Коли стрінги небезпечні для здоров’я

Дата створення: 29 Червня 2022
Дата оновлення: 19 Квітня 2023
Коли стрінги небезпечні для здоров'я

Носіння цього виду жіночих трусиків може викликати низку проблем

Можуть біль при геморої

До найчастіших причин геморою відносяться запори, діарея, статевий акт, вагітність, пологи, надмірна вага, а також генетична схильність. Хоча носіння стрінгів безпосередньо не викликає геморой, воно може посилити біль, неприємне печіння або відчуття сверблячки, тому в таких ситуаціях їх  одягати не рекомендується.

Загострення інфекцій

Як і при геморої, регулярне носіння стрінгів безпосередньо не сприяє розвитку інфекцій сечовивідних шляхів, але може збільшити їх ризик, особливо восени та взимку.

Бактерії можуть переміщатися тонкою вологою смужкою білизни убік уретри. Тому варто відмовитися від стрингів, якщо є такі симптоми, як кров у сечі, тиск на сечовий міхур або біль під час сечовипускання.

Ризик вагінального мікозу

Стрінги найчастіше виготовляються із синтетичних матеріалів, які не пропускають повітря. Крім того, їх рекомендовано прати у теплій воді, внаслідок чого дріжджі, грибки та бактерії не будуть повністю усунені. Це підвищує ризик інтимних інфекцій, особливо вагінального мікозу. Тому при носінні стрінгів варто звернути увагу на те, чи не змінився колір виділень з піхви або чи немає дискомфорту при сечовипусканні.

Поява саден і висипів

Регулярне носіння стрингів може викликати садна або висип навколо інтимних зон. В результаті цього ніжна шкіра може стати більш сприйнятливою до бактерій і грибків, ніж при надіванні спідньої білизни, що закриває сідниці.

Краще відмовитись

  • Стрінги не рекомендуються під час менструації, оскільки за цей час підвищується рН піхви, що сприяє зростанню бактерій.
  • Цю білизну також не слід носити для тренувань.
  • Під час вагітності варто відмовитися від стрінгів на користь зручної бавовняної білизни.

Читайте також: Гінекологи назвали 6 незвичайних симптомів, що виникають при менопаузі

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама