Алергія на прокладки: причини, симптоми та способи полегшення

гігієнічні прокладки

Дедалі більше жінок стикаються з алергічними реакціями на прокладки. Під час менструального періоду в житті вони змушені відчувати дискомфорт і неприємні симптоми. У чому виражається алергія на щоденні прокладки і як з нею боротися? Насамперед щоб отримати відповідь на це запитання, важливо розуміти її причини та способи полегшення.

Причина виникнення

Однією з основних причин алергії на засоби менструальної гігієни є низька якість матеріалів, що використовуються у виробництві. Деякі жінки мають підвищену чутливість до певних компонентів, таких як:

 • латекс;
 • целюлоза;
 • абсорбенти;
 • ароматизатори
 • клеї;
 • та інші синтетичні речовини. 

Контакт з цими матеріалами викликає подразнення та небажані реакції.

Симптоми алергії

Симптоми алергії на інтимні засоби гігієни залежать від індивідуальних особливостей організму. Найчастішими є такі ознаки:

 • свербіж;
 • печіння;
 • почервоніння;
 • набряклість;
 • болючість;
 • подразнення шкіри.

Як із цим справлятися

Якщо ви зіткнулися з алергічною реакцією на жіночі засоби гігієни, важливо вжити заходів для полегшення симптомів і намагатися запобігти їхній повторній появі. Ось кілька корисних порад:

 1. Спробуйте використовувати гіпоалергенні засоби. Деякі виробники пропонують спеціальні прокладки, створені з використанням матеріалів, менш імовірних для виклику алергічної реакції. Їх можна знайти в аптеках або спеціалізованих магазинах.
 2. Уникайте прокладок з ароматизаторами або доданими хімічними речовинами. Вони можуть бути джерелом алергічних реакцій. Зверніть увагу на упаковку та обирайте прокладки без доданих ароматів.
 3. Зверніть увагу на матеріали, з яких виготовлені гігієнічні вкладиші. Уникайте тих, які містять латекс або синтетичні речовини, якщо у вас відома алергія на ці компоненти. Спробуйте натуральні прокладки, зроблені з органічних матеріалів.
 4. Періодично міняйте менструальні та щоденні засоби, щоб знизити контакт із подразнювальними речовинами. Регулярна зміна допомагає підтримувати гігієну і запобігає розвитку інфекцій.
 5. Зверніться до лікаря або алерголога для отримання рекомендацій і призначення лікування. Лікар дасть рекомендації щодо того, чим мазати алергію на прокладки, а також які застосовувати протиалергічні препарати, щоб зняти симптоми та зменшити запалення.

Необхідно пам’ятати, кожен організм унікальний, тому те, що приносить користь одній людині, може дати ефекту в іншого. Якщо ви зіткнулися з проблемами алергії на прокладки та не можете впоратися з ними самостійно, рекомендується звернутися до фахівця для отримання персональних рекомендацій та призначення відповідного лікування.

І насамкінець, для запобігання алергічним реакціям на жіночі засоби гігієни важливо бути уважними до вибору – уважно читати їхній склад та звертати увагу як організм реагує на різні матеріали.

Реклама
Свині вирощуватимуть органи для трансплантології
Химерна технологія включає інтеграцію людських сто...
Цей чудодійний препарат допоможе зберегти вічну молодість
За даними Федерального управління з лікарських зас...
Реклама
Як зняти свербіж при молочниці
Чим зняти свербіж при молочниціЯк прибрати свербіж...
Лікування молочниці в домашніх умовах
Як позбутися молочниці в домашніх умовах за допомо...
Реклама
Денна сонливість може бути симптомом небезпечного захворювання
Надмірна денна сонливість (Excessive Daytime Sleep...
Контактні лінзи для очей можуть спричинити захворювання печінки та навіть раку: дослідження
Контактні лінзи є тонкими й гнучкими пластинками, ...
Реклама