Лікодерм від псоріазу: новий засіб для полегшення симптомів шкірного захворювання

Лікодерм від псоріазу: новий засіб для полегшення симптомів шкірного захворювання

Лікодерм від псоріазу – топічний засіб, який було розроблено спеціально для полегшення симптомів псоріазу. Неприємний діагноз нерідко проявляється у вигляді червоних плоских плям на шкірі, вкритих сріблясто-білими лусочками. Цей стан спричиняє дискомфорт і обмежує якість життя пацієнта.

Попри те, що існує безліч лікувальних методів для управління псоріазом, розробка нових препаратів завжди залишається актуальним завданням. Один із таких нових засобів – Лікодерм, який став об’єктом інтересу медичної спільноти та пацієнтів.

Активні речовини Лікодерму

Лікодерм містить унікальну комбінацію інгредієнтів, яка допомагає пом’якшити шкіру, зменшити запалення і знизити подразнення. Основними активними компонентами засобу є такі рослини:

  • екстракт рослини Карагани гривастої – має протизапальні властивості. Цей інгредієнт допомагає зменшити почервоніння і свербіж, з якими стикаються пацієнти з псоріазом;
  • витяжка з трави Рододендрон Адамса – зміцнює імунітет;
  • екстракт чистотілу.

Перевага Лікодерму полягає в його зручній формі застосування. Він доступний у вигляді спрею, який легко наноситься 2-3 рази на день на уражені ділянки шкіри. Спрей швидко вбирається і не залишає жирних слідів на шкірі. Це робить його зручним для використання в повсякденному житті пацієнта.

Дія спрею

Засіб діє в трьох основних етапах:

  1. Усунення зовнішніх проявів.

Лікодерм сприяє виведенню токсинів з організму, що допомагає знизити запалення, усунути свербіж, лущення і больові відчуття.

  1. Блокування аутоімунних реакцій.

Використання спрею стимулює природний захист організму, усуває основну причину захворювання і нейтралізує вогнища запалення, пов’язані з псоріазом.

  1. Відновлення епідермісу.

Спрей сприяє нормалізації обмінних процесів і відновленню кислотно-лужного балансу шкіри, що веде до відновлення її здорового стану.

Переваги

Активні компоненти Лікодерму швидко засвоюються організмом. Ці компоненти багаті вітамінами й мікроелементами, які активно насичують всі системи організму, сприяючи їх нормальному функціонуванню.

Кожен етап дії Лікодерму спрямований на боротьбу з псоріазом, усунення його проявів і відновлення здорового стану шкіри.

Проведені клінічні дослідження засвідчили, що Лікодерм значно знижує симптоми псоріазу, такі як свербіж, лущення та почервоніння шкіри. Завдяки своїй унікальній формулі, спрей має меншу кількість побічних ефектів порівняно з деякими іншими препаратами, що використовуються для лікування псоріазу.

Застереження

Як і медичні препарати, Лікодерм має використовуватися за вказівками лікаря. Пацієнтам слід дотримуватися рекомендацій щодо застосування та дозування, щоб досягти найкращих результатів.

Крім того, важливо пам’ятати, що спрей створений лише для полегшення симптомів псоріазу, але не є повним зцілювальним засобом. Тому важливо обговорити з лікарем план лікування та інші можливі методи управління псоріазом.

Висновок

Лікодерм являє собою новітній та ефективний топічний засіб для полегшення симптомів псоріазу. Його унікальна формула, протизапальні властивості та зручність використання роблять його привабливим варіантом для пацієнтів, які страждають від цього неприємного шкірного захворювання.

Однак, перед використанням спрею необхідно проконсультуватися з лікарем, щоб отримати рекомендації та рецепт на застосування цього засобу.

Реклама
До 2040 року хворих на рак простати вдвічі збільшиться
За прогнозами, до 2040 року кількість чоловіків з ...
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
Реклама
Неатрофічний гастрит
Причини розвитку неатрофічного гастритуХронічний н...
Атрофічний гастрит
Причини розвитку атрофічного гастритуСтадії розвит...
Реклама
Ці ягоди зміцнять здоров'я серця та уповільнять процес старіння
Дослідження показують, що регулярне вживання ягід ...
Вчені виявили нове захворювання, переносниками якого є кліщі
Кліщі переносять не тільки бореліоз та кліщовий ен...
Реклама