Користь і шкода часникової води – що буде, якщо пити на ніч

вода і часник

Часникова вода – це напій, який отримують простим і доступним способом з кількох зубчиків і теплої води. Додаткові інгредієнти: кілька крапель оливкової олії й кілька скибочок лимона. Завдяки такому складу виходить корисна часникова вода, але зі своїми потенційними негативними аспектами, які потрібно враховувати.

Користь часникової води

Часникова вода володіє такими корисними властивостями й має в складі: 

  1. Високий вміст антиоксидантів. Допомагають боротися зі шкідливими вільними радикалами в організмі, сприяють зміцненню імунної системи та захисту клітин від пошкоджень. 
  2. Вітаміни C, B6 і мінерали, такі як марганець і селен, які підтримують загальне здоров’я, нормалізують роботу нервової системи.
  3. Аліцин, активна речовина, що міститься в часнику, допомагає запобігти утворенню холестеринових бляшок на стінках артерій, і тим самим знижує ризик серцево-судинних захворювань.
  4. Має протизапальні властивості, допомагаючи впоратися із запаленнями в організмі.
  5. Має антибактеріальну і протигрибкову дію, сприяючи боротьбі з інфекціями і захисту організму.

Шкода часникової води

Однак, варто зазначити, що вживання часникової води на ніч може викликати небажані побічні ефекти. Наприклад, дискомфорт у шлунку, печію або поганий запах із рота. 

Крім того, часникова вода може взаємодіяти з певними лікарськими препаратами, тому перед її вживанням слід проконсультуватися з лікарем.

Лікарі не радять також пити часникову воду вагітним, у разі лактації, епілепсії, хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту, а також печінки та нирок. 

Висновок

Часникова вода являє собою простий і доступний спосіб отримати користь для здоров’я. Вона допомагає зміцнити імунну систему, знизити рівень холестерину і має протизапальні властивості. 

Однак, перед вживанням часникової води на ніч слід враховувати потенційні негативні побічні ефекти й проконсультуватися з лікарем. Завжди пам’ятайте про важливість збалансованого харчування та здорового способу життя для досягнення оптимального благополуччя.

Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Хронічний гастрит
Класифікація хронічного гастриту за формами, видам...
Гострий гастрит
Види гастриту та їх особливості, причини захворюва...
Реклама
Білий наліт на шоколаді є ознакою поганого зберігання
Білий наліт на шоколаді може бути спричинений кіль...
Вчені сказали, які люди можуть бути привабливими для кліщів
Навесні активізуються кліщі. Ці павукоподібні вкра...
Реклама