Цеброфіт інструкція по застосуванню

Цеброфіт фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Капсули блістер, № 30
Виробник:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 18.11.2023
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 18.11.2023
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

Одна капсула Цеброфіта містить: активні інгредієнти: 150 mg (мг) екстракта (10:1) геріція гребінчастого (Hericium Erinaceus); допоміжні речовини: крохмаль картопляний; склад капсули: желатин.

Без ГМО.

Харчова (поживна) цінність на 100 g (г) продукту: білки – 22, 5 g (г); жири – 0,2 g (г); вуглеводи – 70 g (г).

Енергетична цінність (калорійність) на 100 g (г) продукту: 1556 kj (кДж) / 372 kcal (ккал).

Властивості:

Цеброфіт містить екстракт 1:10 Hericium Erinaceus (Геріцій гребінчастий).

Hericium Erinaceus – їстівний лікарський гриб – базидіоміцети, має широкий спектр позитивного впливу на діяльність органів і систем людини, включно імунну, травну і нервову. 2 капсули Цеброфіту містять кількість екстракту Hericium Erinaceus що еквівалентна 3 г сухого порошку ) геріція гребінчастого. Hericium Erinaceus є джерелом полісахаридів, ароматичних речовин (геріценону), і терпеноїдів (ерінацину). Ерінацин – низькомолекулярна речовина, всмоктуються зі шлунково-кишкового тракту, проходить через гематоенцефалічний бар’єр і потрапляє у мозок. Корисний вплив Hericium Erinaceus на нервову систему використовується у традиційній японській фітотерапії кількасот років, та пов’язується зокрема з дією ерінацину. Додавання ерінацину в їжу здатне стимулювати синтез нейронами мозку нейротрофінів: фактору росту нейронів (т.зв. НГФ, NGF – nerve growth factor) і нейротрофічного фактору мозку (БДНФ, BDNF – brain-derived neurotrophic factor). NGF був виділений в 1956 р. Ритой Леві-Монтальчіні і Стенлі Коеном, їх відкриття було відзначено Нобелівською премією в 1986 р. Зі збільшенням вмісту NFG пов’язують: виживання нейронів при ішемії (т.зв. нейропротекцію), диференціацію, розвиток і оновлення нейронів після ішемічного ушкодження, а також каскад анаболічних процесів у центральній нервовій системі, що проявляються збільшенням розмірів тіла нейронів, розгалуженням (т.зв. спраутінгу) відростків нейронів (т.зв. аксонів і дендритів) і зростанням числа синаптичних зв’язків між нейронами. Зниження рівнів NFG спостерігається при нейродегенеративних захворюваннях і депресії.

Спроби вводити NGF при ішемічному пошкодженні мозку, діабетичній нейропатії і хворобі Альцгеймера малоефективні, тому що NGF – великий білок і не проникає з кровотоку через гематоенцефалічний бар’єр у мозок.

Ерінацин проникає через гематоенцефалічний бар’єр і стимулює синтез NGF через взаємодію з мітоген-активованою протеїнкіназою нейронів.

Hericium Erinaceus посилює синтез фактору росту нейронів. На даний момент накопичені дані про нейропротекторну, нейротрофічну, нейрорегенеративну активність та здатність Hericium Erinaceus збільшувати нейротрансміссію.

Нейропротекторний ефект Hericium Erinaceus в умовах ішемії мозку проявляється збереженням холінергічних нейронів, зменшенням розмірів ішемічного пошкодження і запобіганням неврологічного дефіциту.

Нейротрофічний, нейрорегенеративний ефекти та збільшення нейротрансмісії проявляються підвищенням концентрації катехоламінів (дофаміну і норадреналіну) в мозку при відсутності ішемії, прискоренням відновлення нейром’язової передачі і руху після травматичного пошкодження периферійних рухових нервів та збільшенням викиду нейротрансміттерів мозку.

Позитивний вплив на неврологічний статус при додаванні в їжу Hericium Erinaceus підтверджено в клініках Японії: 30 пацієнтів клініки Ісого з помірними когнітивними порушеннями й у 100 пацієнтів реабілітаційного центру з різними цереброваскулярними порушеннями достовірно спостерігалося поліпшення самопочуття, підвищення рівня самообслуговування та комунікації з оточуючими.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Перед початком застосування рекомендована консультація лікаря.

Виробник:

ТЕРЕЗІЯ КОМПАНІ

Місцезнаходження виробника:

На наврші 997/14, 141 00 Прага 4, тел.: +420 261 221 277

Рекомендації до застосування:

Цеброфіт може бути рекомендований лікарем в раціонах дієтичного харчування як додаткове джерело біологічно активних речовин природного походження: полісахаридів, ароматичних речовин і терпеноїдів (ерінаціну, геріценону, бета-D-глюкану, ергостеролу, похідних ціатану та інших) на фоні медикаментозного лікування гострого та/або хронічного порушення кровообігу мозку, станів гіпоксії та/або ішемії мозку, а також їх наслідків.

Спосіб застосування та дози:

Вживати дорослим по 1 капсулі 2 рази на день до прийому їжі протягом 1-3 місяців. Капсулу проковтнути цілою та запити водою або висипати вміст капсули в їжу або воду. Підходить для тривалого використання. Посилює синтез фактора росту нейронів. Курс та термін споживання визначає лікар індивідуально. Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу.

Умови зберігання:

Строк придатності: 2 роки.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі до 25 °C, в сухому та недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

10 капсул в блістері; 3 блістера в картонній коробці.

Маса нетто 1 капсули: 446 мг.

Додатково:

Маркетуюча організація та Імпортер: ТОВ «КРЕО ФАРМ ПРОМОУШН», вул. Ярославів Вал, 13/2Б, 01054, Київ, Україна, тел.: +380 (044) 501-02-01.

Медичне застереження
Дата додавання: 18.11.2023
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
Реклама
Споживання солі в Китаї — одне з найвищих у світі
Високе споживання натрію призводить до підвищення ...
До 2040 року хворих на рак простати вдвічі збільшиться
За прогнозами, до 2040 року кількість чоловіків з ...
Реклама
Гастрит із підвищеною кислотністю
Причини розвитку гастриту з підвищеною кислотністю...
Діарея: психосоматика
Діарея при тривожному розладіПсихогенна діарея — с...
Реклама
Кохання викликає зміни у структурах мозку: лікар
Антрополог і дослідник міжособистісних відносин, д...
Вчені назвали напій, який зволожує організм краще за воду
Молоко містить воду, що робить його чудовим джерел...
Реклама