Протект-Флавозид инструкция по применению

Протект-Флавозид фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Протект-Флавозид капли по 25 мл в конт.-кап.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/9170/01/01 от 01.03.2006. Приказ № 686 от 27.11.2008
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 мл препарату містить не менше 0,32 мг флавоноїдів у перерахунку на рутин, не менше 0,3 мг суми карбонових кислот у перерахунку на яблучну кислоту, які одержані з диких злаків Deschampsia caespitosa L. та Calamagrostis epigeios L.;допоміжні речовини: спирт етиловий 96%.

Основные физико-химические свойства:

рідина темно-зеленого кольору зі своєрідним запахом;

Производитель:

ЧАО «ФИТОФАРМ».

Фармакотерапевтическая группа:

Противовирусные средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Флавоноїдні глікозиди, що містяться в диких злаках Deschampsia caespitosa L. та Calamagrostis epigeios L., здатні пригнічувати вірусоспецифічні ферменти ДНК-полімеразу та тимідинкіназу у вірусінфікованих клітинах. Це призводить до зниження або повного блокування реплікації вірусів.Одночас протефлазід викликає збільшення продукції ендогенних альфа- та гама-інтерферонів, що підвищує неспецифічну резистентність організму до вірусної та бактеріальної інфекцій, нормалізує імунний статус людини. Препарат проявляє антиоксидантну активність, оскільки запобігає накопиченню продуктів перекисного окислення ліпідів і тим самим інгібує перебіг вільнорадикальних процесів.Механізм антигрипозної дії препарату полягає в інгібіції нейрамінідазної активності, індукції синтезу інтерферону, інгібіції синтезу РНК ДНК_залежної РНК полімерази фага Т7.

Показания к применению:

Препарат показаний:для лікування вірусних інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу (Herpes simplex) 1-го та 2-го типів (герпетична екзема, герпетичний везикулярний дерматит, герпетичний гінгівостоматит та фаринготонзиліт, герпетичний менінгіт та енцефаліт, герпетичне захворювання очей та генітальний герпес);для лікування оперізуючого герпесу (Herpes zoster);у комплексному лікуванні гепатитів В та С;для запобігання вірусним та бактеріальним інфекціям, які виникають у пацієнтів із недостатньою функцією імунної системи;у комплексному лікуванні ВІЛ-інфекції та СНІДу.лікування грипу та інших ГРВІ.

Противопоказания:

Виразкова хвороба шлунку та 12-палої кишки в стадії загострення. Протефлазід® не слід застосовувати при наявності даних про гіперчутливість до його компонентів.

Особенности применения:

При проведенні доклінічних досліджень тератогенного, мутагенного, канцерогенного впливів не виявлено. Клінічний досвід використання препарату у II та III триместрах вагітності та в період годування груддю небажаної побічної дії не виявив. Проте необхідно дотримуватися загальних правил призначення лікарських засобів вагітним, оцінюючи співвідношення доцільність/ризик.При лікуванні вірусних гепатитів у 10–15% хворих з вираженим цитолітичним синдромом спостерігається підвищення активності амінотрансфераз (рідше рівня білірубіну), яке суттєво не впливає на перебіг відновних процесів в печінці та не потребує відміни препарату.Негативного впливу на виконання потенційно небезпечних видів діяльності, які потребують особливої уваги та швидкої реакції, не виявлено.

Способ применения и дозы:

Препарат дозується за допомогою крапельниці та приймається разом з невеликою кількістю цукру або хліба.Базова схема прийому для дорослих:1-й тиждень по 5 крапель 3 рази на день;2–3-й тиждень по 10 крапель 3 рази на день;4-й тиждень по 8 крапель 3 рази на день.Через 1 місяць після останнього прийому повторити курс лікування.Середня терапевтична добова доза -30 крапель.При лікуванні хронічної часторецидивуючої герпетичної інфекції рекомендована така схема дозування:по 5 крапель 3 рази на день протягом 3-х днів;по 7 крапель 3 рази на день протягом 3-х днів;по 8-10 крапель 3 рази на день протягом 3-х місяців без перерви.Підтримуючу терапію після основного курсу лікування слід проводити протягом 2 – 4-х місяців по 10 крапель 2 рази на день.При лікуванні вірусного гепатиту В, С рекомедована така схема дозування: з 1 по 3 день по 3 краплі 3 рази на день; з 4 по 6 день по 5 крапель 3 рази на день; з 7 дня по 10 крапель 3 рази на день. Тривалість лікування не менше 4-6-ти місяців.Для лікування інфекцій простого герпесу шкіри та слизових оболонок слід наносити розчин препарату на уражену ділянку до 3-5 разів на день або робити аплікації. Для приготування розчину необхідно 1,5 мл (36-38 крапель) розвести в 10 мл фізіологічного розчину.При первинному та рецидивуючому генітальному герпесі застосовують вагінальні тампони з розчином препарату. Для приготування розчину необхідно 3,0 мл (72-75 крапель) препарату розвести в 20 мл фізіологічного розчину та проводити процедури 2 рази на день. При виникненні відчуття подразнення у піхві необхідно збільшити вдвічі кількість розчинника.Зовнішнє лікування слід продовжувати до зникнення ознак ураження шкіри або слизової оболонки. Тривалість зовнішнього застосування до 14 днів.Схема застосування препарату Протефлазід у педіатричній практиці: Діти з народження до 1 року по 1 краплі на день. Діти від 1 до 2 років по 1 краплі 2 рази на день. Діти від 2 до 4 років 1-й тиждень - по 1 краплі 2 рази на день; з 2-го тижня - по 2 краплі 2 рази на день. Діти від 4 до 6 років 1-й тиждень - по 2 краплі 3 рази на день; з 2-го тижня - по 3 краплі 3 рази на день. Діти від 6 до 9 років 1-й тиждень - по 3 краплі 3 рази на день; з 2-го тижня - по 6 крапель 3 рази на день. Діти віком від 9 до 12 років 1-й тиждень - по 4 краплі 3 рази на день; з 2-го тижня - по 7 крапель 3 рази на день. Діти старші 12 років та дорослі 1-й тиждень - по 5 крапель 3 рази на день; з 2-го тижня - по 8 крапель 3 рази на день. У зв¢язку з наявністю у препараті не менше ніж 85 % спирту етилового дітям до 6 років слід розводити дозовану кількість його з цукром в 50 мл кип´яченої води.При рецидивуючому перебігу інфекції курси лікування препаратом проводять 3-4 рази на рік, а при латентному, у часто та тривало хворіючих дітей – 2 рази на рік.

Передозировка:

Випадки передозування не описані, але можливі прояви всіх відомих побічних ефектів, особливо з боку шлунково-кишкового тракту. Лікування симптоматичне.

Побочные действия:

Застосовування препарату, як правило, не викликає побічної дії. Спостерігались шлунково-кишкові розлади (нудота, блювання, діарея), транзиторне підвищення температури до 38° С на 3-10 день терапії препаратом. Наявність даних симптомів потребує корекції дози та режиму прийому препарату.Алергічні реакції розвиваються рідко, головним чином у вигляді еритематозних висипань. Ці явища зникали після відміни препарату.

Лекарственное взаимодействие:

Можливі та доцільні комбінації Протефлазіду® з антибіотиками. Негативні прояви внаслідок взаємодії з іншими лікарськими засобами не відомі.

Срок годности:

Зберігати у захищеному від світла і недоступному для дітей місці при кімнатній температурі 15-25° С. Допустимим є утворення гелеподібної структури, яка руйнується при струшуванні і нагріванні до 30° С. Термін придатності: 3 роки. Після закінчення терміну придатності використання препарату не дозволяється.

Форма выпуска / упаковка:

Контейнер-крапельниця з темного скла або пластику по 25мл, 30мл, 50 мл у картонній упаковці.Розробник. ТОВ НВК Екофарм, Україна. 04073,м. Київ, просп. Московський, 9в. Тел/факс:+38 (044)- діючий номер.Виробник І. ВАТ Фітофарм, Україна, 84500, м. Артемівськ Донецької обл., вул. Сибірцева, 2.Тел/факс: +38(06274)- діючий номер.Виробник ІІ. Комунальне підприємство Луганська обласна Фармація,Україна. 91020, м. Луганськ, вул. Степовий тупик, 2. Тел/факс:+38 (0642)- діючий номер..

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ J05AX10:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Протект-Флавозид
Производитель:ЧАО «ФИТОФАРМ».
Форма выпуска: Контейнер-крапельниця з темного скла або пластику по 25мл, 30мл, 50 мл у картонній упаковці.Розробник. ТОВ НВК Екофарм, Україна. 04073,м. Київ, просп. Московський, 9в. Тел/факс:+38 (044)- діючий номер.Виробник І. ВАТ Фітофарм, Україна, 84500, м. Артемівськ Донецької обл., вул. Сибірцева, 2.Тел/факс: +38(06274)- діючий номер.Виробник ІІ. Комунальне підприємство Луганська обласна Фармація,Україна. 91020, м. Луганськ, вул. Степовий тупик, 2. Тел/факс:+38 (0642)- діючий номер..
Регистрационное удостоверение:№ UA/9170/01/01 от 01.03.2006. Приказ № 686 от 27.11.2008
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 мл препарату містить не менше 0,32 мг флавоноїдів у перерахунку на рутин, не менше 0,3 мг суми карбонових кислот у перерахунку на яблучну кислоту, які одержані з диких злаків Deschampsia caespitosa L. та Calamagrostis epigeios L.;допоміжні речовини: спирт етиловий 96%.

Фармакологическая группа:Противовирусные средства.
Код АТХ:J05AX10 - Марибавир
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама