Тиамина Хлорид инструкция по применению

Тиамина Хлорид фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Тиамина Хлорид раствор д/ин. 5 % по 1 мл в амп. №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/0460/01/01 от 22.01.2009. Приказ № 31 от 22.01.2009
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: thiamine;1 мл розчину містить тіаміну хлориду у перерахуванні на 100 % речовину 50 мг;допоміжні речовини: унітіол, вода для ін’єкцій.

Основные физико-химические свойства:

прозора, безбарвна або злегка жовтувата рідина.

Производитель:

ООО «Харьковское фармацевтическое предприятие «Здоровье народа».

Фармакотерапевтическая группа:

Вітаміни. Прості препарати вітаміну В1. Тіамін (вітамін В1).

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Тіаміну Хлорид – синтетичний препарат вітаміну В1 належить до водорозчинних вітамінів. В організмі людини внаслідок процесів фосфорилювання перетворюється на кокарбоксилазу, яка є коферментом багатьох ферментних реакцій. Вітамін В1 відіграє важливу роль у вуглеводному, білковому та жировому обмінах, а також у процесах проведення нервового збудження у синапсах. Вітамін В1 має відновлюючу, метаболічну, імуномодулюючу, антиоксидантну, н-холінолітичну дію.Фармакокінетика. Препарат добре абсорбується. Фосфорилювання проходить у печінці. Накопичується в печінці, серці, мозку, нирках, селезінці. Виділяється печінкою та нирками, приблизно 8 - 10 % – у незміненому вигляді.

Показания к применению:

Гіпо- та авітаміноз В1 (в т. ч. у пацієнтів, які знаходяться на зондовому харчуванні, на гемодіалізі, страждають синдромом мальабсорбції). У складі комплексної терапії: неврити, поліневрити, радикуліт, невралгія, периферичний парез та параліч, діабетичні нейропатії, енцефалопатія Вернике-Корсакова, хронічний алкоголізм, алкогольні нейропатії, хронічні ураження печінки, інтоксикації різної етіології, міокардіодистрофія, порушення коронарного кровообігу, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, атонічні запори, атонія кишечнику, тиреотоксикоз, цукровий діабет, ендартеріїт, дерматози (екзема, атопічний дерматит, псоріаз, червоний плескатий лишай) з нейтрофічними змінами і порушеннями обміну речовин. Тривале фізичне і психічне напруження.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Алергічні захворювання, ідіосинкразія, передклімактеричний і клімактеричний періоди у жінок.

Особенности применения:

З обережністю призначають при підвищеній збудливості нервової системи, гіперацидних формах виразкової хвороби дванадцятипалої кишки. Ін’єкційну форму препарату необхідно застосовувати при лікуванні хворих з порушеннями всмоктування в кишечнику або з резекцією шлунка, при неможливості прийому тіаміну утаблетованій формі (нудота, блювання, до- і післяопераційний період), а також при тяжких формах захворювання або на початку лікування для більш швидкого досягнення терапевтичного ефекту. Починати парентеральне введення рекомендується з малих доз (не більше 0,5 мл дорослим), і лише при гарній переносимості вводять вищі дози.При внутрішньом’язовому введенні препарат слід вводити глибоко в м’яз, при внутрішньовенному – повільно.Підшкірні, а іноді і внутрішньом’язові ін’єкції болючі внаслідок низького рН розчину.У жінок у клімактеричний та передклімактеричний періоди, а також у хворих на алкоголізм можливе посилення симптомів побічної дії препарату. Не можна застосовувати препарат як заміну збалансованої дієти.При виявленні алергії до вітаміну В1 із раціону хворого виключають рис, гречку, м’ясо, хліб (із вмістом борошна грубого помолу).Добова потреба у вітаміні В1: для дорослих чоловіків – 1,2 - 2,1 мг, для осіб літнього віку – 1,2 - 1,4 мг, для жінок – 1,1 - 1,5 мг з додаванням 0,4 мг вагітним та 0,6 мг жінкам у період годування груддю, для дітей, залежно від віку, – 0,3 - 1,5 мг.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Застосування у період вагітності або годування груддю можливе. Дані щодо проникнення тіаміну в грудне молоко відсутні.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Під час лікування слід дотримуватися обережності при керуванні транспортними засобами та роботі зі складними механізмами.

Дети:

Застосовується у дітей з 1 року.

Способ применения и дозы:

Призначають внутрішньом’язово (глибоко в м’яз), внутрішньовенно (повільно) та підшкірно (рідко). Для внутрішньовенного введення разову дозу розводять у 10 мл 0,9 % розчину натрію хлориду; вводять протягом 1 - 3 хв.Введення починають з малих доз (не більше 0,5 мл дорослим), більш високі дози вводять тільки при добрій переносимості.Дорослим призначають по 25 - 50 мг (0,5 - 1 мл) 1 раз на добу, щоденно. Курс лікування – 10 - 30 днів.При енцефалопатії Верніке-Корсакова призначають по 50 - 100 мг (1 - 2 мл) 2 рази на добу внутрішньом’язово до клінічного поліпшення. Слід враховувати імовірність розвитку алергічної реакції на введення вітаміну В1.Дітям з 1 року призначають по 12,5 мг (0,25 мл) 1 раз на день, щоденно. Курс лікування – 10 - 30 днів.Дозу і тривалість лікування встановлюють індивідуально, залежно від терапевтичного ефекту, характеру комплексної терапії, переносимості препарату.

Передозировка:

Симптоми: можливе посилення симптомів побічної дії препарату. Лікування: відміна препарату; симптоматична терапія.

Побочные действия:

Можливі алергічні реакції: свербіж, кропив’янка, набряк Квінке, утруднене ковтання і дихання; рідко – колапс, парестезії, пітливість, тахікардія, ангіоневротичний набряк; дуже рідко – анафілактичний шок. Вказані реакції виникають при схильності до алергії, у жінок у клімактеричному та передклімактеричному періодах, у хворих на алкоголізм; ураження зорового нерва; кишкова геморагія; напади бронхіальної астми; явище синаптоплегії – здатність тіаміну утворювати комплекси з різними медіаторами – падіння артеріального тиску, виникнення серцевих аритмій, порушення скорочення скелетних, у тому числі дихальних, м’язів, пригнічення центральної нервової системи. Вітамін В1 може порушувати активність ферментів печінки.

Лекарственное взаимодействие:

Не рекомендується одночасне парентеральне введення препарату Тіаміну хлорид з вітаміном B6 (піридоксин) і вітаміном В12 (ціанокобаламін), оскільки перший утруднює перетворення тіаміну на активну форму, а другий підсилює алергізуючий ефект тіаміну. Тіамін послаблює ефект деполяризуючих міорелаксантів (суксаметоній).Тривале лікування протисудомними препаратами (фенобарбітал, фенітоїн, карбамазепін), а також сумісне застосування з дигоксином, індометацином, антацидними препаратами може призвести до дефіциту тіаміну. Тіосемікарбазон та 5-фторурацил інгібують активність вітаміну В1. Застосування кофеїну, препаратів, що містять сірку та естрогени, збільшує потребу у тіаміні.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати у захищеному від світла місці при температурі від 15 °С до 25°С.Зберігати в недоступному для дітей місці!

Форма выпуска / упаковка:

По 1 мл в ампулах; по 10 ампул у картонній пачці

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Несумісність

Розчин Тіаміну Хлорид не слід змішувати з розчинами, що містять сульфіти, тому що в них він повністю розпадається; з пеніциліном або стрептоміцином (відбувається руйнування антибіотиків) та з нікотиновою кислотою (відбувається руйнування тіаміну).

Місцезнаходження

Україна, 61013, м. Харків, вул. Шевченка, 22.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ A11DA01:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Тиамина Хлорид
Производитель:ООО «Харьковское фармацевтическое предприятие «Здоровье народа».
Форма выпуска:

По 1 мл в ампулах; по 10 ампул у картонній пачці

Регистрационное удостоверение:№ UA/0460/01/01 от 22.01.2009. Приказ № 31 от 22.01.2009
МНН:Thiamine (vit B1)
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: thiamine;1 мл розчину містить тіаміну хлориду у перерахуванні на 100 % речовину 50 мг;допоміжні речовини: унітіол, вода для ін’єкцій.

Фармакологическая группа:Вітаміни. Прості препарати вітаміну В1. Тіамін (вітамін В1).
Код АТХ:A11DA01 - Тиамин
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как заранее диагностировать инфаркт миокарда
Инфаркт миокарда (ИМ) происходит, когда кровоток к...
Как бессонница отражается на темпе ходьбы: исследование
Шаркающая походка характерна для пожилых людей с н...
Реклама