Чому чоловіки вибирають жінок старших за себе

Чому чоловіки вибирають жінок старших за себе

На думку психологів, такі спілки стабільніші. Адже жінки в них не прагнуть перевиховати партнерів і завжди готові допомогти їм

Пари, в яких дружини старші за чоловіків, змінюють звичне уявлення про шлюб. Проте таких стає все більше. Яскравим прикладом цього є президент Франції Еммануель Макрон, який молодший за свою дружину на 25 років і щасливий з нею вже 15 років.

— Проведені опитування серед чоловіків віком від 18 до 40 років показали, що багато хто з них хоча б раз закохувався у зрілих жінок. При цьому у багатьох розвиваються тривалі відносини, — каже психотерапевт та президент Європейської асоціації панічних розладів (Eurodap) Паола Вінчігерра, повідомляє інформаційне агентство ANSA.

Інші відповіді респондентів показали, що зрілі жінки віком 50 років зазвичай мають міцне фінансове становище. Вони сексуально розкуті, позбавлені хибної скромності. При цьому дбають про свою зовнішність та фігуру. До того ж не намагаються переробити партнера, чим грішать молоді жінки.

— Для чоловіків безпечніше будувати відносини з самостійною партнеркою, яка не потребує постійної підтримки, а сама готова її надати, — зазначає Вінчігерра.

На думку психотерапевта, зрілі жінки можуть надати чоловікам почуття стабільності. Їм не потрібно займатися їх становленням, як із молодшими подругами.

— Сьогодні всіх цікавлять рівноправні спілки. Можливо, тому чоловіки обирають нетипові для себе ролі у партнерських відносинах, — робить висновок психотерапевт.

Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Кому не слід пити воду із лимоном
Дієтологи рекомендують починати ранок зі склянки в...
У якому віці не варто робити лазерну корекцію зору
Лазерна корекція зору, також відома як рефракційна...
Реклама