Варикоз та лазерна епіляція: чи можна проводити процедуру?

апарат для епіляції та розширені вени

Варикоз – розширення поверхневих вен, спричинене порушенням їх клапанного апарату та відтоку крові у бік шкіри. Найчастіше варикоз проявляється у жінок і може призводити до неприємних наслідків, включаючи загрозу утворення тромбів та виразок на шкірі.

Лазерна епіляція – це процедура, коли лазерне випромінювання використовується видалення волосся тілі чи обличчі. Вона стала дуже популярною в останні роки завдяки своїй ефективності та відносній безпеці.

Лазерна епіляція та варикозне розширення вен

Багато людей, які страждають на варикоз, цікавляться, чи можна робити лазерну епіляцію при варикозному розширенні вен. Деякі дослідження показують, що лазерна епіляція здатна навіть покращити стан шкіри при варикозі, оскільки вона сприяє зменшенню набряку та поліпшенню кровообігу. Однак це не означає, що лазерна епіляція є лікуванням варикозу.

Лазер може бути використаний як додатковий засіб для зменшення симптомів та покращення зовнішнього вигляду шкіри, але він не замінить основне лікування варикозу. Тому, якщо у вас є варикоз, необхідно звернутися до лікаря-флеболога для отримання кваліфікованої допомоги та призначення відповідного лікування. Важливо пам’ятати, що самолікування варикозу може призвести до погіршення стану та ускладнень, тому не варто нехтувати професійною медичною допомогою.

Лазерна епіляція, протипоказання: варикоз

Існують деякі протипоказання для використання лазерної епіляції при варикозі. По-перше, за наявності глибоких венозних тромбів лазерна епіляція може призвести до погіршення стану. По-друге, за наявності виразок на шкірі лазерна епіляція також не рекомендується.

При проведенні лазерної епіляції лазерне випромінювання нагріває волосяний фолікул і навколишню тканину, що призводить до підвищення температури в області вен, викликаючи розширення вен і збільшення тиску в них. Це може призвести до утворення тромбів та погіршення стану венозної системи.

Крім того, за наявності варикозного розширення вен кров не здатна циркулювати належним чином, що підвищує ризик розвитку ускладнень в результаті лазерної епіляції. У зв’язку з цим, лазерна епіляція при варикозі може бути небезпечною і не рекомендується для людей, які страждають на цей стан.

Ще важливо відзначити, що лазерна епіляція не рекомендується і для людей з дуже чутливою шкірою або тих, хто приймає певні ліки, такі як антибіотики та ретиноїди. Слід уникати лазерної епіляції на областях шкіри з родимками, татуюваннями або опіками, оскільки це може пошкодити шкіру та викликати додаткові проблеми. Зрештою, за наявності деяких станів, таких як вагітність, лазерна епіляція ніг при варикозі буває неприпустимою.

Насамкінець, лазерна епіляція цілком ефективна процедура для видалення волосся, і навіть сприяє поліпшенню стану шкіри при варикозі. Але перед проведенням лазерної епіляції завжди рекомендується проконсультуватися з лікарем та провести тест на чутливість шкіри, щоб переконатися у відсутності протипоказань та мінімізувати можливі ризики.

Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама