Триметазидин-Ратиофарм инструкция по применению

Триметазидин-Ратиофарм фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Триметазидин-Ратиофарм таблетки, п/о, с модиф. высвоб. по 35 мг №60 (10х6)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/1764/02/01 от 07.03.2008. Приказ № 119 от 07.03.2008
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: триметазидин; 1 таблетка, вкрита оболонкою, з модифікованим вивільненням, містить триметазидину 35 мг;допоміжні речовини: гіпромелоза 15000 сРs, кальцію гідрофосфат, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, барвник рожевий, що містить: гідроксипропілметилцелюлозу, кислоту стеаринову, поліетиленгліколь, гліцерин, титану діоксид, заліза оксид червоний.

Основные физико-химические свойства:

Круглі, двоопуклі, вкриті оболонкою таблетки з обідком. Колір оболонки – рожевий; колір внутрішньої частини – білий.

Производитель:

Меркле ГмбХ для "ратиофарм ГмбХ", Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Кардиологические препараты. Триметазидин.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Триметазидин-ратіофарм діє на клітинному рівні, нормалізує енергетичний баланс у клітинах при гіпоксії, запобігаючи зниженню внутрішньоклітинного вмісту АТФ. Підтримує клітинний гомеостаз, забезпечуючи нормальне функціонування іонних каналів мембрани і трансмембранний транспорт іонів калію. Втручаючись у метаболічні процеси та оптимізуючи використання кисню при ішемії міокарда, препарат зберігає енергетичний потенціал, перешкоджаючи зниженню енергетичних резервів АТФ у клітинах міокарда. Оптимізація енергетичного обміну в серці за допомогою препарату є результатом часткового пригнічення окислення жирних кислот за рахунок інгібування довголанцюгової 3-кетоацил СоА-тіолази (3-КАТ), що сприяє посиленню окислення глюкози і забезпечує захист серця від ішемії. Препарат сприяє також збереженню рівня АТФ і АМФ у клітинах мозку, підтримує функціональну активність мітохондрій гепатоцитів, а також перешкоджає несприятливому впливу вільних радикалів завдяки зниженню інтенсивності перекісного окиснення ліпідів і підвищенню потенціалу системи антиоксидантного захисту.У хворих на стенокардію Триметазидин-ратіофарм підвищує толерантність до фізичних навантажень, не впливаючи на ЧСС, знижує частоту нападів стенокардії; при лікуванні препаратом значно зменшується потреба в нітратах. В оториноларингологічній практиці Триметазидин-ратіофарм полегшує переносимість вестибулярних проб, підвищує гостроту слуху, послаблює інтенсивність шуму у вухах, ефективно зменшує ступінь, тривалість і частоту нападів запаморочення при хворобі Меньєра та запаморочення судинного походження. При перцептивній глухоті забезпечує збільшення діапазону сприймання у децибелах і зменшує проблеми зі слухом.У хворих із хоріоретинальними судинними порушеннями препарат сприяє відновленню функціональної активності сітківки, що виявляється нормалізацією показників електроретинограми, покращує гостроту зору та поле зору, що пов’язано зі сприятливими анатомічними змінами. Це призводить до ослаблення функціональних симптомів патології сітківки, особливо при старечій дегенерації жовтої плями. Фармакокінетика Абсорбція.Після перорального застосування препарат у формі таблеток із модифікованим вивільненням абсорбується з травного тракту. Максимальна концентрація триметазидину в сироватці досягається через 5 годин після прийому препарату. Стабільна концентрація препарату в сироватці встановлюється через 60 годин та зберігається на стабільному рівні (75 %) протягом 11 годин. Не було виявлено ніяких взаємодій триметазидину з їжею.Розподіл.Близько 16 % препарату зв’язується з протеїнами плазми. Об’єм розподілу становить4,8 л/кг.Елімінація.Триметазидин елімінується, загалом, із сечею в незміненому вигляді. Період напіввиведення препарату становить 7 годин, в осіб старше 65 років він зростає до 12 годин.

Показания к применению:

Кардіологія: тривале лікування стенокардії (профілактика нападів стенокардії: як монотерапія або в комбінації з іншими лікарськими засобами). Офтальмологія:— хоріоретинальні порушення з елементами ішемії.Отоларингологія:лікування вестибулярно-кохлеарних порушень, спричинених ішемією (запаморочення, шум у вухах, зниження слуху).

Противопоказания:

Гіперчутливість до триметазидину або будь-якого іншого інгредієнта препарату;тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну нижче 15мл/хв.);тяжка печінкова недостатність.

Особенности применения:

Триметазидин виводиться, в основному, нирками. Тому в пацієнтів із помірною нирковою недостатністю (кліренс креатиніну більше 15мл/хв) дозування препарату слід при необхідності знизити.Оскільки триметазидин незначною мірою виводиться з печінковим кліренсом, коректування дозування в осіб із печінковою недостатністю не потрібно.Досвід застосування препарату у дітей відсутній. 

Применение в период беременности или кормления грудью:

У зв’язку з відсутністю контрольованих досліджень у людей із статистично значущою кількістю досліджених, не рекомендується застосовувати триметазидин жінкам під час вагітності.З цієї же причини не рекомендується застосовувати триметазидин жінкам під час годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Способ применения и дозы:

Рекомендована добова доза - 70 мг. Приймають 2 рази на добу по 1 таблетці (зранку і ввечері), запивають склянкою води. За необхідності схема лікування може бути переглянута через 3 місяці. Термін лікування визначається лікарем індивідуально.

Передозировка:

Повідомлень про випадки отруєння внаслідок передозування триметазидином не було.У випадку передозування застосовують симптоматичну терапію.

Побочные действия:

Можуть виникнути небажані ефекти, які перераховано нижче: дуже часті (>1/10); часті (>1/100 та < 1/10); нечасті (>1/1000 та < 1/100); поодинокі (>1/10 000 та < 1/1000); вкрай поодинокі (< 1/10000).З боку системи травлення:часті – біль в епігастральній ділянці живота, діарея, диспепсія, нудота та блювання.Загальні порушення:часті – астенія.Розлади з боку нервової системи:часті – головний біль, запаморочення.Вкрай поодинокі: можливе виникнення екстрапірамідних симптомів (тремор, ригідність, акінезія, хиткість), зокрема в пацієнтів із хворобою Паркінсона, які зменшуються після відміни лікування.Розлади з боку шкіри й підшкірних тканин:часті – висип, свербіж, кропив'янка.Судинні порушення:поодинокі – ортостатична гіпотензія, почервоніння лиця.

Лекарственное взаимодействие:

Взаємодії триметазидину з іншими лікарськими засобами або харчовими продуктами не встановлено.Триметазидин можна приймати одночасно з гепарином, кальципарином, пероральними антикоагулянтами, лікарськими засобами, які застосовують при лікуванні розладів метаболізму ліпідів, ацетилсаліцилової кислоти, β-адренолітиками, блокаторами кальцієвих каналів та глікозидами наперстянки.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати в недоступному для дітей місці, при температурі не вище 30 °С.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 таблеток у блістері, по 6 блістерів у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Заявникратіофарм ГмбХ, Німеччина.МісцезнаходженняВиробник: Меркле ГмбХ, вул. Людвіга Меркле 3, 89143, Блаубойрен, Німеччина.Заявник: ратіофарм ГмбХ, вул., Граф-Арко, 3, 89079, Ульм, Німеччина.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ C01EB15:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Триметазидин-Ратиофарм
Производитель:Меркле ГмбХ для "ратиофарм ГмбХ", Германия
Форма выпуска:По 10 таблеток у блістері, по 6 блістерів у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/1764/02/01 от 07.03.2008. Приказ № 119 от 07.03.2008
МНН:Trimetazidine
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: триметазидин; 1 таблетка, вкрита оболонкою, з модифікованим вивільненням, містить триметазидину 35 мг;допоміжні речовини: гіпромелоза 15000 сРs, кальцію гідрофосфат, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, барвник рожевий, що містить: гідроксипропілметилцелюлозу, кислоту стеаринову, поліетиленгліколь, гліцерин, титану діоксид, заліза оксид червоний.

Фармакологическая группа:Кардиологические препараты. Триметазидин.
Код АТХ:C01EB15 - Триметазидин
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Ученым удалось выявить механизм развития сахарного диабета ІІ типа: открытие
Согласно данным Всемирной организации здравоохране...
Диетолог перечислил 4 ошибки, которые не дают похудеть 
Считается, что неправильное питание и недостаточна...
Реклама