Софта-Ман инструкция по применению

Софта-Ман фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Софта-Ман раствор д/наруж. прим. по 100 мл в конт.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/7384/01/01 от 04.12.2007. Приказ № 772 от 04.12.2007
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

100 мл розчину містять: етанолу 96 % 47,90 г, 1-пропанолу 18,06 г;допоміжні речовини: діізопропілу адіпат, ПЕГ-6, декспантенол, бісаболол, летка парфумована олія РН 799 893/731 960, алантоїн, вода очищена.

Основные физико-химические свойства:

прозора безбарвна рідина;

Производитель:

Б.Браун Медикал СА/Б.Браун Мельзунген АГ, Швейцария/Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Дезинфицирующие средства

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Протимікробна дія спиртів обумовлена швидкою коагуляцією протеїну. Активні речовини, етиловий та пропіловий спирти, чинять інгібуючу та летальну дію на грампозитивні та грамнегативні бактерії (враховуючи резистентні до антибіотиків види, такі як MRSA (Methicillin Resistant Staphylococcus Aureus), а також мікобактерії (Mycobacterium tuberculosis). Проявляють виражену протигрибкову та противірусну активність, ефективні стосовно оболонкових вірусів (віруси гепатиту В та С, ВІЛ) та ротавірусу.Залежно від концентрації діючих речовин та складу суміші, оптимальний ефект досягається у розчинах 60–90 %. В чистому вигляді, без додавання води, етиловий та пропіловий спирти не чинять значної протимікробної дії.Вказані компоненти не можуть бути ефективно використані проти спор.Фармакокінетика. Абсорбція етанолу та пропанолу є незначною.

Показания к применению:

Гігієнічна та хірургічна антисептика шкіри рук.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату.

Особенности применения:

Препарат призначений тільки для зовнішнього застосування.Не рекомендується застосовувати при пошкодженнях шкіри.З обережністю застосовувати при обробці шкіри немовлят та дітей до 3-х років.Необхідно запобігати потраплянню препарату в очі та на слизові оболонки. При випадковому потраплянні в очі або на слизові оболонки слід промити великою кількістю проточної води. Забороняється ковтати препарат. В перші хвилини після проковтування необхідно провести промивання шлунка та викликати блювоту (лише під ретельним контролем!) з метою видалення нересорбованого спирту. У випадку швидкої абсорбції спирту слизовою оболонкою кишечнику проведення цієї процедури може бути неефективним. При тяжкому отруєнні слід негайно забезпечити адекватну підтримку дихання шляхом механічної вентиляції легень та контролю прохідності дихальних шляхів. Після настання стабілізації використовуються такі методи лікування, як гідратація шляхом внутрішньовенного введення рідин, симптоматичний контроль нудоти та блювання, корекція вмісту електролітів (гіпомагніємія, гіпокаліємія).При небезпечно високій концентрації спирту в крові та загрозі життю пацієнта можна провести детоксикацію за допомогою гемодіалізу. Препарат легкозаймистий, тому слід запобігати контакту з відкритим полум’ям.Використання у періоди вагітності та годування груддю. Оскільки препарат застосовують тільки місцево й абсорбція спирту шкірою є незначною, можливе його застосування у періоди вагітності та годуванняя груддю.Вплив на здатність керувати автомашинами та іншими механізмами. Не виявлено.

Способ применения и дозы:

Застосовують місцево. Дорослі та діти старше 3-х років:;Для гігієнічної антисептики рук необхідно наносити на суху шкіру рук 3 мл нерозведеного розчину Софта-ман протягом 30 секунд, зачекати доки руки повністю не висохнуть.Гігієнічна антисептика рук проводиться: у лікувальних закладах (палатах, перев’язувальних і процедурних приміщеннях, операційних та пологових блоках, відділеннях інтенсивної терапії, лабораторіях, інфекційних відділеннях, стоматологічних кабінетах, амбулаторіях та інших закладах охорони здоров’я);у санітарних машинах та машинах швидкої медичної допомоги;на підприємствах харчової промисловості, в т.ч. підприємствах виробників пива та безалкогольних напоїв;в закладах громадського харчування та торгівлі;у промислових галузях (переробка продуктів харчування, фармацевтична та косметична промисловість);на підприємствах сфери обслуговування (перукарні, косметичні салони, готелі, бані, сауни);на всіх видах транспорту;у домашніх умовах при догляді за хворими, немовлятами, особами літнього віку;під час подорожей. ;Хірургічна антисептична обробка рук спрямована проти набутих патогенних мікробів – транзиторної мікрофлори, та проти властивих для шкіри мікробів – резидентної мікрофлори. У шкіру рук і передпліччя втирають 2 х 5 мл нерозведеного розчину Софта-ман. Шкіра повинна залишатися вологою протягом 3 хв.Хірургічна антисептика рук здійснюється перед кожним операційним втручанням.;Для інактивації вірусу гепатиту В у суху шкіру рук втирають порціями 10 мл нерозведеного розчину Софта-ман. Шкіра не повинна висихати протягом 2 хв.

Передозировка:

Місцевий спосіб застосування виключає можливість передозування препарату при належному застосуванні.

Побочные действия:

В поодиноких випадках спостерігаються шкірні алергічні реакції (контактна алергія).Випадки місцевого подразнення, спричинені дією спирту (свербіж, почервоніння, особливо при частому застосуванні препарату Софта-Ман), нетипові. При низькій вологості повітря (особливо взимку) можуть виникнути симптоми сухості шкіри. У такому випадку рекомендується використовувати спеціальні захисні креми для шкіри рук.

Лекарственное взаимодействие:

Не встановлена.

Срок годности:

Препарат вогненебезпечний, не допускати контакту з відкритим вогнем. Зберігати при температурі не вище 25 °С в недоступному для дітей місці.Термін придатності – 5 років. Після першого відкривання контейнера використати протягом 1 року в межах терміну придатності.

Форма выпуска / упаковка:

Пластикові контейнери об’ємом 100 мл, 500 мл, 1000 мл, 5 л.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаФорма випускуРозчин для зовнішнього застосування.АдресаB.Braun Medical SA, Seesatz, 6203 Sempach Station, Switzerland.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ D08AX53:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Софта-Ман
Производитель:Б.Браун Медикал СА/Б.Браун Мельзунген АГ, Швейцария/Германия
Форма выпуска: Пластикові контейнери об’ємом 100 мл, 500 мл, 1000 мл, 5 л.
Регистрационное удостоверение:№ UA/7384/01/01 от 04.12.2007. Приказ № 772 от 04.12.2007
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

100 мл розчину містять: етанолу 96 % 47,90 г, 1-пропанолу 18,06 г;допоміжні речовини: діізопропілу адіпат, ПЕГ-6, декспантенол, бісаболол, летка парфумована олія РН 799 893/731 960, алантоїн, вода очищена.

Фармакологическая группа:Дезинфицирующие средства
Код АТХ:D08AX53 - Пропанол, комбинации
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как заранее диагностировать инфаркт миокарда
Инфаркт миокарда (ИМ) происходит, когда кровоток к...
Как бессонница отражается на темпе ходьбы: исследование
Шаркающая походка характерна для пожилых людей с н...
Реклама