Нуклеїнат-Кардіо (Ribonucleinic acid) інструкція із застосування

Нуклеинат-Кардио фото, інструкція
Дозування:
Нуклеїнат-Кардіо капсули по 0,025 г №80 у конт.

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

капсули

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Київмедпрепарат, ПАТ

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що впливають на серцево-судинну систему.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

одна капсула містить по 0,25г, або 0,025г кислоти рибонуклеїнової;допоміжні речовинилактоза, магнію стеарат.

Лікарська форма:

капсули

Основні фізико-хімічні властивості:

тверді желатинові капсули білого кольору (доза рибонуклеїнової кислоти 0,25г). Тверді капсули з корпусом білого кольору та кришечкою зеленого кольору (доза рибонуклеїнової кислоти 0,025г). Вміст капсули - порошок від майже білого до світло-жовтого з сіруватим відтінком кольору, нерозчинний у воді, розчинний у лужних та сольових розчинах;

Виробник:

Київмедпрепарат, ПАТ

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що впливають на серцево-судинну систему.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Стимулює міграцію стовбурових клітин в кістковому мозку, відновлює диференціацію, якісний та кількісний склад клітин кісткового мозку та периферійної крові. Нормалізує клітинний імунітет, підвищуючи міграцію та кооперацію Т- і В-лімфоцитів та фагоцитарну активність макрофагів, підсилюючи активність факторів неспецифічної резистентності. Володіє протизапальною активністю та пригнічує підвищену агрегацію тромбоцитів.В основі фармакотерапевтичних эфектів препарату лежать наступні механізми: стимулювання процесів клітинного метаболізму, посилення біосинтезу эндогенних нуклеїнових кислот, специфічних протеїнів та ферментів; підсилення мітотичної активності клітин кісткового мозку, прискорення процесів регенерації; підвищення енергозабезпечення клітини шляхом стимулювання синтезу макроергічних сполук, таких як АТФ; нормалізація NO-синтетазної активності, інгібування окисних процесів в клітинних мембранах, стабілізація мембран клітин та оптимізація окисно-відновних процесів у тканинах; підвищення продукції інтерферону та стимулювання противірусного захисту; активація гіпофізарно-надниркової системи зі збільшенням рівня ендогенних глюкокортикоїдів. Фармакокінетика Не вивчалась.

Показання до застосування:

Протипоказання:

Індивідуальна непереносимість до препарату та його компонентів, гемобластози (лейкози, злоякісні лімфоми). Можливі прояви гіперчутливості, що потребує проведення десенсибілізуючої терапії. Лікування проводять під контролем імунного стратусу.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Дані про вплив препарату на здатність особами керувати автотранспортом та під час діяльності, яка вимагає підвищеної уваги та швидкості психомоторних реакцій відсутні. В залежності від захворювання, тяжкості та тривалості захворювання, досягнутого виздоровлення, в процесі лікування доцільно встановлювати індивідуальні дози та при потребі повторний курс лікування. Повне виздоровлення приходить дещо пізніше проведеного курсу лікування. 

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Призначають перорально дорослим - по 0,5г два - три рази на добу після їди. Курс лікування – 10 – 15 днів. Профілактично перорально дорослим – по 0,05г після їди на протязі 3-4 місяців, двічі на рік. 

Передозування:

Симптоми передозування у людини не виявлені.

Побічні дії:

При пероральному застосуванні натщесерце може з’явитись біль в епігастрії.

Лікарська взаємодія:

При одночасному вживанні з антиагрегантами та антикоагулянтами, в зв’язку з підвищенням ризику кровотеч, необхідно контролювати показники згортання крові. При подагрі та високому рівні сечової кислоти препарат рекомендується застосовувати разом з алопуринолом.Умови та терміни зберігання. Зберігати при температурі від 150С до 250С в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Термін придатності – 2 роки.

Термін придатності:

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

Капсули 0,25г та по 0,025г по 80 шт в контейнерах пластмасових.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

хімічна назва: асіdum ribonucleinas, кислота рибонуклеїнова;

Форма випуску

Капсули.

Заявник

Дочірнє підприємство БіоСел.Адреса заявника.  Україна, 03143, м. Київ, вул. ак. Заболотного, 150.

Додаткові дані

Дозування:
Нуклеїнат-Кардіо капсули по 0,025 г №80 у конт.
Реєстрація:
№ UA/5066/01/01 від 17.03.2005. Наказ № 588 від 01.09.2006

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.