Ремавир 20 Мг инструкция по применению

Ремавир 20 Мг фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Ремавир 20 Мг порошок доз. 20 мг/доза по 1 г в пак. №15
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3777/02/01 от 18.05.2016. Приказ № 453 от 18.05.2016
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: римантадин;1 пакетик містить римантадину гідрохлориду 20 мг;допоміжні речовини: кислота аскорбінова, маніт (Е 421), аспартам (Е 951), ароматизатор малиновий дюраром.

Производитель:

Олайнфарм, АО, Латвия

Фармакотерапевтическая группа:

Противовирусные средства для системного применения. Римантадин

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Римантадин - похідне амантадину, має виражену противірусну активність. Ефективний по відношенню до вірусів грипу типу А2, а також проявляє антитоксичну дію при грипі, спричиненому вірусом типу В. Римантадин інгібує реплікацію вірусу на ранніх стадіях циклу за рахунок порушення формування вірусної оболонки. Генетичні досліди показали, що важливе значення у противірусній дії римантадину відносно вірусу грипу А має специфічний білок гену М2 віріона. In vitro римантадин інгібує реплікацію всіх трьох виявлених у людини антигенних підтипів вірусу грипу А (H1N1, H2N2, H3N3). Римантадин не впливає на імуногенні властивості інактивованої вакцини грипу А.Фармакокінетика.Після одноразового і багаторазового прийому препарату пацієнтами різних вікових груп кореляція між концентрацією римантадину у плазмі крові та його антивірусною активністю не встановлена. Після прийому внутрішньо препарат майже повністю всмоктується у кишечнику.Абсорбція – повільна. Зв’язок з білками плазми крові – близько 40 %, в основному з альбумінами. Об’єм розподілу: діти – 289 л/кг. Концентрація у носовому секреті на 50 % вища, ніж у плазмі крові. Метаболізується у печінці. Період напіввиведення – 24-36 годин; 75-85 % від прийнятої дози виводиться нирками в основному у вигляді метаболітів, 25-15 % у незмінному вигляді.Фармакокінетичний профіль римантадину у дітей відповідає профілю у здорових дорослих.

Показания к применению:

Лікування грипу А на ранній стадії захворювання дітей віком від 1 року.Перед застосуванням препарату слід обов'язково проконсультуватися з лікарем.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до римантадину, до похідних групи адамантану або до допоміжних речовин препарату.Гострі захворювання печінки, гострі та хронічні захворювання нирок, тиреотоксикоз.До складу препарату входить аспартам, джерело фенілаланину. Його застосування протипоказане хворим на фенілкетонурію.

Особенности применения:

З обережністю призначають Ремавір 20 мг пацієнтам із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, порушеннями функції печінки, тяжкими захворюваннями серця та порушеннями серцевого ритму. У цих випадках рекомендоване зниження дози препарату.При показаннях в анамнезі на епілепсію та протисудомну терапію на тлі застосування римантадину підвищується ризик розвитку епілептичного нападу. У цьому разі дозу препарату слід зменшити. Якщо розвивається напад, застосування препарату слід припинити.Можлива поява резистентних до препарату вірусів.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Ремавір 20 мг проникає через плацентарний бар’єр, у грудне молоко, тому застосування препарату протипоказане у період вагітності або годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

При застосуванні препарату слід утримуватися від керування транспортними засобами та роботи з потенційно небезпечними механізмами.

Дети:

Ефективність та безпека застосування препарату дітям до 1 року не встановлена. Препарат у даній лікарській формі застосовувати дітям віком від 1 до 14 років.

Способ применения и дозы:

Перед застосуванням препарату обов’язково слід проконсультуватися з лікарем.При появі симптомів грипу (підвищена температура, біль у м’язах, головний біль, біль в очах) по можливості раніше слід розпочинати застосування Ремавіру 20 мг. Терапевтичний ефект більш виражений, якщо прийом препарату розпочати протягом перших 48 годин від початку захворювання. Вміст пакетика розчинити у ½ склянки теплої води і приймати внутрішньо після їди. Лікування. Дітям віком від 1 до 10 років призначати по 5 мг/кг маси тіла на добу у 2-3 прийоми, але не більше 100 мг Ремавіру 20 мг (5 пакетиків) на добу.Дітям від 11 до 14 років – 140-160 мг препарату (7-8 пакетиків) на добу за кілька прийомів. Дітям віком від 14 років призначати дози для дорослих (застосовувати препарат Ремавір, таблетки у дозуванні 50 мг). Тривалість курсу лікування − 5 днів.

Передозировка:

Симптоми: підвищене сльозовиділення, почастішання сечовипускання, гарячка, озноб, ажитація, запор, пітливість, дисфагія, стоматит, гіпестезія, біль в очах. Лікування: промивання шлунка, симптоматична терапія: заходи для підтримання життєво важливих функцій, відміна лікарського засобу, внутрішньовенне введення фізіостигміну дітям – 0,5 мг, якщо необхідне повторне введення, але не більше 2 мг на 1 годину.Римантадин та амантадин не виводятся при гемодіалізі. 

Побочные действия:

Зазвичай препарат добре переноситься.Класифікація побічних реакцій за частотою розвитку: дуже часто (≥ 1/10); часто (≥ 1/100 до  < 1/10); нечасто (≥ 1/1000 до < 1/100); рідко (≥ 1/10000 до < 1/1000); дуже рідко (< 1/10000).З боку шлунково-кишкового тракту: часто – диспепсія (нудота, блювання), нечасто:  біль у животі, діарея, порушення травлення, сухість у роті, втрата апетиту.З боку нервової системи: часто – безсоння, нечасто – порушення концентрації уваги, запаморочення, головний біль, підвищена втомлюваність, тремор, галюцинації, судоми, сплутаність свідомості, атаксія (порушення координації рухів), сонливість, підвищене збудження, депресія, ейфорія, гіперкінез (спонтанні рухи), зміна/втрата смаку, паросмія.З боку серця: нечасто – серцебиття, серцева недостатність, набряки, порушення провідності серця (блокади), тахікардія.З боку судин: нечасто − артеріальна гіпертензія, церебросудинні розлади, синкопе.З боку статевих органів і молочних залоз: нечасто – галакторея.З боку вестибулярного апарату та органів слуху: нечасто – шум/дзвін у вухах.З боку дихальної системи, органів грудної клітці та средостіння: нечасто – кашель, диспное (задишка), бронхоспазм.З боку шкіри і підшкірних тканин: нечасто – висип, свербіж, кропив’янка.З боку імунної системи:  нечасто − блідість шкірних покривів, можливі реакції гіперчутливості, включаючи шкірні висипання, свербіж, зуд, кропив’янку. Загальні розлади: нечасто – астенія (слабкість), загострення супутніх хронічних захворювань, підвищена втомлюваність.Зазвичай побічні ефекти зникають після завершення прийому препарату.При виникненні будь-яких небажаних явищ слід припинити прийом препарату та звернутися до лікаря.Якщо під час лікування виявилися будь-які побічні реакції, які не вказані в даній інструкції або будь-яка зі згаданих побічних реакцій виражена особливо сильно, необхідно звернутися до лікаря.

Лекарственное взаимодействие:

Парацетамол та ацетилсаліцилова кислота зменшують ефективність римантадину.Ремавір 20 мг посилює збуджувальний ефект кофеїну, знижує ефективність протиепілептичних засобів. Слід утримуватися від вживання напоїв, що містять алкоголь, оскільки можуть виникнути небажані реакції з боку центральної нервової системи.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 оС.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 1 г препарату у пакетику з ламінату. По 15 пакетиків у картонній пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ J05AC02:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Ремавир 20 Мг
Производитель:Олайнфарм, АО, Латвия
Форма выпуска:По 1 г препарату у пакетику з ламінату. По 15 пакетиків у картонній пачці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/3777/02/01 от 18.05.2016. Приказ № 453 от 18.05.2016
МНН:Rimantadine
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: римантадин;1 пакетик містить римантадину гідрохлориду 20 мг;допоміжні речовини: кислота аскорбінова, маніт (Е 421), аспартам (Е 951), ароматизатор малиновий дюраром.

Фармакологическая группа:Противовирусные средства для системного применения. Римантадин
Код АТХ:J05AC02 - Римантадин
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Ученым удалось выявить механизм развития сахарного диабета ІІ типа: открытие
Согласно данным Всемирной организации здравоохране...
Диетолог перечислил 4 ошибки, которые не дают похудеть 
Считается, что неправильное питание и недостаточна...
Реклама