Вчені підрахували, скільки триває оргазм

Вчені підрахували, скільки триває оргазм

Твердження про те, що чим довше триває секс, тим більше ми отримуємо від нього задоволення, в корені невірно. В середньому він займає від кількох хвилин до чверті години. Згідно з доповіддю професора Збігнєва Іздебські «Сексуальність поляків 2017», статевий акт (від моменту введення члена у піхву до сім’явипорскування) в середньому становить 14,3 хвилини. Проте весь акт, включаючи прелюдію, може тривати 29 хвилин

Згідно з опитуванням, яке провели вчені Пенсільванії (США), більшість респондентів вважають, що ідеальний статевий акт має тривати від 7 до 13 хвилин. Короткий секс, менш як 2 хвилини, не приносить задоволення, так само як і тривале проникнення від 10 до 30 хвилин.

Наступні дослідження показали, що середня тривалість статевого акту у чоловіків, тобто до еякуляції, триває від 3 до 7 хвилин, але частіше 5 хвилин. Жінкам потрібно в середньому від 13 до 14 хвилин, щоб досягти оргазму. Однак 80% жінок потребують додаткової стимуляції. Натомість під час сексу досягти оргазму вдається 95% чоловікам та 65% жінкам.

На думку сексологів, жінці потрібно 21 хвилину, щоб досягти оргазму з партнером. Але на самоті вона досягає насолоди набагато швидше, всього за 8 хвилин і 7 секунд. Чоловікам не потрібно так багато часу: вони можуть випробувати оргазм миттєво.

Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Атрофічний гастрит
Причини розвитку атрофічного гастритуСтадії розвит...
Бактеріальний синусит
Бактеріальний синусит — симптоми, причини та факто...
Реклама
FDA: диклофенак викликає порушення серця
Диклофенак — це препарат із групи НПЗЗ (нестероїдн...
Господарське мило допоможе усунути запах поту та захистить від інфікування
Господарське мило містить мийні речовини, які допо...
Реклама