Тифим Ви инструкция по применению

Тифим Ви фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Тифим Ви раствор д/ин. по 0,5 мл (1 доза) в предвар. запол. шпр. №1 с иголк.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/13057/01/01 от 22.11.2013. Приказ № 999 от 22.11.2013
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Производитель:

Санофи Пастер С.А., Франция

Фармакотерапевтическая группа:

Вакцины.

Показания к применению:

Профілактика черевного тифу у дорослих та дітей віком старше 2 років, осіб, які від’їзджають в ендемічні регіони, емігрантів, медичного персоналу та військовослужбовців.Діти молодше 2 років не вакцинуються через високий ризик недостатньої імунної відповіді у цій віковій групі.

Противопоказания:

підвищення температури, гострі інфекційні захворювання, прогресуючі хронічні захворювання (у цих випадках щеплення відкладається) алергічні реакції на будь-який компонент вакциниПротипоказання на введення вакцини визначаються в кожному конкретному випадку з урахуванням переліку протипоказань до щеплень згідно з діючими нормативним документом МОЗ України (діючий календар щеплень).При проведенні імунізації дітей на території України щодо протипоказань та взаємодії з іншими лікарськими засобами слід керуватися діючими наказами МОЗ України.

Особенности применения:

Перед проведенням вакцинації необхідно провести аналіз анамнестичних даних особливо щодо попередніх щеплень і можливих проявів небажаних реакцій та клінічне обстеження.Як і при застосуванні будь-якої вакцини, що вводиться парентерально, необхідна постійна готовність до надання невідкладної медичної допомоги у разі виникнення анафілактичних реакцій. Особи, яким проведено вакцинацію, повинні знаходитись під медичним наглядом протягом 30 хвилин після вакцинації. Взаємодія з іншими лікарськими засобами ТІФІМ ВІ може застосовуватися разом з вакцинами проти гепатиту А, жовтої лихоманки, дифтерії, правця, сказу, поліомієліту, менінгіту А+С і гепатиту В.Будь-ласка проінформуйте вашого лікаря у разі прийому інших медикаментів.

Способ применения и дозы:

Вакцинація проводиться одноразово, однією дозою (0,5мл), починаючи з 2-річного віку.Вакцина вводиться підшкірно або внутрішньом'язево.Ревакцинацію проводять кожні 3 роки, якщо є ризик захворювання, шляхом введення однієї дози вакцини 0,5 мл. Перед використанням вакцину слід тримати при кімнатній температурі протягом декількох хвилин.Категорично заборонено вводити вакцину внутрішньовенно або внутрішньоартеріально.Щеплення проводиться медичним персоналом у лікувально-профілактичних установах або кабінетах для вакцинації.

Побочные действия:

Протягом 48 годин після введення вакцини можливий розвиток місцевої реакції, яка супроводжується незначною болючістю, почервонінням, ущільненням або набряком м’яких тканин у місці ін’єкції. Дані клінічні прояви відносяться до помірних та короткотривалих. Загальні реакції (підвищення температури, головний біль, слабкість, біль у м’язах та суглобах, нудота, біль у животі) зустрічаються рідко. Дуже рідко можливий розвиток алергічних реакцій (свербіж, висип, кропивниця). В окремих випадках може спостерігатися сироваткова хвороба та анафілактичні реакції.

Срок годности:

3 роки

Условия хранения:

Вакцину слід зберігати при температурі від 2 до 8о С (в холодильнику). Не заморожувати. У разі заморожування вакцину слід знищити.Захищати від світла. Транспортування вакцини слід здійснювати згідно з правилами холодового ланцюга. Не використовувати препарат після закінчення строку придатності, вказаного на упаковці.

Форма выпуска / упаковка:

По 1 дозі у шприці або 20 доз у флаконі.По 1 шприцу з 1-єю дозою вакцини у блістері ПХВ пакується у картонну коробку з інструкцією про застосування; по 1 шприцу в упаковці.По 1 флакону з 20 дозами (10 мл )вакцини, пакуються по 10 флаконів у картонну коробку з інструкцією про застосування.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика

Міжнародна непатентована назва: Typhus exanthematicus, inactivated, whole cellОсновні властивості лікарської форми: вакцина складається з очищеного капсулярного Vi-полісахариду Salmonella typhi. Одна імунізуюча доза вакцини 0,5 мл містить:Діючі речовини:Очищений капсулярний Vi-полісахарид Salmonella typhi (Ty2 штам) 0,025мгДопоміжні речовини:Фенол не більше 1,25 мгнатрія хлорид 4,150мгдегідрогенофосфат натрію двоводного 0,02Змггідрогенофосфат натрію двоводного 0,065мгвода для ін'єкцій до 0,5 мл

Форма випуску

розчин для ін’єкцій КОД ЗА АТС: J07A R01Дана вакцина забезпечує імунітет проти черевного тифу через 2-3 тижні після щеплення. Рівень серопротекції складає 90% після першого щеплення. Тривалість імунітету не менш 3 років. Вакцина захищає проти черевного тифу, збудником якого є Salmonella typhi, але не забезпечує захист проти збудника Salmonella paratyphi А або В.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ J07AP03:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Тифим Ви
Производитель:Санофи Пастер С.А., Франция
Форма выпуска:

По 1 дозі у шприці або 20 доз у флаконі.По 1 шприцу з 1-єю дозою вакцини у блістері ПХВ пакується у картонну коробку з інструкцією про застосування; по 1 шприцу в упаковці.По 1 флакону з 20 дозами (10 мл )вакцини, пакуються по 10 флаконів у картонну коробку з інструкцією про застосування.

Регистрационное удостоверение:№ UA/13057/01/01 от 22.11.2013. Приказ № 999 от 22.11.2013
МНН:Typhoid, purified polysaccharide antigen
Условия отпуска:Без рецепта.
Фармакологическая группа:Вакцины.
Код АТХ:J07AP03 - Брюшнотифозных бактерий очищенный полисахаридный антиген
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Эксперты сказали, сколько шагов надо делать ежедневно, чтобы продлить жизнь
Прогулки полезны как для физического, так и для пс...
Дефицит витамина D может ускорить старение мозга: исследование
Витамин D имеет гормональную активность, поскольку...
Реклама