Тримол инструкция по применению

Тримол фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Тримол таблетки №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/6848/01/01 от 06.08.2007. Приказ № 454 от 06.08.2007
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 11.04.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 таблетка містить парацетамолу 250 мг, кофеїну 30 мг, пропіфеназону 150 мг;допоміжні речовини: крохмаль, метилпарабен, пропілпарабен, желатин, етилцелюлоза, кремнію діоксид колоїдний, магнію стеарат, натрію крохмальгліколят, целюлоза мікрокристалічна, кальцію гідрогенфосфат дигідрат.

Основные физико-химические свойства:

круглі, плоскі зі скошеними краями таблетки білого або майже білого кольору, з лінією розлому з одного боку та з написом TRIMOL – з іншого;

Производитель:

Аджанта Фарма Лтд., Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Анальгетики и антипиретики.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Тримол – комбінований препарат, який має аналгезуючу, жарознижувальну та слабко виражену протизапальну дії. Препарат містить парацетамол, який послаблює відчуття болю та знижує температуру тіла. Аналгезуюча дія парацетамолу включає також вплив на центральну нервову систему. Жарознижувальна дія опосередкована впливом на регулюючі центри гіпоталамуса.Кофеїн стимулює психомоторні центри головного мозку, чинить аналептичну дію, посилює ефект аналгетиків, усуває сонливість і відчуття втомлюваності, підвищує фізичну і розумову працездатність.Пропіфеназол чинить знеболювальну і жарознижувальну дію.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показания к применению:

Больові синдроми: головний та зубний біль, мігрень, артралгія, міалгія.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до одного з компонентів препарату. Тяжкі захворювання печінки і нирок, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, захворювання крові, цукровий діабет, зловживання алкоголем. Вагітність і годування груддю. Дитячий вік до 12 років.

Особенности применения:

Тримол з обережністю призначають пацієнтам з порушенням функції печінки та нирок, з доброякісною гіпербілірубінемією, гепатитом, а також для лікування хворих літнього віку.Тривале застосування аналгетиків, що містять парацетамол у високих кумулятивних дозах в окремих випадках, може призвести до медикаментозної нефропатії або необоротної ниркової недостатності. З обережністю слід призначати препарат пацієнтам з бронхіальною астмою, хронічним ринітом, хронічною кропив’янкою, а також пацієнтам, які мають підвищену чутливість до інших протизапальних засобів.Під час лікування не слід вживати алкоголь.Вплив на здатність керувати транспортними засобами або працювати зі складними механізмами.При застосуванні в терапевтичних дозах препарат не впливає на здатність керувати транспортними засобами або працювати зі складними механізмами.

Способ применения и дозы:

Дорослим та дітям старше 16 років призначають по 1 таблетці 3 рази на добу. При гострому болю рекомендують застосовувати 2 таблетки одразу. Максимальна добова доза –6 таблеток.Дітям віком від 12 до 16 років призначають по 1 таблетці 1 на один прийом. Максимальна добова доза – 3 таблетки.Максимальний курс лікування – 3 - 5 днів.

Передозировка:

Ознаки передозування та отруєння препаратом, через вміст парацетамолу, часто виявляються протягом 24 - 48 год, але можуть бути відстрочені на якийсь час. Ушкодження печінки (гепатоцелюлярний некроз) і порушення функцій печінки може призвести до коми. Клінічні прояви ушкоджень печінки можуть не виявлятися від 2 до 4 днів після передозування. Промивання шлунка показано, якщо може бути виконано протягом 6 год після підозрюваного передозування парацетамолом. Цитостатичні ефекти можуть бути зменшені через внутрішньовенне введення сполук сулфідрилу, таких як цистеамін або N-ацетилцистеїн, по можливості протягом восьми годин після передозування.У поодиноких випадках після передозування препаратом може розвинутись гостра ниркова недостатність, спричинена парацетамолом, що входить до складу лікарського засобу.Терапія симптоматична.

Побочные действия:

У поодиноких випадках можливі нудота, біль в епігастрії, блювання; можливі порушення функції печінки; лейкопенія, нейтропенія, панцитопенія, у деяких пацієнтів – агранулоцитоз, тромбоцитопенія; алергічні реакції (почервоніння шкіри, свербіж, еритема, кропив’янка). У дітей можлива підвищена збудливість та порушення сну.

Лекарственное взаимодействие:

Ефект дії парацетамолу посилюється при його комбінації з кодеїном, аскорбіновою кислотою, скополаміном, хлорфенаміном, пропіфеназоном та кофеіном. Пропіфеназон може підсилювати дію пероральних протидіабетичних засобів, сульфаніламідних препаратів, антикоагулянтів. Ефективність препарату зменшується при одночасному застосуванні з колестираміном, холінолітиками, антидепресантами, лужними засобами. Алкоголь підсилює токсичну дію препарату.Не рекомендується застосовувати Тримол одночасно з іншими препаратами, які містять парацетамол.

Срок годности:

Зберігати в недоступному для дітей, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °C. Термін придатності – 4 роки.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 таблеток у блістері №10; 1 блістер у картонній упаковці. По 10 таблеток у блістері; по 10 блістерів у картонній упаковці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика Форма випуску

Таблетки.

Адреса

31/0 МИДК, Чикалтхана, Аурангабад МИДК, Паітхан. Мумбей-400067, Індія.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ N02BE51:

Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама
Диагностика зрения: почему необходимо регулярно проходить обследование
Диагностика зрения – это комплексное исследование,...
Люксоптика
«Люксоптика» оказывает благотворительную помощь ле...
Реклама
Польза и вред глютена
Если вы долго искали научно обоснованную информаци...
Сухость при менопаузе
Женский организм сложен и непредсказуем. Казалось,...
Реклама