Предуктал інструкція по застосуванню

Предуктал фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Предуктал таблетки, в/о, по 20 мг №60 (30х2)
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/3704/01/01 від 27.09.2005. Наказ № 498 від 27.09.2005
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1 таблетка містить 20 мг триметазидину дигідрохлориду;допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, манітол, повідон, магнію стеарат, тальк, титану діоксид, гліцерин, барвник жовтий „сонячний захід” (E 110), барвник кошеніловий червоний A (E 124), макрогол 6000, гіпромелоза.

Основні фізико-хімічні властивості:

червоні круглі двоопуклі таблетки, вкриті оболонкою;

Виробник:

Лаб. Серв є Індастрі, Франція

Фармакотерапевтична група:

Кардіологічні препарати. Триметазидин.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.ПРЕДУКТАЛ® є антиангінальним та антиішемічним засобом. ПРЕДУКТАЛ® забезпечує оптимізацію енергетичного метаболізму в клітинах в умовах гіпоксії та ішемії. Триметазидин запобігає зменшенню рівня внутрішньоклітинного АТФ і забезпечує належне функціонування іонних насосів i трансмембранного натрієво-калієвого потоку при збереженні клітинного гомеостазу. Механізм дії базується на частковому пригніченні окислення жирних кислот завдяки інгібіції довголанцюгової 3-кетоацил СоА тіолази (3-КАТ). Таким чином відбувається часткове переключення енергетичного обміну з окислення жирних кислот на окислення глюкози, що є більш вигідним при ішемії. Одночасно триметазидин збільшує обмін фосфоліпідів та їх включення в мембрану, забезпечуючи тим самим захист мембрани від ушкоджень. B кардіологіїАнтиангінальні властивості триметазидину є результатом поліпшення енергетичного обміну в серці в умовах гіпоксії.Клінічні дослідження на хворих на стенокардію довели, що триметазидинз15-го дня лікування, збільшує коронарний резерв, значно покращує переносимість та збільшує об’єм фізичних навантажень, збільшує час до виникнення нападів стенокардії та час до появи депресії ST–сегмента на електрокардіограмі;значно зменшує частоту нападів стенокардії;суттєво зменшує необхідність застосування нітратів;не впливає на рівень артеріального тиску та частоти серцевих скорочень.В оториноларингологіїУ клінічних дослідженнях було доведено, що триметазидин - за рахунок антиішемічних властивостей сприяє вестибулярній компенсації;ефективно зменшує ступінь, тривалість i частоту нападів запаморочення;зменшує інтенсивність i періодичність появи шуму у вухах, запобігає розвитку рецидивів;при перцептивній глухоті забезпечує збільшення діапазону сприймання (в децибелах) i таким чином зменшує порушення слуху.В офтальмологіїКлінічні дослідження довели, що триметазидинпокращує прогноз функціонального відновлення діяльності сітківки (за результатами поліпшення амплітуди b-хвилі електроретинограми, що чуттєва до ішемії); поліпшує гостроту зору та поле зору. Це приводить до зменшення функціональних симптомів патології сітківки, особливо при старечій дегенерації жовтої плями.Фармакокінетика.Після перорального застосування триметазидин швидко всмоктується у шлунковокишковму тракті. Максимальна концентрація у плазмі крові досягається менше ніж за 2 години і становить 55 нг/мл після одноразового прийому в дозі 20 мг. Стадія рівноважної концентрації в плазмі настає через 24-36 годин від початку лікування.  Об'єм розподілу становить 4,8 л/кг, що свідчить про добру дифузію в тканини. Зв'язування з протеїнами плазми крові низьке, приблизно 16% in vitro. Триметазидин виводиться насамперед із сечею, здебільшого у незміненому стані. Період напіввиведення становить приблизно 6 годин.

Показання до застосування:

Кардіологія: довготривале лікування ішемічної хвороби серця, попередження виникнення нападів стенокардії (як монотерапія або в комбінації з іншими лікарськими засобами). Оториноларингологія: лікування кохлеарно-вестибулярних порушень ішемічного походження, таких як запаморочення, шум у вухах, зниження слуху. Офтальмологія: хоріоретинальні розлади ішемічного походження.

Протипоказання:

Підвищена чутливість (алергія) до активної речовини препарату або до будь-якого компонента в анамнезі.

Особливості застосування:

Наявність у складі препарату барвника "сонячний захід" та барвника кошеніловий червоний (E 124) може спричинити виникнення реакцій алергійного типу, включаючи астму, особливо у хворих, які мають алергією на ацетилсаліцилову кислоту.Пацієнти з нирковою недостатністюНиркова недостатності не є протипоказанням до застосування препарату ПРЕДУКТАЛ® (кліренс креатинину ≥ 15 мл/хв.) Хворі на ІХС з початковою та помірною нирковою недостатністю не потребують адаптування дозування. Пацієнти з цукровим діабетомЗастосування препарату ПРЕДУКТАЛ® є доцільним для хворих на ІХС та супутнім цукровим діабетом.Серцева недостатністьЗастосування препарату ПРЕДУКТАЛ® є доцільним для хворих на ІХС та серцевою недостатністю.Пацієнти похилого вікуПацієнти похилого віку не потребують коригування дози.Хірургічне втручанняЗастосування триметазидину не впливає на підготовку до анестезії.ПРЕДУКТАЛ® не порушує психомоторні реакції. Застосування препарату не впливає на здатність керувати автомобілем і працювати з різними механізмами. Вагітність. В експериментальних дослідженнях на тваринах не було виявлено ембріотоксичної або тератогенної дії препарату. Але за відсутності достатніх клінічних даних бажано не застосовувати препарат під час вагітності (особливо у перші три місяці вагітності). Можливо застосування препарату тільки за призначенням лікаря.Період годування груддю:  Годувати груддю не рекомендується під час застосування препарату. Діти Досвіду застосування препарату ПРЕДУКТАЛ® у дітей не має.

Спосіб застосування та дози:

Для перорального застосування. Добова доза для дорослих - 3 таблетки на добу у три прийоми. Приймати під час їди.Тривалість лікування залежить від тяжкості та перебігу захворювання .

Передозування:

Дотепер про випадки передозування не повідомлялось.

Побічні дії:

Звичайно лікування препаратом ПРЕДУКТАЛ® переноситься добре. Рідко виникають незначні гастроінтестинальні розлади (нудота, блювання), алергічні реакції.

Лікарська взаємодія:

Не виявлена.

Термін придатності:

Зберігати при температурі до 30 ºC у недоступному для дітей місці. Термін придатності – 3 роки.Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Форма випуску / упаковка:

По 30 таблеток у блістері; по 2 блістери в картонній упаковці.Назва та адреса заявника.Лабораторії Серв'є, Франція.Les Laboratoires Servier. 22 rue Garnier 92200 Neuilly-sur-SeineFrance.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаміжнародна та хімічна назви: триметазидин; 1-(триметокси-2,3,4 бензилпіперазин);Форма випускуТаблетки, вкриті оболонкою.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ C01EB15:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Предуктал
Виробник:Лаб. Серв є Індастрі, Франція
Форма випуску: По 30 таблеток у блістері; по 2 блістери в картонній упаковці.Назва та адреса заявника.Лабораторії Серв'є, Франція.Les Laboratoires Servier. 22 rue Garnier 92200 Neuilly-sur-SeineFrance.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/3704/01/01 від 27.09.2005. Наказ № 498 від 27.09.2005
Міжнародне непатентоване найменування:Trimetazidine
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

1 таблетка містить 20 мг триметазидину дигідрохлориду;допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, манітол, повідон, магнію стеарат, тальк, титану діоксид, гліцерин, барвник жовтий „сонячний захід” (E 110), барвник кошеніловий червоний A (E 124), макрогол 6000, гіпромелоза.

Фармакотерапевтична група:Кардіологічні препарати. Триметазидин.
Код АТС:C01EB15 - Триметазидин
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
Чорний шоколад захищає від розвитку діабету та хвороб серця: дослідження
Чорний шоколад із вмістом какао понад 70% має бага...
Лікарі назвали продукти, які допоможуть знизити ризик розвитку недоумства втричі
Згідно з дослідженнями, дієта, багата на продукти ...
Реклама