомів. Застосування дітям 2–4 років потребує рекомендацій лікаря.

Передозировка:

Передозування може спровокувати нудоту, блювання, діарею та збудження. Лікування симптоматичне.

Побочные действия:

При застосуванні можливі алергічні реакції (переважно висипання та ін.), купероз, диспное.У пацієнтів із підвищеною чутливістю можуть спостерігатися шлунково-кишкові розлади, включаючи нудоту, блювання, діарею, біль у животі.

Лекарственное взаимодействие:

Без консультації лікаря не рекомендується одночасне застосування з протикашльовими препаратами, наприклад з кодеїном або декстрометорфаном.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 100 мл або по 200 мл у флаконі скляному або полімерному в пачці. Допускається комплектація флакону мірним стаканчиком.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ R05CA12:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Плюща Сироп
Производитель:Виола, ФФ, ЧАО
Форма выпуска: По 100 мл або по 200 мл у флаконі скляному або полімерному в пачці. Допускається комплектація флакону мірним стаканчиком.
Регистрационное удостоверение:№ UA/16241/01/01 от 16.08.2017. Приказ № 944 от 16.08.2017
МНН:Hederae helicis folium
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: сухий екстракт листя плюща;1 мл сиропу містить 7 мг сухого екстракту листя плюща (Hedera helix L.)(5–7,5 : 1) (екстрагент – етанол 30 %);допоміжні речовини: сорбітол, калію сорбат, пектин яблучний, ароматизатор Вишня, вода очищена.

Фармакологическая группа:Засоби, що застосовуються при кашлі і застудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби. Корені алтеї.
Код АТХ:R05CA12 - Плюща листья
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Ученым удалось выявить механизм развития сахарного диабета ІІ типа: открытие
Согласно данным Всемирной организации здравоохране...
Диетолог перечислил 4 ошибки, которые не дают похудеть 
Считается, что неправильное питание и недостаточна...
Реклама