Ці дві харчові добавки можуть збільшити ризик розвитку раку легень та шлунка

Ці дві харчові добавки можуть збільшити ризик розвитку раку легень та шлунка

Вітамін Е та бета-каротин — антиоксиданти, які захищають клітини від пошкоджень вільними радикалами. Однак у деяких випадках можуть мати згубну прооксидантну дію.

Лікарі попереджають

Серцево-судинні та онкологічні захворювання є основними причинами смертності. Вчені вважають, що причинами їхньої появи є запальні процеси та окислювальний стрес. Харчові добавки мають протизапальну та антиоксидантну дію. Проте нещодавно у рекомендаціях, опублікованих у Журналі Американської медичної асоціації, йдеться таке.

• Надмірне додавання вітаміну Е підвищує ризик розвитку геморагічного інсульту.

• Добавки бета-каротину особливо небезпечні для курців і робітників, які зазнали впливу азбесту.

• Спільне застосування бета-каротину та вітаміну А збільшує ризик розвитку раку легень.

Небезпечне поєднання

Багато досліджень показали, що бета-каротин має сильну антиоксидантну дію. Це означає, що споживання фруктів та овочів, в яких він міститься, може знизити ризик розвитку серцево-судинних та онкологічних захворювань, а також запобігти передчасній смерті. Крім того, продукти, що містять каротиноїди, можуть чинити захисну дію проти раку легень, порожнини рота, горлянки та гортані. Однак курці, які приймають добавки бета-каротину для запобігання раку легень, ймовірно, зазнають протилежного ефекту.

Дослідження показали, що приймання високих доз добавок бета-каротину збільшує ризик розвитку раку легень, якому піддаються курці. Згідно з дослідженням, опублікованим у 1994 році в New England Journal of Medicine («Медичний журнал Нової Англії»), загальна смертність курців чоловічої статі, які приймають бета-каротин, була на 8% вищою, ніж у некурців. А її причинами були в основному рак легень та ішемічна хвороба серця.

Метааналіз 2010 показав, що люди, які приймали 20–30 мг бета-каротину на день, мали значне збільшення раку легень і шлунка на 16%. У групі ризику курці.

Чому бета-каротин у харчових добавках та бета-каротин у харчових продуктах дають протилежні результати? Деякі дослідження показують, що високі дози добавок можуть переходити від антиоксидантів до проокислювачів, а у курців вони можуть навіть викликати окислювальне пошкодження ДНК, тим самим підвищуючи сприйнятливість до раку.

Чому хрумтять кістки

Дослідження, проведені у 2019 році, показали, що прийняття вітаміну А спільно з дієтою зменшує смертність від усіх захворювань, особливо серцево-судинних захворювань Адже дієти, багаті на каротиноїди, разом з вітаміном А покращують кардіометаболічне здоров’я. Однак це не стосується добавок.

Вітамін А є жиророзчинною поживною речовиною, а приймання однієї добавки може призвести до надмірного накопичення в організмі. Надмірне її споживання може знизити мінеральну щільність кісткової тканини та викликати гепатотоксичні чи тератогенні ефекти.

Обидва елементи відіграють важливу роль у підтримці здоров’я та захисту клітин від окислювального стресу. Розумне їх застосування допоможе уникнути розвитку багатьох захворювань та зміцнити загальне самопочуття.

Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Вчені ідентифікували білок, який допомагає зберегти ясність розуму навіть у похилому віці
З віком відбувається зниження когнітивних функцій,...
Зайва вага викликає у чоловіків занижену самооцінку та депресію: дослідження
За даними Всесвітньої організації здоров’я (ВООЗ),...
Реклама