Зимаксид инструкция по применению

Зимаксид фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Зимаксид капли глаз., р-р, 5 мг/мл по 2,5 мл во флак.-кап. №1
Производитель:
Регистрация:
№ UA/13407/01/01 от 20.01.2014. Приказ № 55 от 20.01.2014
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: гатифлоксацин;1 мл розчину містить гатифлоксацину 5 мг;допоміжні речовини: бензалконію хлорид; динатрію едетат; натрію хлорид; кислота хлористоводнева розведена та/або натрію гідроксид; вода очищена.

Основные физико-химические свойства:

прозорий розчин світло-жовтого кольору.

Производитель:

Аллерган Сейлс ЛЛС, США

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые в отологии. Противомикробные средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Гатифлоксацин – антибактеріальний засіб групи фторхінолони. Гатифлоксацин – 8-метоксифторхінолон з 3-метилпіперазинілом, заміщеним у С7. Антибактеріальна дія гатифлоксацину забезпечується через пригнічення ДНК-гірази та топоізомерази IV. ДНК-гіраза є життєво важливим ферментом, який бере участь у редуплікації, транскрипції та відновленні бактеріальної ДНК. Топоізомераза IV є ферментом, який відіграє провідну роль у поділі хромосом ДНК на частини при поділі бактеріальної клітини. Механізм дії фторхінолонів, у тому числі гатифлоксацину, відрізняється від механізму дії аміноглікозидів, макролідів, а також антибіотиків тетрациклінового ряду. Таким чином, гатифлоксацин діє на патогенні мікроорганізми, які стійкі до перелічених антибіотиків, і ці антибіотики діють на патогенні мікроорганізми, які стійкі до гатифлоксацину. Не існує перехресної стійкості між гатифлоксацином та вказаними класами антибіотиків. Перехресна стійкість спостерігається між системним гатифлоксацином та деякими іншими фторхінолонами.Стійкість до гатифлоксацину in vitro розвивається шляхом багатоступінчастих мутацій. Стійкість до гатифлоксацину in vitro виникає при загальній частоті від 1 х 10-7 до 10-10.Гатифлоксацин має мікробіологічну та клінічну активність відносно найрідкісніших мікроорганізмів при кон'юнктивальних інфекціях: аеробні грампозитивні бактерії – стафілокок золотистий (Staphylococcus aureus), стафілокок епідермальний (Staphylococcus epidermidis), група стрептококів мітіс (Streptococcus mitis*), стрептокок оральний (Streptococcus oralis*), пневмокок (Streptococcus pneumoniae); аеробні грамнегативні бактерії – гемофільна паличка (Haemophilus influenzае).*Ефективність для цього мікроорганізму була вивчена менш, ніж на 10 інфекціях.Фармакокінетика. Офтальмологічний розчин гатифлоксацину 0,3 % або 0,5 % вводили в одне око 6 здоровим добровольцям у режимі збільшення дози, починаючи з 2 крапель на день, потім по 2 краплі 4 рази на день протягом 7 днів і, нарешті, по 2 краплі 8 разів на день протягом 3-х днів. На всіх етапах рівні гатифлоксацину в сироватці були нижчими від рівня визначення (5 нг/мл) у всіх учасників дослідження.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до гатифлоксацину або до будь-якого іншого компоненту препарату. Підвищена чутливість до інших хінолонів.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Тільки для місцевого застосування.ЗимаксидТМ інстилюють у кон’юнктивальний мішок. Не вводити безпосередньо у передню камеру ока.

Особенности применения:

Розвиток резистентних мікроорганізмів при тривалому застосуванніЯк і при застосуванні інших протимікробних засобів, тривале застосування препарату ЗимаксидТМ може призвести до надмірного розвитку нечутливих організмів, у тому числі грибів. При виникненні суперінфекції необхідно припинити застосування препарату та призначити альтернативне лікування. В залежності від клінічної потреби, пацієнта слід обстежити шляхом біомікроскопії за допомогою щілинної лампи та, за потреби, здійснити фарбування флуоресцеїном. Слід припинити застосування препарату при появі перших ознак висипів на шкірі або інших ознак підвищеної чутливості.Застосування контактних лінзПацієнтам не рекомендується використовувати контактні лінзи під час курсу терапії із застосуванням препарату ЗимаксидТМ.Препарат містить бензалконію хлорид, який викликає подразнення та знебарвлює м’які контактні лінзи.Запобігання мікробному забрудненню препарату Пацієнти повинні бути проінструктовані, щоб уникати забруднення наконечника флакона-крапельниці: не торкатися повік, прилеглих ділянок або інших поверхонь кінчиком флакона-крапельниці.Застосування особам літнього вікуНемає загальної клінічної різниці щодо безпечності або ефективності препарату між людьми літнього віку та іншими дорослими пацієнтами.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Вагітність, категорія С.Тератогенні ефекти: оскільки адекватних і суворо контрольованих досліджень у вагітних жінок не проводилося, препарат Зимаксид™ не рекомендується застосовувати в період вагітності, окрім випадків, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода.Невідомо, чи виділяється гатифлоксацин у грудне молоко. Оскільки більшість лікарських засобів виділяються у грудне молоко, необхідно з обережністю застосовувати препарат ЗимаксидТМ у жінок, які годують груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не передбачається виникнення несприятливих ефектів при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами, але можлива тимчасова нечіткість зору, тому необхідно зачекати доти, доки зір не відновиться, перш ніж керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами.

Дети:

Препарат ЗимаксидТМ можливо застосовувати дітям від 1 року.Безпеку та ефективність застосування препарату ЗимаксидTM у дітей віком до одного року не вивчали.

Способ применения и дозы:

Пацієнтам віком від 1 року: день 1-й – по одній краплі препарату закапують в уражене око кожні дві години у час, коли пацієнт не спить; загалом – до 8 закапувань. День 2–7-й – по одній краплі препарату закапують в уражене око два-чотири рази на день у час, коли пацієнт не спить. Тривалість лікування – 7 днів.

Передозировка:

Інформація щодо передозування відсутня.

Побочные действия:

Найчастішими побічними реакціями, що спостерігалися під час клінічного випробування у ≥ 1 % пацієнтів, були: посилення кон'юнктивіту, подразнення очей, дисгевзія та очний біль. Додатково при застосуванні офтальмологічного розчину гатифлоксацину спостерігалися наступні побічні реакції: хемоз, кон'юнктивальний крововилив, сухість очей, виділення з очей, набряк повік, головний біль, підвищена сльозотеча, кератит, папілярний кон'юнктивіт, зниження гостроти зору.

Лекарственное взаимодействие:

Спеціальних досліджень щодо взаємодії препарату ЗимаксидТМ з іншими лікарськими засобами не проводили.У разі супутньої терапії іншими місцевими офтальмологічними препаратами слід дотримуватись інтервалу не менше 10 – 15 хв між їх застосуванням.

Срок годности:

2 роки.Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.Термін зберігання препарату після першого розкриття флакона-крапельниці становить 28 діб.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 °С. Не допускати заморожування розчину.Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 2,5 мл препарату у флаконі-крапельниці з білого поліетилену низької щільності з ударостійким ковпачком із полістиролу. 1 флакон-крапельниця у картонній пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Місцезнаходження

8301 Марс Драйв, Уейко, Техас 76712, США.8301 Mars Drive, Waco, TX 76712, USA

Власник реєстраційного посвідчення

Аллерган, Інк., 2525 Дюпонт Драйв,Ірвайн, Каліфорнія 92612, США. Allergan Inc., 2525 Dupont Drive, Irvine, California 92612, USA.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Зимаксид
Производитель:Аллерган Сейлс ЛЛС, США
Форма выпуска:По 2,5 мл препарату у флаконі-крапельниці з білого поліетилену низької щільності з ударостійким ковпачком із полістиролу. 1 флакон-крапельниця у картонній пачці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/13407/01/01 от 20.01.2014. Приказ № 55 от 20.01.2014
МНН:Gatifloxacin
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: гатифлоксацин;1 мл розчину містить гатифлоксацину 5 мг;допоміжні речовини: бензалконію хлорид; динатрію едетат; натрію хлорид; кислота хлористоводнева розведена та/або натрію гідроксид; вода очищена.

Фармакологическая группа:Средства, применяемые в отологии. Противомикробные средства.
Код АТХ:J01MA16 - Гатифлоксацин
Реклама
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Более 1 миллиарда человек в мире страдают ожирением
В настоящее время более 1 млрд человек во всем мир...
Реклама
Как прокалывают нос при гайморите?
Пункция при гайморите — показания и противопоказан...
Одонтогенный гайморит
Причины развития зубного гайморита и виды заболева...
Реклама
Борщ поможет снизить кровяное давление и улучшит здоровье сердца
Борщ — это популярное украинское блюдо. Обычно оно...
Низкое артериальное давление после 50 лет повышает риск развития болезни Альцгеймера: ученые
После 50 лет многие люди могут страдать от низкого...
Реклама