Вчені з точністю до хвилини вирахували найнапруженіший час дня

Вчені з точністю до хвилини вирахували найнапруженіший час дня

Згідно з опитуванням англійських фахівців, найстресовішим часом доби для багатьох є ранок, коли треба відвезти дітей до школи та зібратися на роботу. Пік напруги досягає своєї межі о 7:23

Соціологи опитали 200 жителів Великобританії та попросили їх оцінити 50 найстресовіших подій протягом дня. Серед основних подій респонденти відзначили стояння в автомобільній пробці та запізнення на роботу. Аналіз відповідей показав, що жінки мають підвищену емоційну напругу на годину раніше, ніж чоловіки.

Опитування показало, що основними причинами щоденного стресу є втома (46%), уривчастий нічний сон (36%) та напружений робочий день (33%). Стресові події, з якими стикалися люди, найчастіше викликали розчарування (32%), тривогу (23%) або втому (21%).

Респонденти також зазначили, що одночасно мають пам’ятати про п’ять завдань. А 16% опитаних вважають, що протягом дня частіше стикаються зі стресовими ситуаціями, ніж інші.

Експерти вважають, що хронічний стрес активує реакцію організму «бий чи біжи». Це спричиняє підвищення рівня адреналіну, що підвищує частоту серцевих скорочень та кров’яний тиск. Також може вивільнятися більше «гормону стресу», кортизолу, що підвищує рівень цукру на крові.

Попередні дослідження показали, що хронічний стрес може призвести до високого кров’яного тиску, серцевих захворювань та ослаблення імунної системи. Зараз лікарі додають, що постійна емоційна напруга, нервозність або виснаження в літньому віці збільшують ризик розвитку недоумства. І радять уважно стежити за своїм психологічним станом.

Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Атрофічний гастрит
Причини розвитку атрофічного гастритуСтадії розвит...
Бактеріальний синусит
Бактеріальний синусит — симптоми, причини та факто...
Реклама
FDA: диклофенак викликає порушення серця
Диклофенак — це препарат із групи НПЗЗ (нестероїдн...
Господарське мило допоможе усунути запах поту та захистить від інфікування
Господарське мило містить мийні речовини, які допо...
Реклама