Информация об использовании рецептурных препаратов

Раствор Гистамина Дигидрохлорида 0,01% Для Кожн Диагн Аллерг инструкция по применению

Раствор Гистамина Дигидрохлорида 0,01% Для Кожн Диагн Аллерг фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Раствор Гистамина Дигидрохлорида 0,01% Для Кожн Диагн Аллерг жидкость по 4,5 мл во флак. №1
Производитель:
Регистрация:
№ UA/16344/01/01 от 11.10.2017. Приказ № 1246 от 11.10.2017
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 13.11.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1мл розчину містить 0,1 мг гістаміну дигідрохлориду;допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.1 флакон містить розчину гістаміну дигідрохлориду 0,01 % 4,5 мл.

Производитель:

Иммунолог, ООО, Украина.

Фармакотерапевтическая группа:

Аллергены лечебные, диагностические.

Показания к применению:

Застосування у якості позитивного контролю при постановці шкірних проб для діагностики алергічних захворювань.

Противопоказания:

Протипоказанням для проведення шкірних проб з розчином гістаміну дигідрохлориду є наявність будь-яких шкірних захворювань.

Особенности применения:

Розчин гістаміну дигідрохлориду 0,01 % для шкірної діагностики алергічних захворювань слід застосовувати з дотриманням правил асептики. Реакція шкіри на розчин гістаміну повинна бути позитивною, при негативній реакції проби з алергенами не слід ставити, оскільки це свідчить про ареактивність шкіри, яка може бути пов’язана з порушеннями кровообігу, набряками, дегідратацією, впливом УФ-випромінювання, загальною кахексією, літнім віком.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Розчин гістаміну дигідрохлориду 0,01 % для шкірної діагностики алергічних захворювань можна застосовувати у період вагітності або годування груддю у якості позитивного контролю під час проведення шкірних проб з алергенами методом прик-тесту, якщо лікар прийняв рішення про їх проведення, оскільки вагітність є відносним протипоказанням для проведення шкірного тестування з алергенами.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Інформація відсутня.

Способ применения и дозы:

Для постановки шкірних проб методом прик-тесту (допускається проведення скарифікаційної проби). Шкірні проби слід проводити лише після одержання лікарем письмової інформованої згоди пацієнта!Шкірні проби ставити на внутрішній поверхні передпліччя на відстані (30±10) мм одну від одної (при неможливості – на шкірі спини). Розчин гістаміну дигідрохлориду 0,01 % для шкірної діагностики алергічних захворювань слід застосовувати з дотриманням правил асептики. На дезінфіковану 70 % етиловим спиртом шкіру, використовуючи стерильну кришку-крапельницю, нанести 1 краплю розчину гістаміну дигідрохлориду. Стерильним одноразовим ланцетом для прик-тесту, індивідуальним для кожного хворого, крізь краплю розчину гістаміну провести укол шкіри до упору обмежувача ланцету. При постановці скарифікаційної проби стерильним скарифікатором, індивідуальними для кожного хворого, нанести через краплю розчину гістаміну подряпину довжиною 5 мм.Оцінка результатів шкірних проб Оцінку результатів шкірних проб провести через 15 – 20 хвилин (реакція негайного типу). Реакцію слід оцінювати за наведеною нижче таблицею. Реакція шкіри на розчин гістаміну повинна бути позитивною, при негативній реакції проби з алергенами не ставлять, оскільки це свідчить про ареактивність шкіри.Схема оцінки шкірних проб Типи алергічних реакцій Прик-тест Скарифікаційна проба   Розмір папули, мм негативна 0 0 сумнівна 1-2 до 3 позитивна 3-7 3-10 виражено позитивна 8-12 11-15 гіперергічна 13 і більша 16 і більша ДітиРозчин гістаміну дигідрохлориду 0,01 % для шкірної діагностики алергічних захворювань можна застосовувати у педіатричній практиці у якості позитивного контролю під час проведення шкірних проб з алергенами методом прик-тесту.

Передозировка:

Не описане.

Побочные действия:

Шкірне тестування з розчином гістаміну дигідрохлориду 0,01 % не чинить побічної дії на організм хворого, якому проводиться тестування. Щоб зменшити свербіж, який є нормальною реакцією шкіри на розчин гістаміну, після оцінки шкірної проби місце проведення прик-тесту необхідно промити проточною водою.

Лекарственное взаимодействие:

Не описана.

Срок годности:

5 років.Термін використання розчину гістаміну дигідрохлориду 0,01 % для шкірної діагностики алергічних захворювань, закритого кришкою-крапельницею, який зберігають у холодильнику – 1 рік, але не більше загального терміну придатності, вказаного на флаконі.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25ºС.Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 4,5 мл у флаконах скляних для лікарських засобів вітчизняного чи іноземного виробництва. Флакони закупорюють гумовими пробками та завальцовують алюмінієвими ковпачками. Випускають по 1 флакону у комплекті з кришкою-крапельницею стерильною або по 10 флаконів, розміщених у картонну коробку. В кожну коробку вкладають інструкцію про застосування.

Категория отпуска:

По рецепту.

Дополнительно:

Імунологічні і біологічні властивостіВплив гістаміну дигідрохлориду на рецептори клітин шкіри призводить до місцевого розширення судин і набряку, формування папули і стимулювання нервових закінчень, що в сумі спричиняє свербіж та нейрогенну гіперемію прилягаючої ділянки шкіри. Тому реакція шкіри на прик-тест з розчином гістаміну дигідрохлориду широко застосовується для визначення нормальної реактивності шкіри. Виробник/ЗаявникТОВ Імунолог, Україна.Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності/ місцезнаходження заявника та/або представника заявника.21036, Вінницька обл., місто Вінниця, вулиця Дмитра Майбороди, будинок 5.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Раствор Гистамина Дигидрохлорида 0,01% Для Кожн Диагн Аллерг
Производитель:Иммунолог, ООО, Украина.
Форма выпуска: По 4,5 мл у флаконах скляних для лікарських засобів вітчизняного чи іноземного виробництва. Флакони закупорюють гумовими пробками та завальцовують алюмінієвими ковпачками. Випускають по 1 флакону у комплекті з кришкою-крапельницею стерильною або по 10 флаконів, розміщених у картонну коробку. В кожну коробку вкладають інструкцію про застосування.
Регистрационное удостоверение:№ UA/16344/01/01 от 11.10.2017. Приказ № 1246 от 11.10.2017
МНН:Histamine dihydrochloride
Условия отпуска:По рецепту.
Состав:

діюча речовина: 1мл розчину містить 0,1 мг гістаміну дигідрохлориду;допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.1 флакон містить розчину гістаміну дигідрохлориду 0,01 % 4,5 мл.

Фармакологическая группа:Аллергены лечебные, диагностические.
Код АТХ:L03AX14 - Гистамина дигидрохлорид
Реклама
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Более 1 миллиарда человек в мире страдают ожирением
В настоящее время более 1 млрд человек во всем мир...
Реклама
Как прокалывают нос при гайморите?
Пункция при гайморите — показания и противопоказан...
Одонтогенный гайморит
Причины развития зубного гайморита и виды заболева...
Реклама
Борщ поможет снизить кровяное давление и улучшит здоровье сердца
Борщ — это популярное украинское блюдо. Обычно оно...
Низкое артериальное давление после 50 лет повышает риск развития болезни Альцгеймера: ученые
После 50 лет многие люди могут страдать от низкого...
Реклама