Седорил Асг инструкция по применению

Седорил Асг фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Седорил Асг сироп по 100 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3358/01/01 от 14.02.2011. Приказ № 83 от 14.02.2011
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 5 мл (мірна ложка) сиропу містять сальбутамолу сульфату еквівалентно сальбутамолу 1 мг, амброксолу гідрохлориду 15 мг, гвайфенезину 50 мг;допоміжні речовини: ментол, сорбіт (Е 420), кислота лимонна моногідрат, натрію бензоат (Е 211), метилпарабен (Е 218), пропілпарабен (Е 216), динатрію едетат, сахарин натрію, барвник Понсо 4R (Е 124), пропіленгліколь, хлороформ, трояндовий аромат, фруктовий аромат, вода очищена.

Производитель:

Фарма Синт Формулейшнс Лтд., Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Адренергические средства для системного использования. Сальбутамол, комбинации

Фармакологические свойства:

Показания к применению:

Гострий і хронічний бронхіт, трахеїт, ларингіт, бронхоектази, емфізема легенів, коклюш та інші бронхолегеневі захворювання, що супроводжуються бронхоспазмом, закупоркою бронхіального дерева слизом, тяжким відходженням мокротиння.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до сальбутамолу або до будь-якої з допоміжних речовин; тяжкі захворювання серця, особливо нещодавно перенесений інфаркт міокарда; ішемічна хвороба серця; гіпертрофічна обструктивна кардіоміопатія і тахіаритмія; тахікардія; порушення серцевого ритму; серцева недостатність; виражена артеріальна гіпертензія; тиреотоксикоз; атеросклероз; аневризма; феохромоцитома; цукровий діабет; виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки; гіпертиреоз; феохромоцитома; порушення функції нирок; період вагітності та годування груддю; дитячий вік до 3-х років.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Препарат не застосовують для усунення бронхоспазму із засобами, які пригнічують кашель.Седорил АСГ, сироп, містить у своєму складі сорбітолу розчин. Тому пацієнтам із рідкісною спадковою непереносимістю фруктози не слід приймати цей препарат. Він також може виявляти незначний проносний ефект.Пацієнт повинен бути проінформований про можливу небезпечність самостійного збільшення дозування препарату.У пацієнтів, які страждають на цукровий діабет, повинен проводитися ретельний контроль вмісту цукру в крові. При застосуванні сальбутамолу з діуретичними засобами або глікозидами наперстянки необхідно здійснювати контроль вмісту електролітів для того, щоб за необхідності можна було поповнити вміст калію.Застосування симпатоміметиків, включаючи сальбутамол, чинить вплив на серцево-судинну систему. За даними післяреєстраційного застосування та опублікованими літературними даними, існують свідчення про рідкісні випадки виникнення ішемії міокарда, асоційованої із застосуванням сальбутамолу. Слід звернути увагу на оцінку таких симптомів як задишка та біль у грудях, що можуть бути наслідком як хвороби серця, так і захворювань дихальної системи.Особливу увагу приділяють хворим на гостру тяжку астму, оскільки гіпокаліємія може потенціюватися супутнім застосуванням дериватів ксантинів, стероїдів, діуретиків і гіпоксією. У цій ситуації рекомендується перевіряти рівень калію у сироватці крові.Гвайфенезин може зумовити хибнопозитивні результати діагностичних тестів, при яких визначають 5-гідроксііндолоцетну кислоту (фотометричний метод із використанням нітросонафтолу як реагенту) та ванілмигдалевої кислоти в сечі.

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

Оскільки даних про безпеку застосування в період вагітності і годування груддю немає, не слід призначати препарат в цей період, особливо у І триместрі вагітності. На час лікування годування груддю припиняють.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Враховуючи, що у чутливих хворих при застосуванні Седорилу АСГ можуть виникнути тахікардія, тремор рук, м`язові судоми, на час прийому препарату краще утримуватись від керування транспортними засобами та роботи з механізмами, виконання інших робіт, що потребують концентрації уваги.

Дети:

Препарат не застосовують дітям віком до 3-х років.

Способ применения и дозы:

Дорослим та дітям старше 12 років призначають по 2-4 чайні ложки (10-20 мл) 2-4 рази на добу.Дітям віком від 3 до 6 років призначають по 1 чайній ложці сиропу (5 мл) 3-4 рази на добу; від 6 до 12 років – по 1-2 чайні ложки (5-10 мл) 3-4 рази на добу. Тривалість лікування – 5-10 днів.

Передозировка:

Симптоми: тахікардія, головний біль, артеріальна гіпотензія до шоку, периферична вазодилатація, гіперглікемія, ацидоз, тремор, гіпокаліємія. Можливі скарги з боку шлунково-кишкового тракту, включаючи нудоту і блювання.Лікування: промивання шлунка, викликання блювання, застосування активованого вугілля й проносних засобів з метою зменшення небажаного всмоктування препарату. Терапія – симптоматична.

Побочные действия:

З боку центральної нервової системи: дрібний тремор, занепокоєння, дисгевзія, міоспазм, підвищена пітливість, запаморочення, парестезія ротоглотки, головний біль, запаморочення, підвищення носової секреції, гіперактивність, м’язові судоми, артеріальна гіпотензія та колапс.З боку серцево-судинної системи: серцева недостатність, напади стенокардії, збудження, підвищення артеріального тиску, тахікардія, гіпокаліємія, посилене серцебиття, порушення серцевого ритму, включаючи фібриляцію, суправентикулярну тахікардію та екстрасистолію, ішемія міокарда, периферична вазодилатація, тромбоцитопенія.З боку шлунково-кишкового тракту: печія, диспепсія, нудота, блювання, діарея, біль у животі.З боку сечостатевої системи: гіперсалівація, дизурія, утруднення сечовипускання.З боку обміну речовин: підвищення рівня глюкози в крові, збільшення рівня інсуліну в крові.Алергічні реакції: реакції гіперчутливості, ангіоневротичний набряк, свербіж, екзантема, кропив’янка. Вкрай рідко повідомлялося про тяжкі ураження шкіри: синдром Стівенса-Джонсона та синдром Лайєлла, пов’язані з застосуванням муколітичних засобів, таких як амброксол.Побічні ефекти амброксолу: шкірні висипання, анафілактичні реакції (включаючи анафілактичний шок).Побічні ефекти сальбутамолу: бронхоспазм.

Лекарственное взаимодействие:

При одночасному застосуванні симпатоміметики і теофілін посилюють дію і збільшують вірогідність розвитку побічних ефектів сальбутамолу, що входить до складу препарату Седорил АСГ.Леводопа, кортикостероїди, трициклічні антидепресанти, гормони щитовидної залози, інгібітори МАО підвищують ризик виникнення ускладнень з боку серцево-судинної системи.Препарат знижує активність бета-блокаторів, антигіпертензивних та антиангінальних засобів. Підвищує ймовірність дигіталісної інтоксикації.При одночасному застосуванні з амброксолом підвищуються концентрації антибіотиків (амоксициліну, цефуроксиму, еритроміцину) в бронхолегеневому секреті та в мокротинні.Вплив на результати лабораторних аналізів.Гвайфеназин може зумовити хибнопозитивні результати діагностичних тестів, при яких визначають 5-гідроксиіндолоцтову кислоту (фотометричний метод із використанням нітросонафтолу як реагенту) та ванілмігдалевої кислоти у сечі.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ºС.

Форма выпуска / упаковка:

По 100 мл у флаконах з мірною ложкою в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ R03CC:

Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама
Диагностика зрения: почему необходимо регулярно проходить обследование
Диагностика зрения – это комплексное исследование,...
Люксоптика
«Люксоптика» оказывает благотворительную помощь ле...
Реклама
Польза и вред глютена
Если вы долго искали научно обоснованную информаци...
Сухость при менопаузе
Женский организм сложен и непредсказуем. Казалось,...
Реклама