Цей чудодійний препарат допоможе зберегти вічну молодість

За даними Федерального управління з лікарських засобів Америки (FDA), ботокс дозволяє позбутися зморщок терміном до чотирьох місяців.

«Гусині лапки» й зморшки виникають через скорочення ніжних м’язів обличчя щоразу, коли ви посміхаєтеся, смієтеся або хмуритеся. Чим більше емоцій ви виявляєте, тим глибшими можуть бути ці зморшки. Однак ботокс дозволяє позбутися таких складок.

Ботокс — це нервово-паралітичний агент, отриманий з бактерії Clostridium Botulinum, також відомої як ботулінічний токсин типу А. Спочатку препарат використовували для лікування дистонії  — аномальної ригідності м’язів, яка викликає хворобливі м’язові спазми, що призводить до незвично фіксованих пози або посмикування рухів.

При ін’єкції в сильно розведеній формі ботокс розслаблює м’язові рухи, що спричиняють посмикування, а також зморшки. Після процедури шкіра залишається гладкою і без зморщок, а незв’язані з нею м’язи обличчя скорочуються нормально, що дозволяє зберегти вираз обличчя.

Зазвичай мозок посилає електричні сигнали м’язам, щоб вони могли скорочуватися та рухатися. Електричне повідомлення передається від нервових закінчень до м’язів за допомогою хімічної речовини за назвою ацетилхолін. Ботокс діє, блокуючи вивільнення ацетилхоліну в цих нервово-м’язових сполуках, і в результаті м’язи не отримують сигналу про скорочення: більше ніяких тривожних ліній чи зморщок.

Найбільш затребуваними областями лікування є лоб та зовнішня область очей. На кожен м’яз зазвичай робиться від однієї до трьох ін’єкцій. Необхідно бути обережними, обмежуючи кількість м’язових рухів в області лікування, поки вона «приживається». Максимальний ефект досягається через один-два тижні.

Реклама
Кожен п'ятий житель планети страждає від алергічного риніту
Сінна лихоманка, або алергічний риніт, є поширеною...
Анатомія серцебиття
Серце складається із двох м'язових насосів, які за...
Реклама
Хронічний гайморит
Причини переходу гострої форми гаймориту в хронічн...
Пронос із кров'ю
Кровава діарея — причиниКров у проносі — коли звер...
Реклама
Денна сонливість може бути симптомом небезпечного захворювання
Надмірна денна сонливість (Excessive Daytime Sleep...
Контактні лінзи для очей можуть спричинити захворювання печінки та навіть раку: дослідження
Контактні лінзи є тонкими й гнучкими пластинками, ...
Реклама