Информация об использовании рецептурных препаратов

Визтемо инструкция по применению

Визтемо фото, инструкция
Нет Регистрации
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Производитель:
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.11.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1 капсула містить 20 мг, 100 мг чи 250 мг темозоломіду;допоміжні речовини: лактоза безводна, натрію крохмальгліколят, кислота винна, кислота стеаринова, кремнію діоксид колоїдний.

Основные физико-химические свойства:

Візтемо, капсули по 20 мг: тверді желатинові капсули розміру 2 білого кольору, що містять світло-рожевий порошок; Візтемо, капсули по 100 мг: тверді желатинові капсули розміру 1 блакитного кольору, що містять світло-рожевий порошок; Візтемо, капсули по 250 мг: тверді желатинові капсули розміру 0 червоного кольору, що містять світло-рожевий порошок.

Производитель:

НВ Ремедиз Пвт. Лтд., Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Антинеопластические средства. Алкилирующие соединения.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Темозоломід – це алкілуючий засіб з протипухлинною активністю, що має імідазотетразинову структуру. При потраплянні в системну циркуляцію (при фізіологічних значеннях рН) він зазнає швидкого хімічного перетворення з утворенням активної сполуки – монометилтриазеноімідазолкарбоксаміду (МТІК). Вважають, що цитотоксичність МТІК головним чином обумовлена алкілуванням гуаніну в положенні О6 та додатковим алкілуванням в положенні N7. Цитотоксичне пошкодження, яке розвивається потім, вірогідно, включає (запускає) механізм аберантного відновлення метилового залишку. Фармакокінетика. Темозоломід швидко всмоктується після прийому внутрішньо та виводиться із організму з сечею. Швидко проходить крізь гематоенцефалічний бар’єр та потрапляє в цереброспінальну рідину. Максимальні концентрації досягалися в середньому між 0,5 та 1,5 годинами (найраніше через 20 хвилин) після прийому дози препарату. Період напіввиведення з плазми становив приблизно 1,8 години. Кліренс препарату в плазмі, об’єм розподілу та період напіввиведення не залежали від дози. Темозоломід неміцно зв’язується з білками (10-20 %), у зв’язку з чим не варто очікувати взаємодії препарату з речовинами, які сильно зв’язуються з білками. Після перорального прийому темозоломіду з міткою 14С середній ступінь виведення ізотопу 14С з фекаліями протягом 7 днів становив 0,8 %, що говорить про повну всмоктуваність. Основний шлях виведення темозоломіду – через нирки. Через 24 години після перорального прийому приблизно 5 –10 % дози знаходять у незміненому вигляді в сечі; інша частина виводиться у вигляді кислотної форми темозоломіду, 5-аміноімідазол-4-карбоксаміду (АІК) та неідентифікованих полярних метаболітів.Аналіз фармакокінетики темозоломіду показав, що кліренс темозоломіду в плазмі не залежить від віку, функції нирок чи вживання тютюну. Фармакокінетичний профіль препарату в плазмі пацієнтів, які мають порушення функції печінки слабкого чи помірного ступеня, був аналогічним такому у пацієнтів з нормальною функцією печінки.У дітей показник AUC вищий, ніж у дорослих. Однак максимальна переносима доза (МПД) у дітей та дорослих є однаковою і становить 1000 мг/м2 за цикл лікування.Фармацевтичні характеристики.

Показания к применению:

Лікування: дорослих пацієнтів з вперше виявленою мультиформною гліобластомою у супроводі радіотерапії та потім як монотерапія;дітей старше 3 років і дорослих пацієнтів зі злоякісною гліомою у формі мультиформної гліобластоми або анапластичної астроцитоми при наявності рецидиву або прогресування захворювання після стандартної терапії.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату або до дакарбазину (ДТІК); виражена мієлосупресія.

Особенности применения:

Пацієнти, які отримують терапію темозоломідом одночасно з радіотерапією при 42-денному циклі (максимально 49 днів), належать до групи особливого ризику розвитку пневмонії, спричиненої Pneumocystis carinii. Тому всі пацієнти при такому режимі лікування потребують профілактичних заходів, спрямованих на запобігання розвитку пневмонії, яка спричиняється Pneumocystis carinii.Існує велика ймовірність розвитку пневмонії, спричиненої Pneumocystis carinii, при застосуванні темозоломіду протягом подовженого режиму дозування. Однак слід ретельно спостерігати за всіма пацієнтами, які отримують темозоломід, особливо за пацієнтами, які отримують стероїди, щодо розвитку такої пневмонії, незважаючи на режим терапії. Злоякісні новоутворення. Дуже рідко також повідомлялося про випадки мієлодиспластичного синдрому та вторинних злоякісних пухлин, включаючи мієлоїдну лейкемію.Антиеметична терапія. Нудота та блювання дуже часто асоціюються із застосуванням темозоломіду, тому слід дотримуватися таких рекомендацій:пацієнтам з вперше виявленою мультиформною гліобластомою антиеметична профілактика рекомендована перед початковою дозою супровідної терапії темозоломідом та настійно рекомендується під час ад’ювантної фази;пацієнтам з рецидивом або прогресуванням гліоми антиеметична терапія може бути необхідною у разі тяжкого блювання (3 або 4 ступеня) у попередніх циклах лікування.Пацієнти з порушенням функції печінки або нирок. Фармакокінетичні показники темозоломіду в осіб з нормальною функцією печінки порівняні з такими у пацієнтів, які мають слабке або помірне порушення функції печінки. Немає даних про призначення темозоломіду особам з тяжким порушенням функції печінки (клас ІІІ за класифікацією Чайдл‑П’ю) або нирок. З урахуванням фармакокінетичних властивостей темозоломіду навряд чи можна припустити, що за наявності тяжкого порушення функції печінки або нирок буде потрібним зниження дози. Однак при призначенні темозоломіду таким пацієнтам слід дотримуватися обережності. Пацієнти літнього віку. Пацієнти літнього віку (віком від 70 років) можуть зазнавати підвищеного ризику розвитку нейтропенії та тромбоцитопенії порівняно з пацієнтами молодшого віку. Тому слід з обережністю призначати Візтемо хворим літнього віку.Пацієнти чоловічої статі. Темозоломід може мати генотоксичний ефект. Тому чоловіки, які приймають Візтемо, слід використовувати ефективні засоби контрацепції. Чоловікам, які приймають темозоломід, не можна планувати народження дитини під час лікування та протягом 6 місяців після припинення лікування. Чоловікам рекомендується звернутися за консультацією з приводу кріоконсервації сперми до початку лікування через можливість необоротного безпліддя, спричиненого лікуванням темозоломідом.Лактоза. Оскільки Візтемо містить лактозу, препарат не слід приймати пацієнтам з рідкими спадковими проблемами галактозної непереносимості, дефіциту лактози або глюкозо-галактозної мальабсорбції.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Досліджень за участю вагітних жінок не проводили. При проведені досліджень на тваринах, які одержували дозу 150 мг/м2, були отримані дані щодо тератогенної та (чи) токсичної дії на плід. Тому препарат Візтемо не слід призначати вагітним жінкам. При виникненні необхідності застосування препарату у період вагітності жінку потрібно повідомити про потенційний ризик для плода. Жінки репродуктивного віку повинні бути поінформовані про необхідність уникати вагітності під час прийому препарату Візтемо та протягом шести місяців після закінчення терапії препаратом. Невідомо, чи проникає Візтемо у грудне молоко, тому під час лікування слід відмовитися від годування груддю. Темозоломід може мати генотоксичний ефект. Тому чоловіки, які приймають Візтемо, повинні використовувати ефективні контрацептивні засоби. Чоловіки, які приймають темозоломід, не повинні планувати народження дитини протягом 6 місяців після лікування та звернутися за консультацією з приводу кріоконсервації сперми до початку лікування через можливість необоротного безпліддя, спричиненого лікуванням темозоломідом.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Здатність керувати автомобілем та управляти механізмами може бути порушена при прийомі препарату Візтемо у зв’язку з можливістю розвитку стомлюваності та сонливості.

Дети:

Клінічний досвід застосування препарату Візтемо дітям до 3 років з мультиформною гліобластомою відсутній. Є обмежений досвід лікування дітей старше 3 років, хворих на гліому.

Способ применения и дозы:

Терапію повинен проводити лікар, що має досвід лікування вищезазначених злоякісних захворювань.Дорослі з вперше виявленою мультиформною гліобластомою.Фаза лікування Візтемо одночасно з радіотерапією.Візтемо  застосовують внутрішньо в дозі 75 мг/м2 щодня протягом 42 днів одночасно з радіотерапією (60 Гр за 30 фракцій) з подальшим курсом ад’ювантного лікування протягом 6 циклів. Зниження дози не рекомендується; однак переривання в лікуванні можливе залежно від переносимості терапії пацієнтом. У такій дозі застосування Візтемо може бути продовжене з 42 днів супровідної терапії до 49 днів за наявності всіх нижчезазначених умов: абсолютна кількість нейтрофілів ³ 1,5 ´ 109/л;кількість тромбоцитів ³ 100 ´ 109/л;критерії загальної токсичності (КЗТ): негематологічна токсичність ≤ 1 ступеня (за винятком алопеції, нудоти та блювання). Модифікація дози. Під час лікування щотижня слід виконувати розгорнутий загальний аналіз крові. Застосування темозоломіду слід перервати або припинити зовсім протягом супровідної фази, враховуючи критерії гематологічної та негематологічної токсичності, згідно з таблицею 1.Таблиця 1Переривання або припинення застосування темозоломіду під час супровідної терапії (темозоломід + радіотерапія) Токсичність Перериванняа застосування темозоломіду Припинення застосування темозоломіду Абсолютна кількість нейтрофілів ³ 0,5 та < 1,5 ´ 109/л < 0,5 ´ 109/л Кількість тромбоцитів ³ 10 та < 100 ´ 109/л < 10 ´ 109/л КЗТ негематологічна токсичність (за винятком алопеції, нудоти та блювання) КЗТ: ступінь 2 КЗТ: ступінь 3 або 4 аЗастосування темозоломіду поновлюється за наявності всіх нижчезазначених станів: абсолютна кількість нейтрофілів ³ 1,5 ´ 109/л; кількість тромбоцитів ³ 100 ´ 109/л; КЗТ негематологічна токсичність ≤ 1 ступеня (за винятком алопеції, нудоти та блювання). Монотерапія.Через 4 тижні після завершення фази лікування темозоломід + радіотерапія Візтемо призначають для 6 додаткових циклів ад’ювантної терапії. Доза під час циклу 1 (ад’ювантний цикл) становить 150 мг/м2 1 раз на добу протягом 5 днів 28-денного циклу (5 днів – прийом темозоломіду, 23 дні – без прийому темозоломіду). Доза Візтемо для циклу 2 підвищується до 200 мг/м2/добу, якщо КЗТ негематологічна токсичність під час циклу 1 становила ≤ 2 ступеня (за винятком алопеції, нудоти та блювання), абсолютна кількість нейтрофілів ³ 1,5 ´ 109/л, кількість тромбоцитів ³ 100 ´ 109/л. Якщо підвищення дози не відбулося в циклі 2, у наступних циклах дозу також не підвищують. Доза 200 мг/м2/добу протягом перших 5 днів кожного наступного циклу не змінюється, за винятком випадку розвитку токсичності. У кожному циклі прийом Візтемо здійснюють протягом 5 днів поспіль з наступною 23-денною перервою. Зниження дози або припинення застосування Візтемо під час ад’ювантної терапії потрібно проводити згідно з таблицями 2 і 3. Під час лікування слід виконати розгорнутий загальний аналіз крові на 22-й день (21-й день після прийому першої дози).Таблиця 2 Рівні доз темозоломіду для монотерапіі

Передозировка:

Клінічно були оцінені дози 500, 750, 1000 та 1250 мг/м2 (загальна доза за п’ятиденний цикл). Дозозалежна гематологічна токсичність развивалася при всіх дозах, але, як і очікувалося, була більш вираженою при вищих дозах. Перевищення дози 2000 мг/на добу протягом 5 днів допустив один пацієнт, що призвело до панцитопенії, пірексії, мультиорганної недостатності та смерті. Повідомлялося про розвиток супресії кісткового мозку (з інфікуванням або без), у деяких випадках тяжкої та тривалої, з летальним наслідком у пацієнтів, які застосовували рекомендовані дози (150 – 200 мг/м2) більше 5 днів (до 64 днів). У разі передозування рекомендується зробити гематологічне дослідження та за необхідності провести підтримуюче лікування.

Побочные действия:

Найчастіші побічні реакції: нудота, блювання, запор, анорексія, головний біль і втома. Ці побічні реакції виникали у пацієнтів, які приймали темозоломід як у складі комбінованого лікування разом з променевою терапією, так і під час подальшої монотерапії при лікуванні вперше виявленої мультиформної гліобластоми, або під час монотерапії при лікуванні рецидивуючої або прогресуючої злоякісної гліоми.Дуже часто повідомлялося про виникнення судом у пацієнтів під час монотерапії препаратом Візтемо при лікуванні вперше виявленої мультиформної гліобластоми, а також дуже часто спостерігалося висипання у пацієнтів, які приймали темозоломід, як у складі комбінованого лікування разом з променевою терапією, так і монотерапії при лікуванні вперше виявленої мультиформної гліобластоми; та часто повідомлялося про виникнення судом у пацієнтів, які приймали темозоломід при лікуванні рецидивуючої гліоми. Більшість передбачуваних гематологічних побічних реакцій, про які повідомлялося часто або дуже часто, наведені у таблиці 4 та таблиці 5. Частота лабораторних проявів III-IV ступеня наведена нижче після кожної таблиці.У таблицях 4-5 побічні реакції класифіковані відповідно до класу систем органів та частоти прояву. Частота виникнення побічних реакцій визначається відповідно до наступної домовленості: дуже часті (≥ 1/10); часті (≥ 1/100, < 1/10); нечасті (≥ 1/1000, < 1/100). Уперше виявлена мультиформна гліобластомаУ таблиці 4 наведені побічні реакції, що спостерігалися у пацієнтів з уперше виявленою мультиформною гліобластомою протягом комбінованої терапії та монотерапії препаратом Візтемо.Таблиця 4   Частота реакції Темозоломід + радіотерапія (супровідна фаза) Темозоломід (монотерапія) Інфекційні прояви   часто   кандидоз ротової порожнини нечасто кандидоз ротової порожнини, herpes simplex, фарингіт, інфікування ран herpes simplex, herpes zoster, грипоподібні симптоми З боку крові та лімфатичної системи часто лейкопенія, лімфопенія, нейтропенія, тромбоцитопенія анемія, фебрильна нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія нечасто анемія, фебрильна нейтропенія лімфопенія, петехії нечасто кушингоїд кушингоїд Розлади метаболізму та харчування дуже часто анорексія анорексія часто гіперглікемія, зменшення маси тіла зменшення маси тіла нечасто гіпокаліємія, підвищення лужної фосфатази, збільшення маси тіла гіперглікемія, збільшення маси тіла Психічні розлади часто неспокій, емоційна лабільність, безсоння неспокій, емоційна лабільність, безсоння, депресія нечасто ажитація, апатія, розлади поведінки, депресія, галюцинації галюцинації, амнезія З боку нервової системи дуже часто головний біль головний біль, судоми часто запаморочення, афазія, порушення рівноваги та концентрації уваги, сплутаність свідомості, втрата свідомості, судоми, порушення пам’яті, нейропатія, парестезія, сонливість, порушення мовлення, тремор запаморочення, афазія, порушення рівноваги та концентрації, сплутаність свідомості, дисфазія, геміпарез, порушення пам’яті, неврологічні розлади, нейропатія, периферійна нейропатія, парестезія, сонливість, порушення мовлення, тремор нечасто атаксія, когнітивні розлади, дисфазія, екстрапірамідні розлади, порушення ходи, геміпарез, гіперестезія, гіпоестезія, неврологічні розлади, периферійна нейропатія, епілептичний статус атаксія, порушення координації та ходи, геміплегія, гіперестезія, сенсорні розлади З боку органів зору часто затуманення зору затуманення зору, диплопія, дефекти полів зору нечасто біль в очних яблуках, геміанопсія, розлади зору, зниження гостроти зору, дефекти полів зору біль в очних яблуках, сухість очей, зниження гостроти зору З боку органів слуху та рівноваги часто погіршення слуху погіршення слуху, дзвін у вухах нечасто вушний біль, гіперакузія, дзвін у вухах, середній отит втрата слуху, вушний біль, запаморочення З боку серцево-судинної системи часто набряки, набряки ніг, геморагії набряки ніг, геморагії, тромбоз глибоких вен нечасто відчуття серцебиття, артеріальна гіпертензія, церебральні геморагії набряки, периферійні набряки, емболія легеневої артерії З боку дихальної системи часто кашель, задишка кашель, задишка нечасто пневмонія, інфекції верхніх дихальних шляхів, закладеність носа пневмонія, синусит, інфекції верхніх дихальних шляхів, бронхіт З боку травної системи дуже часто запор, нудота, блювання запор, нудота, блювання часто біль у животі, діарея, диспепсія, дисфагія, стоматит діарея, диспепсія, дисфагія, стоматит, сухість у роті нечасто   здуття живота, нетримання калу, гастроінтестинальні розлади, гастроентерит, геморой З боку шкіри дуже часто алопеція, висипання алопеція, висипання часто дерматит, сухість шкіри, еритема, свербіж сухість шкіри, свербіж нечасто реакції фоточутливості, порушення пігментації, лущення шкіри еритема, порушення пігментації, підвищення пітливості З боку скелетно- м’язової системи та сполучної тканини часто артралгія, м’язова слабкість артралгія, м’язово-скелетні болі, міалгія, м’язова слабкість нечасто біль у спині, м’язово-скелетні болі, міалгія, міопатія біль у спині, міопатія З боку сечовидільної системи часто імперативні позиви, нетримання сечі нетримання сечі нечасто дизурія З боку репродуктив-ної системи та молочних залоз нечасто імпотенція аменорея, біль у молочних залозах, менорагія, вагінальна геморагія, вагініт Інші небажані явища дуже часто стомлюваність стомлюваність часто гарячка, біль, алергічні реакції, радіаційні ушкодження, набряк обличчя, спотворення смаку гарячка, біль, алергічні реакції, радіаційні ушкодження, спотворення смаку нечасто гіперемія, припливи, астенія, погіршення самопочуття, озноб, зміна кольору язика, паросмія, спрага астенія, погіршення самопочуття, біль, озноб, дентальні розлади, набряк обличчя, спотворення смаку Лабораторні дослідження часто підвищення АЛТ підвищення АЛТ нечасто підвищення γ-глутаміл-трансферази, підвищення печінкових ферментів, підвищення АСТ мієлосупресія, нейтропенія (у 8 % пацієнтів – 3 та 4 ступеня гематологічної токсичності), тромбоцитопенія (у 14 % пацієнтів - 3 та 4 ступеня гематологічної токсичності) Лабораторні показникиСпостерігалась мієлосупресія (нейтропенія та тромбоцитопенія), яка є проявом дозозалежної токсичності у більшості цитотоксичних засобів, включаючи темозоломід. Під час комбінованої фази лікування та монотерапії темозоломідом нейтропенія III або IV ступеня спостерігалася у 8 % пацієнтів, а тромбоцитопенія III або IV ступеня спостерігалася у 14 % пацієнтів.Рецидивуюча або прогресуюча злоякісна гліомаПід час досліджень найчастішими побічними реакціями виявилися шлунково-кишкові розлади, зокрема нудота (43 %) та блювання (36 %). Як правило, ці явища були I або II ступеня (0-5 випадків блювання протягом 24 годин), минали самостійно або легко контролювалися шляхом стандартної протиблювотної терапії. Відсоток прояву сильної нудоти та блювання становив 4 %.У таблиці 5 наведені побічні реакції, що спостерігалися у пацієнтів з рецидивуючою або прогресуючою злоякісною гліомою.Таблиця 5. Інфекції та інвазії рідко Опортуністичні інфекції, включаючи пневмонію, спричинену Pneumocystis carinii Кров та лімфатична система дуже часто Нейтропенія або лімфопенія (ступінь III-IV), тромбоцитопенія (ступінь III-IV) нечасто Панцитопенія, анемія (ступінь III-IV), лейкопенія Обмін речовин дуже часто Анорексія часто Зменшення маси тіла Нервова система дуже часто Головний біль часто Сонливість, запаморочення, парестезія Дихальна система часто Задишка Травний тракт дуже часто Блювання, нудота, запор часто Діарея, біль у животі, диспепсія Шкіра часто Висипання, свербіж, алопеція дуже рідко Мультиформна еритема, еритродермія, кропив’янка, екзантема Інші дуже часто Стомлюваність часто Гарячка, астенія, озноб, погіршення самопочуття, біль, спотворення смаку дуже рідко Алергічні реакції, включаючи анафілаксію та ангіоневротичний набряк Лабораторні показникиТромбоцитопенія та нейтропенія III або IV ступеня спостерігалися відповідно у 19 % та 17 % пацієнтів, які отримували лікування з приводу злоякісної гліоми. Це призвело до госпіталізації та/або припинення прийому темозоломіду у 8 % і 4 % пацієнтів відповідно. Мієлосупресія була прогнозованою (як правило, у перші кілька циклів, з найнижчим рівнем між 21 і 28 днем), і стан швидко поліпшувався, як правило, протягом 1-2 тижнів. Не спостерігалося будь-яких ознак кумулятивної мієлосупресії. Наявність тромбоцитопенії може збільшувати ризик кровотечі, а наявність нейтропенії або лейкопенії може збільшувати ризик розвитку інфекції.У дослідженнях при першому циклі лікування спостерігалася дещо вища частота розвитку IV ступеня нейтропенії та тромбоцитопенії у жінок, ніж у чоловіків.Постмаркетинговий досвідАнтинеопластичні засоби, особливо алкілуючі сполуки, асоціюються з потенційним ризиком виникнення мієлодиспластичного синдрому (МДС) та вторинного малігнізування, включаючи лейкемію. Повідомлялося про дуже рідкісні випадки розвитку МДС та вторинної малігнізації, включаючи мієлоїдну лейкемію у пацієнтів, які отримували терапію темозоломідом. Дуже рідко виникала тривала панцитопенія, що може призвести до апластичної анемії. Дуже рідко повідомлялося про випадки токсичного епідермального некролізу і синдрому Стівенса-Джонсона та про випадки пневмонітів, включаючи інтерстиціальні пневмоніти. Повідомлялося про випадки гепатотоксичності, включаючи підвищення рівня ферментів, гіпербілірубінемію, холестаз та гепатит.

Лекарственное взаимодействие:

Сумісне застосування препарату Візтемо з ранітидином або разом з їжею не призводить до клінічно значущих змін всмоктування препарату. Сумісний прийом дексаметазону, прохлорперазину, фенітоїну, карбамазепіну, ондансетрону, антагоністів Н2-рецепторів гістаміну або фенобарбіталу не змінює кліренс Візтемо. Сумісний прийом вальпроєвої кислоти спричинював слабковиражене, але статистично значуще зниження кліренсу темозоломіду.Застосування Візтемо з іншими речовинами, які пригнічують кістковий мозок, може збільшити ймовірність розвитку мієлосупресії.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ºС.

Форма выпуска / упаковка:

По 5 капсул у контейнері; по 1 контейнеру у картонній коробці.

Категория отпуска:

По рецепту.

Дополнительно:

МісцезнаходженняУкраїна, 08300, Київська обл., м. Бориспіль, вул. Шевченка, 100
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ L01AX03:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Визтемо
Производитель:НВ Ремедиз Пвт. Лтд., Индия
Форма выпуска: По 5 капсул у контейнері; по 1 контейнеру у картонній коробці.
МНН:Temozolomide
Условия отпуска:По рецепту.
Состав:

діюча речовина: 1 капсула містить 20 мг, 100 мг чи 250 мг темозоломіду;допоміжні речовини: лактоза безводна, натрію крохмальгліколят, кислота винна, кислота стеаринова, кремнію діоксид колоїдний.

Фармакологическая группа:Антинеопластические средства. Алкилирующие соединения.
Код АТХ:L01AX03 - Темозоломид
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Эксперты объяснили, в каких случаях чайная заварка может содержать опасные микробы
Некоторые люди иногда не дожидаются, пока вода для...
Ученые идентифицировали рецепторы, которые навсегда отобьют тягу к алкоголю
По данным Всемирной организации здравоохранения (В...
Реклама