Чи можливо бути «занадто вологою»

Чи можливо бути «занадто вологою»

Чи можуть свині літати? Чи можуть мули народжувати? Чи можна отримати кров з каменю? «Чи може піхва занадто намокнути під час сексу?» — таке ж абсурдне питання, гідне того, щоб бути доданим до списку ідіом невірогідності.

Отже, чи можете ви «занадто намокнути» під час сексу?

Ні!

«Власниця піхви «занадто волога» під час сексу не є медичним діагнозом», — каже лікар Ліндсі Харпер, акушер-гінеколог, засновник і генеральний директор Rosy, платформи сексуального здоров’я. Навпаки, вологість піхви надзвичайно важлива для приємного, безболісного сексу, каже вона.

Однак вагіна може виробляти занадто багато рідини (тобто вагінальних виділень) в несексуальних умовах, але ми розглянемо це нижче.

Чи важлива вологість?

«Вологість піхви є ключовою для приємних, проникливих сексуальних контактів», — каже Кейтлін В., клінічний сексолог Royal, компанії, що випускає презервативи та лубриканти. «Це забезпечує змащення частин тіла — будь то пеніс, піхва, рот, рука чи анус — щоб вони могли приємно тертися одна об одну», — пояснює Кейтлін В. Без зволоження тертя може подразнювати й навіть викликати невеликі мікророзриви в делікатних тканинах піхви, що підвищує ризик зараження, каже вона.

Ось чому Хізер Джеффкоут, лікарка з фізіотерапії, яка спеціалізується на сексуальних дисфункціях і нетриманні сечі, і автор книги «Секс без болю: Посібник із самолікування щодо сексуального життя, якого ви заслуговуєте», каже: «Незалежно від того, куплена в магазині чи вироблена тілом, ви ніколи не будете мати забагато змазки на борту».

Змазка ≠ збудження

Хоча природна змазка часто супроводжує збудження, вона може виникати і за відсутності збудження, каже Джеффкоут. Так само жінка може бути збудженою, навіть якщо вона не мокра. Це відомо як неузгодженість збудження. Отже, єдиний спосіб точно дізнатися, чи вона збуджена, — це запитати у неї.

Що впливає на те, наскільки ви намокнете? На те є багато чинників, зокрема:

  • рівень зволоження;
  • наявність алкоголю або наркотиків в організмі;
  • рівень фізичної активності;
  • прийом ліків;
  • фаза менструального циклу;
  • чи настала менопауза;
  • рівень стресу.

«Досвід однієї людини з вологістю сильно змінюється протягом дня, місяця та протягом усього життя», — каже Кейтлін В.

Чому когось відволікає надмірна вологість?

Будемо відвертими: немає вагомих причин непокоїтися через вологість піхви. Якщо когось це бентежить, то це тому, що він не розуміє, як працює тіло. Іншими словами, воно походить з неосвіченого місця.

Примітка: це не є симптомом особистих недоліків вашого партнера. Це є відображенням того, що він не має належної статевої освіти в дорослому житті.

Що робити, якщо ваш партнер щось говорить про це?

Перш за все, нам шкода, що ви маєте справу з цим! Бути з кимось, хто змушує вас почувати себе ніяково або комплексувати через особливості організму… Кепська справа. Тут і до розриву стосунків недалеко.

Таким чином, залежно від тону та слів, яким ваш партнер висловлював свою цікавість щодо вашої вологості, «Побачимось ніколи!» — може бути вашою відповіддю.

Ви можете сказати: «Певно ти не розумієш, як діє вагінальна змазка, але у мене є правило: я не зустрічаюсь з тими, хто змушує мене погано ставитися до свого тіла». Або: «Мені не подобається той сором, з яким ти говорив про нормальну реакцію мого тіла. Я більше не зацікавлена у подальшому розвитку цих стосунків».

Однак, якщо ваш партнер звертається до теми з небайдужою цікавістю, ви можете вирішити навчити його.

Турботлива цікавість може виглядати так: «Я ніколи не був ні з ким, хто б так промок. Ти не проти, якщо я запитаю: це нормально для тебе?»

«Останні кілька разів, коли ми займалися сексом, ти була більш волога, ніж зазвичай. Ти знаєш, чому це може бути?»

Ось як ви можете відповісти: «Зазвичай, коли я збуджена, кров приливає до моєї піхви, що змушує слизову виробляти природну змазку. І під час заняття сексом це допомагає мені отримати задоволення. Я промокаю, готуючись до вагінального проникнення».

«Вологість є нормальною реакцією на збудження. Якби я не змащувалася природним шляхом, секс, який ми хочемо мати, не був би для мене таким хорошим, тому що було б занадто багато тертя».

Що, якщо партнер продовжує піднімати це питання?

Якщо у вас є сили навчати свого партнера, ви можете спробувати ще раз, і відправити посилання на цю статтю.

Як каже Харпер: «Це може стати нагодою для відкритої бесіди про інтим без суджень, що може привести до надзвичайно повноцінного сексу».

Не купуйте продукти, які стверджують, що «виправляють» вологість піхви

«На жаль, є продукти, які підсушують піхву», — каже Керол Квін, доктор філософії, сексолог Good Vibrations і куратор Музею античного вібратора. Але це не рекомендується, бо — додавання хімічних речовин до природного мікробіому піхви може змінити рН і викликати подразнення або інфекції, такі як бактеріальний вагіноз чи дріжджова інфекція.

«Ці продукти також можуть спричинити настільки сильне висихання піхви, що під час проникнення виникне надмірне тертя, і внутрішні тканини пошкодяться», — каже Квін.

Крім того, якщо ви використовуєте бар’єрний захист (внутрішні презервативи, зовнішні презервативи, кофердами, напальчники тощо), додаткове тертя може збільшити ризик ушкоджень.

А взагалі, чи можливе вироблення занадто багато виділень?

«Коли це відбувається поза збудженням, надмірна вологість може бути симптомом інфекції», — каже Кейтлін В.

У цих випадках змазка — це не той самий біохімічний склад, як природне мастило, що виробляється у відповідь на збудження, і відоме як виділення, каже вона.

«Вагінальні виділення – це спосіб організму підтримувати піхву та вульву в ідеальному робочому стані», – каже Харпер. «І є різні типи, більшість з яких цілком нормальні та хороші». Але деякі можуть бути ознакою чогось іншого.

Як дізнатися, чи варто хвилюватися?

Напевно, ви знаєте запах, колір і загальний вигляд ваших звичайних щоденних виділень. (І якщо ви читаєте це, чи не читаєте, почніть зазирати у свої трусики в кінці дня.)

«Якщо ваші виділення мають нові характеристики, такі як рибний запах, зелений або жовтий відтінок, або супроводжуються сверблячкою чи печінням, вам слід звернутися до лікаря за консультацією», — каже Харпер.

«Якщо це інфекція, ваш лікар визначить причину і призначить відповідний препарат, який швидко це вилікує», — каже вона.

Висновок

  • Неможливо бути занадто мокрою під час сексу.
  • Однак якщо ви помітили зміну запаху, кольору, консистенції або смаку виділень, зверніться до лікаря. Це може бути ознакою інфекції.
Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Атрофічний гастрит
Причини розвитку атрофічного гастритуСтадії розвит...
Бактеріальний синусит
Бактеріальний синусит — симптоми, причини та факто...
Реклама
FDA: диклофенак викликає порушення серця
Диклофенак — це препарат із групи НПЗЗ (нестероїдн...
Господарське мило допоможе усунути запах поту та захистить від інфікування
Господарське мило містить мийні речовини, які допо...
Реклама