Трипсин Кристаллический инструкция по применению

Трипсин Кристаллический фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Трипсин Кристаллический лиофилизат для р-ра д/ин. по 10 мг в амп. №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/8365/01/01 от 23.08.2013. Приказ № 142 от 15.02.2017
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1 ампула або флакон препарату містить трипсину – 10 мг.

Основные физико-химические свойства:

ліофілізований порошок або пориста маса білого або білого зі злегка жовтуватим відтінком кольору, без запаху. Несумісність. Не досліджувалась.

Производитель:

Биофарма, ЧАО/Биофарма ФЗ, ООО, Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Протеолитические ферменты. Трипсин.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Трипсин є білком з відносною молекулярною масою 21 000. Фермент активний при рН 5-8 з оптимумом активності при рН 7,0. Трипсин здатний розщеплювати змертвілі ділянки тканин, фіброзні утворення, в‘язкі секрети та ексудати. Стосовно здорових тканин фермент неактивний і безпечний завдяки наявності у них інгібіторів трипсину. Має виражену здатність розщеплювати пептидні зв‘язки у молекулі білка, а також високо- і низькомолекулярні продукти розпаду білка, особливо зв‘язки, утворені залишками ароматичних амінокислот (аргінін, лізин). Цим механізмом зумовлені його протизапальний та протинабряковий ефекти, оскільки фактори запалення являють собою складні білки або високомолекулярні пептиди (брадикінін, серотонін, некротичні продукти), які трипсин розкладає до більш простих і менш небезпечних сполук. Не впливає на систему гемостазу.Фармакокінетика. Не досліджувалась.Фармацевтичні характеристики.

Показания к применению:

Препарат застосовувати в комплексній терапії гострих тромбофлебітів, загострень хронічного тромбофлебіту, гострих і хронічних одонтогенних остеомієлітів та гайморитів, пародонтитів; гострих іритів та іридоциклітів; крововиливів у камеру ока та набряків навколоочних тканин після травм та операцій, трахеїтів, бронхітів, отитів; деструктивних форм туберкульозу легенів і шийних лімфатичних вузлів, неспецифічної пневмонії, післяопераційних ателектазів легенів, ексудативного плевриту, емпієми плеври.

Противопоказания:

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Декомпенсована серцева недостатність II – III стадії, емфізема легень з дихальною недостатністю III стадії, декомпенсовані форми туберкульозу легень (форми туберкульозу, ускладнені амілоїдозом, кахексією та кровотечею), гостра дистрофія печінки, цироз печінки, інфекційний гепатит, панкреатит, нефрит, геморагічні діатези, схильність до кровотеч.

Особенности применения:

Забороняється вводити препарат внутрішньовенно! Не слід вводити препарат в осередок запалення і порожнини, що кровоточать, а також наносити (як і інші протеолітичні ферменти) на виразкові поверхні злоякісних пухлин. Внутрішньом'язово розчин вводять глибоко у верхній зовнішній квадрант сідничного м'яза. Після інгаляції необхідно теплою водою прополоскати рот і промити ніс, а також забезпечити ретельне видалення мокроти (відкашлюванням чи відсмоктуванням). При пародонтиті внутрішньом´язові ін´єкції рекомендується поєднувати з підокістяним введенням розчину трипсину в пародонт. При алергічних реакціях препарат слід відмінити.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Дані клінічних досліджень щодо застосування препарату у період вагітності або годування груддю відсутні.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не досліджувалась.

Дети:

Немає повідомлень про необхідність вікового обмеження щодо застосування препарату дітям. Тому препарат при необхідності застосовувати за призначенням лікаря відповідно до розділів Показання та Спосіб застосування та дози.

Способ применения и дозы:

Забороняється вводити препарат внутрішньовенно!Внутрішньом'язово. Даний шлях введення доцільний у хірургічній, стоматологічній та ЛОР практиці (при тромбофлебітах, одонтогенному остеомієліті, гаймориті, пародонтиті). Дорослим вводять по 5 мг 1-2 рази на добу, розчиняючи його безпосередньо перед застосуванням у 1-2 мл 0,9 % розчину натрію хлориду або 0,5 % - 2,0 % розчину новокаїну; дітям – по 2,5 мг 1 раз на добу. Курс лікування 10-20 ін’єкцій. Термін лікування – до 20 ін’єкцій. Максимальна курсова доза – 100 мг. Інгаляційно. Даний шлях введення застосовувати у пульмонологічній та фтизіатричній практиці (при трахеїті, бронхіті, деструктивних формах туберкульозу легенів, неспецифічній пневмонії, післяопераційних ателектазах легенів), а також у ЛОР практиці при гаймориті. На процедуру застосовують по 5-10 мг, розчинених у 2-3 мл 0,9 % розчину натрію хлориду через інгалятор, бронхоскоп, або ендотрахеальну трубку; кратність процедур – 1 раз на добу. Термін лікування та кількість інгаляцій призначає лікар. При інгаляції можна додати до розчину бронходилататори та антибіотики. Після процедури промити рот та ніс теплою водою.Інтраплеврально. Даний шлях введення застосовують у пульмонологічній та фтизіатричній практиці (при плевриті та емпіємі плеври). Вводять по 10-20 мг, розчинених в 20-50 мл 0,9 % розчину натрію хлориду, 1 раз на добу. Термін лікування визначає лікар. Після введення рекомендується часто змінювати положення тіла. Під час наступної плевральної пункції випускають розріджений ексудат.Кон’юнктивально. Даний шлях введення застосовується в офтальмологічній практиці. Водний розчин для очних ванночок (використовують 0,2% розчин трипсину – 10 мг в 5 мл ізотонічного розчину натрію хлориду), 3-4 рази на добу протягом 1-3 днів. Розчин готувати безпосередньо перед використанням. При подразненні застосування препарату слід припинити.Електрофорез з трипсином. Даний метод можна використовувати в ЛОР практиці, пульмонології та хірургії. Препарат вводити з негативного полюса: по 10 мг, розчинених в 15-20 мл дистильованої води на 1 процедуру. Готовий розчин рекомендується використовувати одразу після приготування. Кратність прийому – 1 раз на добу. Тривалість лікування визначає лікар.

Передозировка:

Не досліджувалось.

Побочные действия:

Можливі підвищення температури тіла, тахікардія, незначна болючість і гіперемія у місці введення, алергічні реакції, в тому числі ангіоневротичний набряк, шкірні висипання, свербіж шкіри. При інгаляції можливе подразнення слизових оболонок верхніх дихальних шляхів та захриплість голосу.

Лекарственное взаимодействие:

Оскільки застосування трипсину ґрунтується на його здатності розріджувати в'язкі секрети і ексудати, зменшувати набряки при запальних захворюваннях, його застосування слід розглядати як один із заходів комплексної терапії (при одночасному призначенні інших – специфічних лікарських засобів).

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 2 °С до 8 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

МісцезнаходженняУкраїна, 03680, м. Київ, вул. М.Амосова, 9;Україна, 09100, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Київська, 37.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ D03BA01:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Трипсин Кристаллический
Производитель:Биофарма, ЧАО/Биофарма ФЗ, ООО, Украина
Регистрационное удостоверение:№ UA/8365/01/01 от 23.08.2013. Приказ № 142 от 15.02.2017
МНН:Trypsin
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: 1 ампула або флакон препарату містить трипсину – 10 мг.

Фармакологическая группа:Протеолитические ферменты. Трипсин.
Код АТХ:D03BA01 - Трипсин
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Эксперты сказали, сколько шагов надо делать ежедневно, чтобы продлить жизнь
Прогулки полезны как для физического, так и для пс...
Дефицит витамина D может ускорить старение мозга: исследование
Витамин D имеет гормональную активность, поскольку...
Реклама