73% людей користуються телефоном у туалеті: гастроентеролог

73% людей користуються телефоном у туалеті: гастроентеролог

Така звичка може згубно позначитися на здоров’ї

Згідно з опитуванням, проведеним PR Newswire, 73% респондентів користуються телефоном під час відвідування туалету. Як правило, це молоді люди віком 18–29 років. Проте така звичка не лише негігієнічна, а й може спричинити небезпечні захворювання.

Так, при відвідинах туалету є ризик перенесення бактерій та мікробів на поверхню телефону. Достатньо потім торкнутися його немитою рукою або піднести до обличчя, щоб заразитися небезпечними бактеріями. Тому після туалету потрібно не лише мити руки, а й дезінфікувати смартфон.

— З телефоном у туалеті краще не сидіти понад 10 хвилин на день, — каже гастроентеролог із Нью-Йоркського університету в Лангоні (США) Рошині Радж, цитує портал Poradnik Zdrowie.

Використання телефону під час дефекації може суттєво продовжити час «сидіння», що може призвести до запорів і навіть геморою. Вся справа в неприродному положенні людини, яку вона приймає, читаючи повідомлення на смартфоні.

— Навіть якщо не напружуватись, а просто сидіти та думати про щось інше, все одно є тиск на вени, — продовжує фахівець.

Цей тиск може сприяти утворенню геморою. Також тривале сидіння на унітазі може викликати розлад кишківника і сприяти розвитку запорів.

— Якщо ви довго сидите на унітазі, фактично не випорожнюючись, ваше тіло також може почати не розпізнавати ці сигнали, що може призвести до запорів, — зазначає лікар Радж.

Найкраще рішення для нашого здоров’я — відмовитися від використання смартфона під час дефекації. Однак, якщо ви не можете розлучитися з пристроєм навіть під час цього заняття, дотримуйтесь гігієни та стежте за кількістю проведеного часу.

Реклама
Споживання солі в Китаї — одне з найвищих у світі
Високе споживання натрію призводить до підвищення ...
До 2040 року хворих на рак простати вдвічі збільшиться
За прогнозами, до 2040 року кількість чоловіків з ...
Реклама
Гастрит із підвищеною кислотністю
Причини розвитку гастриту з підвищеною кислотністю...
Діарея: психосоматика
Діарея при тривожному розладіПсихогенна діарея — с...
Реклама
Кохання викликає зміни у структурах мозку: лікар
Антрополог і дослідник міжособистісних відносин, д...
Вчені назвали напій, який зволожує організм краще за воду
Молоко містить воду, що робить його чудовим джерел...
Реклама