Користь мигдальної олії – здоров’я і краса в одному флаконі

мигдаль та олія

Олія мигдалю – корисний продукт, який отримують шляхом холодного віджиму з кісточки плоду. Користь мигдалевої олії обґрунтовується її багатющим складом:

  • Омега-3;
  • Омега-9;
  • вітамін Е;
  • вітамін К;
  • вітаміни групи В;
  • цинк, залізо, магній, фосфор тощо.

Також олія вважається найкалорійнішою, у 100 грамах міститься 700 кілокалорій. 

Чим корисна мигдалева олія

По-перше, вона багата на вітаміни та мінерали, як-от вітамін Е, вітамін B-комплексу, магній, кальцій і цинк. Завдяки цим речовинам зміцнюється імунна система людини й підтримується загальне здоров’я організму.

По-друге, її активно використовують для догляду за шкірою в косметичних продуктах. Вона має зволожувальні та пом’якшувальні властивості, тому робить шкіру більш гладенькою й оксамитовою. Також олія мигдалю знімає подразнення і запалення шкіри.

Для жінок олія мигдалю виявляється особливо корисною оскільки її використовують для поліпшення стану волосся. Воно стає м’якшим, більш блискучим і менш ламким так, як отримує достатньо живлення. Крім позитивного впливу на волосся, вона чинить також пом’якшувальну дію на суху й подразнену шкіру голови.

Крім зовнішніх заходів олію застосовують всередину. Наприклад, завдяки антиоксидантним властивостям знижуються серцево-судинні захворювання. Вітамін Е здатний захищати від вільних радикалів і шкідливого холестеролу. 

Олію мигдалю застосовують у разі підвищеного рівня цукру в крові, адже вона виявляється корисною для людей з діабетом. Деякі дослідження свідчать, що вживання олії мигдалю допомагає регулювати рівень цукру в крові. 

Попри всі переваги та користь олії мигдалю, важливо пам’ятати, що кожен організм індивідуальний, і результати від застосування можуть відрізнятися. Якщо у вас є певні проблеми зі здоров’ям або якісь питання, рекомендується проконсультуватися з лікарем або дієтологом, перш ніж вносити у свій раціон новий продукт.

Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Атрофічний гастрит
Причини розвитку атрофічного гастритуСтадії розвит...
Бактеріальний синусит
Бактеріальний синусит — симптоми, причини та факто...
Реклама
FDA: диклофенак викликає порушення серця
Диклофенак — це препарат із групи НПЗЗ (нестероїдн...
Господарське мило допоможе усунути запах поту та захистить від інфікування
Господарське мило містить мийні речовини, які допо...
Реклама