Інформація про використання рецептурних препаратів

Розчин Гістаміну Дигідрохлориду 0,01% Для Шкір Діагн Алерг інструкція по застосуванню

Розчин Гістаміну Дигідрохлориду 0,01% Для Шкір Діагн Алерг фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Розчин Гістаміну Дигідрохлориду 0,01% Для Шкір Діагн Алерг рідина по 4,5 мл у флак. №1
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/16344/01/01 від 11.10.2017. Наказ № 1246 від 11.10.2017
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 13.11.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: 1мл розчину містить 0,1 мг гістаміну дигідрохлориду;допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.1 флакон містить розчину гістаміну дигідрохлориду 0,01 % 4,5 мл.

Виробник:

Імунолог, ТОВ, Україна.

Фармакотерапевтична група:

Алергени лікувальні, діагностичні.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Застосування у якості позитивного контролю при постановці шкірних проб для діагностики алергічних захворювань.

Протипоказання:

Протипоказанням для проведення шкірних проб з розчином гістаміну дигідрохлориду є наявність будь-яких шкірних захворювань.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Розчин гістаміну дигідрохлориду 0,01 % для шкірної діагностики алергічних захворювань слід застосовувати з дотриманням правил асептики. Реакція шкіри на розчин гістаміну повинна бути позитивною, при негативній реакції проби з алергенами не слід ставити, оскільки це свідчить про ареактивність шкіри, яка може бути пов’язана з порушеннями кровообігу, набряками, дегідратацією, впливом УФ-випромінювання, загальною кахексією, літнім віком.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Розчин гістаміну дигідрохлориду 0,01 % для шкірної діагностики алергічних захворювань можна застосовувати у період вагітності або годування груддю у якості позитивного контролю під час проведення шкірних проб з алергенами методом прик-тесту, якщо лікар прийняв рішення про їх проведення, оскільки вагітність є відносним протипоказанням для проведення шкірного тестування з алергенами.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Інформація відсутня.

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Для постановки шкірних проб методом прик-тесту (допускається проведення скарифікаційної проби). Шкірні проби слід проводити лише після одержання лікарем письмової інформованої згоди пацієнта!Шкірні проби ставити на внутрішній поверхні передпліччя на відстані (30±10) мм одну від одної (при неможливості – на шкірі спини). Розчин гістаміну дигідрохлориду 0,01 % для шкірної діагностики алергічних захворювань слід застосовувати з дотриманням правил асептики. На дезінфіковану 70 % етиловим спиртом шкіру, використовуючи стерильну кришку-крапельницю, нанести 1 краплю розчину гістаміну дигідрохлориду. Стерильним одноразовим ланцетом для прик-тесту, індивідуальним для кожного хворого, крізь краплю розчину гістаміну провести укол шкіри до упору обмежувача ланцету. При постановці скарифікаційної проби стерильним скарифікатором, індивідуальними для кожного хворого, нанести через краплю розчину гістаміну подряпину довжиною 5 мм.Оцінка результатів шкірних проб Оцінку результатів шкірних проб провести через 15 – 20 хвилин (реакція негайного типу). Реакцію слід оцінювати за наведеною нижче таблицею. Реакція шкіри на розчин гістаміну повинна бути позитивною, при негативній реакції проби з алергенами не ставлять, оскільки це свідчить про ареактивність шкіри.Схема оцінки шкірних проб Типи алергічних реакцій Прик-тест Скарифікаційна проба   Розмір папули, мм негативна 0 0 сумнівна 1-2 до 3 позитивна 3-7 3-10 виражено позитивна 8-12 11-15 гіперергічна 13 і більша 16 і більша ДітиРозчин гістаміну дигідрохлориду 0,01 % для шкірної діагностики алергічних захворювань можна застосовувати у педіатричній практиці у якості позитивного контролю під час проведення шкірних проб з алергенами методом прик-тесту.

Передозування:

Не описане.

Побічні дії:

Шкірне тестування з розчином гістаміну дигідрохлориду 0,01 % не чинить побічної дії на організм хворого, якому проводиться тестування. Щоб зменшити свербіж, який є нормальною реакцією шкіри на розчин гістаміну, після оцінки шкірної проби місце проведення прик-тесту необхідно промити проточною водою.

Лікарська взаємодія:

Не описана.

Термін придатності:

5 років.Термін використання розчину гістаміну дигідрохлориду 0,01 % для шкірної діагностики алергічних захворювань, закритого кришкою-крапельницею, який зберігають у холодильнику – 1 рік, але не більше загального терміну придатності, вказаного на флаконі.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25ºС.Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 4,5 мл у флаконах скляних для лікарських засобів вітчизняного чи іноземного виробництва. Флакони закупорюють гумовими пробками та завальцовують алюмінієвими ковпачками. Випускають по 1 флакону у комплекті з кришкою-крапельницею стерильною або по 10 флаконів, розміщених у картонну коробку. В кожну коробку вкладають інструкцію про застосування.

Категорія відпуску:

За рецептом.

Додатково:

Імунологічні і біологічні властивостіВплив гістаміну дигідрохлориду на рецептори клітин шкіри призводить до місцевого розширення судин і набряку, формування папули і стимулювання нервових закінчень, що в сумі спричиняє свербіж та нейрогенну гіперемію прилягаючої ділянки шкіри. Тому реакція шкіри на прик-тест з розчином гістаміну дигідрохлориду широко застосовується для визначення нормальної реактивності шкіри. Виробник/ЗаявникТОВ Імунолог, Україна.Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності/ місцезнаходження заявника та/або представника заявника.21036, Вінницька обл., місто Вінниця, вулиця Дмитра Майбороди, будинок 5.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ L03AX14:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Розчин Гістаміну Дигідрохлориду 0,01% Для Шкір Діагн Алерг
Виробник:Імунолог, ТОВ, Україна.
Форма випуску: По 4,5 мл у флаконах скляних для лікарських засобів вітчизняного чи іноземного виробництва. Флакони закупорюють гумовими пробками та завальцовують алюмінієвими ковпачками. Випускають по 1 флакону у комплекті з кришкою-крапельницею стерильною або по 10 флаконів, розміщених у картонну коробку. В кожну коробку вкладають інструкцію про застосування.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/16344/01/01 від 11.10.2017. Наказ № 1246 від 11.10.2017
Міжнародне непатентоване найменування:Histamine dihydrochloride
Умови відпуску:За рецептом.
Склад:

діюча речовина: 1мл розчину містить 0,1 мг гістаміну дигідрохлориду;допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.1 флакон містить розчину гістаміну дигідрохлориду 0,01 % 4,5 мл.

Фармакотерапевтична група:Алергени лікувальні, діагностичні.
Код АТС:L03AX14 - Гістаміну дигідрохлорид
Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Вітаміни при ГРВІ
Які вітаміни найчастіше призначають при ГРВІВітамі...
Лікування ГРВІ в домашніх умовах
Симптоми ГРВІЯк лікувати ГРВІ в домашніх умовах — ...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама