Імуноглобулін-Біолік (Immunoglobulins, normal human, for extravascular a) інструкція із застосування

Иммуноглобулин-Биолек фото, інструкція
Дозування:
Імуноглобулін-Біолік розчин д/ін. по 1,5 мл (1 доза) в амп. №10

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

розчин

Виробник:

Безпосереднє виробництво: ПАТ «ФАРМСТАНДАРТ-БІОЛІК».

Фармакотерапевтична група:

Імуноглобуліни. Імуноглобуліни, людини нормальні, для екстраваскулярного застосування.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: імуноглобулін людини нормальний;1,5 мл (1 доза) препарату містить: імуноглобулін людини нормальний (у перерахуванні на вміст білка) – 150 мг;допоміжні речовини: натрію хлорид – 14 мг, гліцин – 30 мг, вода для ін'єкцій – до 1,5 мл.

Лікарська форма:

розчин

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

ПАТ «ФАРМСТАНДАРТ-БІОЛІК».

Фармакотерапевтична група:

Імуноглобуліни. Імуноглобуліни, людини нормальні, для екстраваскулярного застосування.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Профілактика інфекцій: гепатит А, кір. Препарат рекомендується також для лікування гіпо- та агамаглобулінемій, для підвищення резистентності організму у період реконвалесценції після гострих інфекцій із затяжним перебігом.

Протипоказання:

Гіперчутливість до компонентів препарату.Тяжкі алергічні реакції на введення білкових препаратів крові в анамнезі.Тяжка тромбоцитопенія та інші розлади гемостазу.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Пацієнтам, які страждають на алергічні захворювання або мали тяжкі алергічні захворювання в анамнезі, у день введення препарату та наступні 3 доби рекомендуються антигістамінні препарати.Пацієнтам, які страждають на імунопатологічні системні захворювання (хвороби крові, сполучної тканини, нефрит), Імуноглобулін-Біолік слід вводити на тлі відповідної терапії.Пацієнтам, які прийняли препарат, повинні перебувати під медичним спостереженням протягом 30 хвилин.Кімнати, де вводять Імуноглобулін-Біолік, повинні бути забезпечені засобами протишокової терапії.Цей лікарський засіб містить менше 1 ммоль (23 мг)/дозу натрію, тобто практично вільний від натрію.Застосування у період вагітності або годування груддю.Не вивчали.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Дані відсутні.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Вводити внутрішньом'язово. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВВОДИТИ ПРЕПАРАТ ВНУТРІШНЬОВЕННО!Для профілактики гепатиту А: дорослим препарат призначати одноразово в дозі 3 мл.У випадку гострої необхідності повторне введення імуноглобуліну показане не раніше, ніж через 2 місяці після першого застосування препарату.При контакті з хворими на змішані інфекції: дорослим призначати препарат у дозі 3 мл.Для підвищення резистентності організму у період реконвалесценції після гострих інфекційних захворювань із затяжним перебігом та при хронічних та затяжних пневмоніях: дорослим препарат вводити у разовій дозі 0,15-0,2 мл на 1 кг маси тіла. Кратність введення (до 4-х ін'єкцій) визначає лікар; інтервали між ін'єкціями становлять 2-3 доби. Діти.Для профілактики гепатиту А: дітям віком 1-6 років призначати 0,75 мл; 7-10 років – 1,5 мл; віком від 10 років – 3 мл. У випадку гострої необхідності повторне введення імуноглобуліну показане не раніше, ніж через 2 місяці після першого застосування препарату.Для профілактики кору: дітям віком від 3-х місяців, які не хворіли кором і не були щеплені проти цієї інфекції, призначати одноразово не пізніше 6 діб після контакту з хворим. Доза препарату залежно від стану здоров'я та часу, що минув від моменту контакту, становить 1,5 мл або 3 мл.При контакті з хворими на змішані інфекції: дітям призначати препарат у дозі 3 мл.Для лікування гіпо- та агамаглобулінемії у дітей препарат застосовувати у дозі 1 мл на 1 кг маси тіла, розраховану дозу можна ввести в 2-3 прийоми з інтервалом 24 години. Подальші введення препарату проводити за показаннями не раніше, ніж через 1 місяць. Для підвищення резистентності організму у період реконвалесценції після гострих інфекційних захворювань із затяжним перебігом та при хронічних та затяжних пневмоніях: препарат вводити дітям у разовій дозі 0,15-0,2 мл на 1 кг маси тіла. Кратність введення (до 4-х ін'єкцій) визначає лікар; інтервали між ін'єкціями становлять 2-3 доби.Діти. Застосовувати дітям за показаннями (див. розділ Спосіб застосування та дози).

Передозування:

Про випадки передозування не повідомлялось.

Побічні дії:

Побічні реакції на введення імуноглобуліну спостерігаються дуже рідко та залежать від індивідуальних особливостей організму. Частота побічних реакцій невідома (неможливо визначити частоту за наявними даними): Загальні розлади та реакції у місці введення: озноб, гарячка, помірний біль у попереку; місцевий біль та чутливість у місці введення.З боку шлунково-кишкового тракту: блювання, нудота.З боку імунної системи: алергічні реакції, анафілактичний шок, навіть у пацієнтів, у яких не спостерігалося випадків гіперчутливості при попередньому введенні.З боку кістково-м’язової та сполучної тканини: артралгія.З боку нервової системи: головний біль.З боку судин: зниження артеріального тиску, раптове зниження артеріального тиску.

Лікарська взаємодія:

Введення імуноглобуліну знижує активність живих вакцин проти кору, краснухи, епідемічного паротиту і вітряної віспи (протягом 1,5-3 місяці). Після введення Імуноглобуліну-Біолік, щеплення живими ослабленими вірусними вакцинами здійснювати не раніше ніж через 3 місяці. Для кору цей період може тривати до 1 року, тому необхідно перевірити антитільний статус до імунізації.Якщо інтервал між щепленнями проти кору, епідемічного паротиту, краснухи та введенням імуноглобуліну з лікувально-профілактичною метою менше 14 днів, щеплення проти цих інфекцій слід повторити.Щеплення проти інших інфекцій можуть бути здійснені у будь-які терміни перед або після введення Імуноглобуліну-Біолік.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

У захищеному від світла місці при температурі від 2 °С до 8 °С. Не заморожувати!Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 1,5 мл (1 доза) або 3 мл (2 дози) в ампулах; по 10 ампул у пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Імунологічні і біологічні властивості

Фармакодинаміка.Препарат підвищує неспецифічну резистентність організму.Фармакокінетика.Діючою основою препарату є імуноглобуліни – антитіла різної специфічності, концентрація яких у крові при введенні імуноглобуліну досягає максимуму через 24 години. Період напіввиведення антитіл з організму становить 4-5 тижнів.

Несумісність

Препарат не слід змішувати з іншими лікарськими засобами.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.