Предуктал инструкция по применению

Предуктал фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Предуктал таблетки, п/о, по 20 мг №60 (30х2)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3704/01/01 от 27.09.2005. Приказ № 498 от 27.09.2005
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 таблетка містить 20 мг триметазидину дигідрохлориду;допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, манітол, повідон, магнію стеарат, тальк, титану діоксид, гліцерин, барвник жовтий „сонячний захід” (E 110), барвник кошеніловий червоний A (E 124), макрогол 6000, гіпромелоза.

Основные физико-химические свойства:

червоні круглі двоопуклі таблетки, вкриті оболонкою;

Производитель:

Лаб. Сервье Индастри, Франция

Фармакотерапевтическая группа:

Кардиологические препараты. Триметазидин.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.ПРЕДУКТАЛ® є антиангінальним та антиішемічним засобом. ПРЕДУКТАЛ® забезпечує оптимізацію енергетичного метаболізму в клітинах в умовах гіпоксії та ішемії. Триметазидин запобігає зменшенню рівня внутрішньоклітинного АТФ і забезпечує належне функціонування іонних насосів i трансмембранного натрієво-калієвого потоку при збереженні клітинного гомеостазу. Механізм дії базується на частковому пригніченні окислення жирних кислот завдяки інгібіції довголанцюгової 3-кетоацил СоА тіолази (3-КАТ). Таким чином відбувається часткове переключення енергетичного обміну з окислення жирних кислот на окислення глюкози, що є більш вигідним при ішемії. Одночасно триметазидин збільшує обмін фосфоліпідів та їх включення в мембрану, забезпечуючи тим самим захист мембрани від ушкоджень. B кардіологіїАнтиангінальні властивості триметазидину є результатом поліпшення енергетичного обміну в серці в умовах гіпоксії.Клінічні дослідження на хворих на стенокардію довели, що триметазидинз15-го дня лікування, збільшує коронарний резерв, значно покращує переносимість та збільшує об’єм фізичних навантажень, збільшує час до виникнення нападів стенокардії та час до появи депресії ST–сегмента на електрокардіограмі;значно зменшує частоту нападів стенокардії;суттєво зменшує необхідність застосування нітратів;не впливає на рівень артеріального тиску та частоти серцевих скорочень.В оториноларингологіїУ клінічних дослідженнях було доведено, що триметазидин - за рахунок антиішемічних властивостей сприяє вестибулярній компенсації;ефективно зменшує ступінь, тривалість i частоту нападів запаморочення;зменшує інтенсивність i періодичність появи шуму у вухах, запобігає розвитку рецидивів;при перцептивній глухоті забезпечує збільшення діапазону сприймання (в децибелах) i таким чином зменшує порушення слуху.В офтальмологіїКлінічні дослідження довели, що триметазидинпокращує прогноз функціонального відновлення діяльності сітківки (за результатами поліпшення амплітуди b-хвилі електроретинограми, що чуттєва до ішемії); поліпшує гостроту зору та поле зору. Це приводить до зменшення функціональних симптомів патології сітківки, особливо при старечій дегенерації жовтої плями.Фармакокінетика.Після перорального застосування триметазидин швидко всмоктується у шлунковокишковму тракті. Максимальна концентрація у плазмі крові досягається менше ніж за 2 години і становить 55 нг/мл після одноразового прийому в дозі 20 мг. Стадія рівноважної концентрації в плазмі настає через 24-36 годин від початку лікування. Об'єм розподілу становить 4,8 л/кг, що свідчить про добру дифузію в тканини. Зв'язування з протеїнами плазми крові низьке, приблизно 16% in vitro. Триметазидин виводиться насамперед із сечею, здебільшого у незміненому стані. Період напіввиведення становить приблизно 6 годин.

Показания к применению:

Кардіологія: довготривале лікування ішемічної хвороби серця, попередження виникнення нападів стенокардії (як монотерапія або в комбінації з іншими лікарськими засобами). Оториноларингологія: лікування кохлеарно-вестибулярних порушень ішемічного походження, таких як запаморочення, шум у вухах, зниження слуху. Офтальмологія: хоріоретинальні розлади ішемічного походження.

Противопоказания:

Підвищена чутливість (алергія) до активної речовини препарату або до будь-якого компонента в анамнезі.

Особенности применения:

Наявність у складі препарату барвника "сонячний захід" та барвника кошеніловий червоний (E 124) може спричинити виникнення реакцій алергійного типу, включаючи астму, особливо у хворих, які мають алергією на ацетилсаліцилову кислоту.Пацієнти з нирковою недостатністюНиркова недостатності не є протипоказанням до застосування препарату ПРЕДУКТАЛ® (кліренс креатинину ≥ 15 мл/хв.) Хворі на ІХС з початковою та помірною нирковою недостатністю не потребують адаптування дозування. Пацієнти з цукровим діабетомЗастосування препарату ПРЕДУКТАЛ® є доцільним для хворих на ІХС та супутнім цукровим діабетом.Серцева недостатністьЗастосування препарату ПРЕДУКТАЛ® є доцільним для хворих на ІХС та серцевою недостатністю.Пацієнти похилого вікуПацієнти похилого віку не потребують коригування дози.Хірургічне втручанняЗастосування триметазидину не впливає на підготовку до анестезії.ПРЕДУКТАЛ® не порушує психомоторні реакції. Застосування препарату не впливає на здатність керувати автомобілем і працювати з різними механізмами. Вагітність. В експериментальних дослідженнях на тваринах не було виявлено ембріотоксичної або тератогенної дії препарату. Але за відсутності достатніх клінічних даних бажано не застосовувати препарат під час вагітності (особливо у перші три місяці вагітності). Можливо застосування препарату тільки за призначенням лікаря.Період годування груддю: Годувати груддю не рекомендується під час застосування препарату. Діти Досвіду застосування препарату ПРЕДУКТАЛ® у дітей не має.

Способ применения и дозы:

Для перорального застосування. Добова доза для дорослих - 3 таблетки на добу у три прийоми. Приймати під час їди.Тривалість лікування залежить від тяжкості та перебігу захворювання .

Передозировка:

Дотепер про випадки передозування не повідомлялось.

Побочные действия:

Звичайно лікування препаратом ПРЕДУКТАЛ® переноситься добре. Рідко виникають незначні гастроінтестинальні розлади (нудота, блювання), алергічні реакції.

Лекарственное взаимодействие:

Не виявлена.

Срок годности:

Зберігати при температурі до 30 ºC у недоступному для дітей місці. Термін придатності – 3 роки.Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Форма выпуска / упаковка:

По 30 таблеток у блістері; по 2 блістери в картонній упаковці.Назва та адреса заявника.Лабораторії Серв'є, Франція.Les Laboratoires Servier. 22 rue Garnier 92200 Neuilly-sur-SeineFrance.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика

міжнародна та хімічна назви: триметазидин; 1-(триметокси-2,3,4 бензилпіперазин);

Форма випуску

Таблетки, вкриті оболонкою.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ C01EB15:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Предуктал
Производитель:Лаб. Сервье Индастри, Франция
Форма выпуска:По 30 таблеток у блістері; по 2 блістери в картонній упаковці.Назва та адреса заявника.Лабораторії Серв'є, Франція.Les Laboratoires Servier. 22 rue Garnier 92200 Neuilly-sur-SeineFrance.
Регистрационное удостоверение:№ UA/3704/01/01 от 27.09.2005. Приказ № 498 от 27.09.2005
МНН:Trimetazidine
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 таблетка містить 20 мг триметазидину дигідрохлориду;допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, манітол, повідон, магнію стеарат, тальк, титану діоксид, гліцерин, барвник жовтий „сонячний захід” (E 110), барвник кошеніловий червоний A (E 124), макрогол 6000, гіпромелоза.

Фармакологическая группа:Кардиологические препараты. Триметазидин.
Код АТХ:C01EB15 - Триметазидин
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Это природное средство может снизить уровень артериального давления до 12 мм рт. ст.
Согласно исследованию, которое было опубликовано в...
Ежедневный прием душа вреден для здоровья: врач
Эксперт по гигиене в Лондонской школе гигиены и тр...
Реклама