Як по очах передбачити ризик серцевого нападу

Як по очах передбачити ризик серцевого нападу

Завдяки візуалізації сітківки його можна визначити п’ятьма роками раніше

Вчені Единбурзького університету (Великобританія), використовуючи дані британського біобанку, проаналізували медичний стан хворих, у яких був серцевий напад. Потім за допомогою штучного інтелекту вони створили модель, за допомогою якої змогли вказати на ризик серцевих захворювань в досліджуваній групі людей більш ніж за п’ять років до його настання.

Програма поєднала результати візуалізації сітківки з такими факторами ризику серцевого нападу, як вік, стать, систолічний артеріальний тиск, індекс маси тіла та куріння.

— Об’єднання інформації про систему кровоносних судин у сітківці із традиційними клінічними даними дозволяє краще ідентифікувати ризик серцевого нападу у порівнянні з встановленими моделями, які включають лише демографічні дані, — повідомили дослідники, цитує The Guardian.

Ще більш точні результати були отримані, коли, крім сканування сітківки та демографічних даних, було також включено інформацію про генетичну схильність людини до серцевих захворювань.

Як відомо, ризик серцевого нападу збільшується після 60 років. Тепер, дивлячись на сітківку ока та кілька інших показників, вчені зможуть передбачити захворювання на п’ять років раніше. Це означає, що в майбутньому такий простий тест допоможе виявити людей, схильних до ризику серцевих захворювань набагато раніше, до появи інших симптомів.

Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Бактеріальний синусит
Бактеріальний синусит — симптоми, причини та факто...
Хронічний гастрит
Класифікація хронічного гастриту за формами, видам...
Реклама
Вітамін D допоможе при лікуванні важкої форми раку шкіри: відкриття
Меланома — це вид раку, який розвивається з клітин...
Консервовані помідори містять більше лікопіну, ніж свіжі
Багато людей уникають заморожених продуктів, вважа...
Реклама